Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6252
Dom 3381
Firmy wg branży 8460
Internet 4223
Komputery 759
Kultura i sztuka 573
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 492
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3066
Zwierzęta i rośliny 321
ODSZKODOWANIE, ODSZKODOWANIA
ID linku 1836
Tytuł ODSZKODOWANIE, ODSZKODOWANIA
Url http://ortopunkt.pl
Opis NASZĄ MISJĄ JEST POMOC OSOBOM POSZKODOWANYM W "WALCE" Z FIRMAMI UBEZPIECZENIOWYMI

Firma oferuje profesjonalną pomoc w dochodzeniu odszkodowań powypadkowych. Specjalizujemy się zwłaszcza w odszkodowaniach osobowych po wypadkach komunikacyjnych.
Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi. Profesjonalizm i najwyższe kwalifikacje naszych prawników zapewniają:

• najwyższe odszkodowania,
• wysoki poziom obsługi i
• wszechstronną pomoc osobom poszkodowanym, w tym pomoc w ustaleniu podmiotu odpowiedzialnego za szkodę.

JEŚLI W WYNIKU WYPADKU LUB INNEGO DZIAŁANIA OSÓB TRZECICH:

• doznali Państwo jakichkolwiek obrażeń ciała lub rozstroju zdrowia,
• zmarła bliska Państwu osoba,
• uszkodzone zostało Państwa mienie
to prosimy o kontakt.

NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT WSTĘPNYCH. Jakiekolwiek wynagrodzenie jest pobierane po wpłynięciu odszkodowania na konto poszkodowanego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Odszkodowanie   odszkodowania   wypadek   szkoda
Data Jun 18, 2009
Imię kontaktowe Biuro
Email wyślij email do Biuro
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Projekty wnętrz biurowych - t3inwest.pl
  Nasza firma zajmuje się takimi sprawami jak meble biurowe czy projekty wnętrz biurowych. Można u nas liczyć na stworzenie projektów umeblowania wnętrz, pełne projekty wnętrz obejmujące ściany, sufity, podłogi, oświetlenie, jak i również instalacje oraz umeblowanie wnętrz. Możemy przy tym zapewnić zarówno meble polskie najlepszych producentów, jak i meble zagraniczne.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Embeco Biuro tłumaczeń
  Embeco biuro tłumaczeń zwykłych ogólnych i zwykłych specjalistycznych. Posiadamy w ofercie tłumaczenia w ramach 12 popularnych języków. Dla dokumentów o bardzo dużej liczbie znaków oferujemy zniżki, a także dla niewielkich dokumentów. Obsługujemy firmy i osoby prywatne. Tłumaczymy profesjonalnie i na czas.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. AMIPOL kontenery sanitarne
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przygotowana przez przedsiębiorstwo Amipol. Siedziba naszej placówki mieści się w miejscowości Łysiec na Śląsku. Jesteśmy liderem na Śląsku, w branży budownictwa modułowego. W nasze kontenery wyposażamy również firmy w całej Polsce. Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie kontenerów. Sprzedajemy kontenery socjalne z przeznaczeniem na szatnię czy jadalnię, kontenery biurowe oraz magazynowe. Kontenery sanitarne posiadają prysznic, umywalkę, pisuar, kabinę WC. Posiadamy bogaty wybór. Dobra komunikacja to podstawa naszej działalności, zapraszamy więc do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie bądź mailowo. Szczegółowe dane na temat firmy oraz jej propozycji znajdują się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. CZARGRAF POPŁAWSKI WALDEMAR torba papierowa z nadrukiem
  Na rynku usług reklamowych funkcjonujemy od 2008 roku. Firma Czargraf pomaga odbiorcom indywidualnym oraz biznesowym rozbudować grono zadowolonych klientów poprzez efektywną reklamę. Mogą nam Państwo zlecić zaprojektowanie i sfinalizowanie spersonalizowanych toreb papierowych i artykułów promocyjnych. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy są pomysłowi i poradzą sobie z realizacją każdego zlecenia. Realizujemy pomysły naszych kontrahentów na materiały reklamowe i wspieramy ich naszą przestronną wiedzą. Możemy przygotować artykuły promocyjne, które na pewno przypadną Państwu do gustu i spełnią wszystkie oczekiwania. Informacje na stronie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. BMK Producent okien i drzwi drewnianych
  Znakiem rozpoznawczym marki Urzędowski jest najlepsza jakość i unikalny design dostarczanych produktów. Tworzona przez nią stolarka okienna oraz drzwiowa powstaje we współpracy z najlepszymi konstruktorami. Dzięki temu jest ona nie tylko elegancka, ale również wysoce energooszczędna. Katalog wyrobów firmy zawiera stylowe drzwi wewnętrzne, zewnętrzne i tarasowe, a także okna drewniane i drewniano-aluminiowe. Osiągalne są one w kolekcji Classic, Modern czy Softline. Dostępna jest także kolekcja zaistniała we współpracy z duetem Paprocki & Brzozowski. Z pełną kolekcją produktów firmy mogą Państwo zapoznać się na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0