Kategorie w katalogu

Aktualności 648
Biznes i ekonomia 5948
Dom 3270
Firmy wg branży 8133
Internet 4051
Komputery 739
Kultura i sztuka 561
Motoryzacja 887
Muzyka 332
Nauka 776
Rozrywka 841
Społeczenstwo 473
Sport 568
Turystyka 1870
Zdrowie i uroda 2881
Zwierzęta i rośliny 315
JARKOZŁOM -skup akumulatorów
ID linku 18390
Tytuł JARKOZŁOM -skup akumulatorów
Url http://jarkozlom.pl
Opis Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Jarkozłom. Chcąc umożliwić dostęp do naszej oferty szerszemu gronu odbiorców uruchomiliśmy odziały terenowe w Szamotułach, Buku oraz Chrzypsku Wielkim. Aktywność nasza obejmuje skup i sprzedaż złomu. Oferta nasza obejmuje również skup folii podpałowej oraz makulatury, akumulatorów. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz wysokiej jakości urządzeniami. Jesteśmy zaopatrzeni w elektroniczną wagę, oferujemy uczciwą segmentacje przyjmowanego materiału przy zachowaniu stabilnych warunków handlowych. Posiadamy wszystkie wymagane pozwolenia na zbieranie i transport złomu. Nasza oferta dostosowana jest indywidualnie kontrahenta zarówno detalicznego jak i hurtowego. Zapewniamy miłą i fachową obsługę. Więcej na stronie.
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł cieżki
Słowa kluczowe skup złomu   sprzedaż złomu   skup makulatury   złomowisko   sprzedaż opału   skup akumulatorów
Data Jan 22, 2013
Imię kontaktowe jarkozlom.pl@onet.pl
Email wyślij email do jarkozlom.pl@onet.pl
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł cieżki
1. Kotłownie na biomasę
  Firma Eurobiomass jest producentem kotłowni i kotłów na biomasę. W ofercie kotły na słomę, kotły na drewno, na miskantus oraz szarpacze i granulatory do słomy, kominy samonośne, rośliny energetyczne. Usługi dodatkowe to, np. wykonywanie konstrukcji spawanych: wymienników ciepła (o ciśnieniu roboczym do 1,6 MPa) i układów podawania paliwa do kotłów na biomasę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


2. MOWTA kurki kulowe
  Jednostka Mowta z siedzibą w Gdańsku jest docenionym dostarczycielem armatury przemysłowej dla klientów z całego kraju. Oferuje dostawy związane zarówno z nowymi projektami, jak również modernizacjami czy utrzymaniem istniejących armatur w przemyśle petrochemicznym oraz rafineryjnym. Dzięki współpracy z docenionymi w świecie fabrykantami armatury przemysłowej, proponujemy szeroki wybór i krótkie terminy dostaw. Gwarantujemy także całodobowe dostawy w razie nieplanowanych wyłączeń lub prac konserwacyjnych w zakładach przemysłowych. zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Odpowiemy na każde zapytanie dotyczące oferty. Więcej danych na naszej witrynie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


3. Obróbką blach plazmą- Łotoszyński
  W swojej szerokiej ofercie firma lotoszynski.com posiada nie tylko usługi związane z najwyższej jakości siatkami cięto ciągnionymi odpowiednimi dla wszystkich branż w kraju, ale i szczyci się doskonałą oraz nowoczesną obróbką blach plazmą, laserem czy nożycami gilotynowymi sterowanymi CNC nie tylko pozwalają na obróbkę blach ogromnych gabarytów, ale i efektywną, szybką i w pełni profesjonalną obsługę. Profile stalowe zimno gięte to obecnie innowacyjna technologia, niezwykle ekonomiczna i precyzyjna.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


4. Elektryczne
  Najlepsze pompy próżniowe, doskonałe pasty smarne, a także hydraulika siłowa na najwyższym poziomie. Właśnie to wszystko znajdziesz w firmie Romex Poznań, właśnie to może sprawić, że uzyskasz dostęp do opcji typu amortyzatory przemysłowe, amortyzatory hydrauliczne i wiele więcej. Chcesz wiedzieć więcej, może chcesz nabyć czujniki laserowe, indukcyjne albo siłowniki pneumatyczne, siłowniki hydrauliczne, siłowniki tłoczyskowe? Zobacz na stronie internetowej więcej
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


5. Izopanel panele warstwowe
  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Izopanel Sp. z o.o. Nasza firma zaistniała w 1992 roku w Gdańsku. Specjalizujemy się w produkcji: płyt warstwowych, płyt izolacyjnych, obróbek blacharskich z blachy płaskiej, świetlików dachowych. Mamy odbiorców w całej Polsce oraz Europie. Pragnąc zadowolić klientów stosujemy współczesne technologie i wykorzystujemy funkcjonalny sprzęt. Zapewniamy terminowe realizacje oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w siedzibie naszej firmy. Więcej informacji zamieszczonych jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0