Kategorie w katalogu

Aktualności 653
Biznes i ekonomia 6055
Dom 3308
Firmy wg branży 8267
Internet 4108
Komputery 744
Kultura i sztuka 565
Motoryzacja 900
Muzyka 332
Nauka 785
Rozrywka 845
Społeczenstwo 480
Sport 577
Turystyka 1889
Zdrowie i uroda 2942
Zwierzęta i rośliny 316
JARKOZŁOM -skup akumulatorów
ID linku 18390
Tytuł JARKOZŁOM -skup akumulatorów
Url http://jarkozlom.pl
Opis Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Jarkozłom. Chcąc umożliwić dostęp do naszej oferty szerszemu gronu odbiorców uruchomiliśmy odziały terenowe w Szamotułach, Buku oraz Chrzypsku Wielkim. Aktywność nasza obejmuje skup i sprzedaż złomu. Oferta nasza obejmuje również skup folii podpałowej oraz makulatury, akumulatorów. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz wysokiej jakości urządzeniami. Jesteśmy zaopatrzeni w elektroniczną wagę, oferujemy uczciwą segmentacje przyjmowanego materiału przy zachowaniu stabilnych warunków handlowych. Posiadamy wszystkie wymagane pozwolenia na zbieranie i transport złomu. Nasza oferta dostosowana jest indywidualnie kontrahenta zarówno detalicznego jak i hurtowego. Zapewniamy miłą i fachową obsługę. Więcej na stronie.
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł cieżki
Słowa kluczowe skup złomu   sprzedaż złomu   skup makulatury   złomowisko   sprzedaż opału   skup akumulatorów
Data Jan 22, 2013
Imię kontaktowe jarkozlom.pl@onet.pl
Email wyślij email do jarkozlom.pl@onet.pl
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł cieżki
1. Link do strony
  Przejdź dalej i zapoznaj się z ofertą Gunnebo. Firma należy do światowej czołówki branży zabezpieczeń - kliknij w link i zobacz więcej na naszej stronie internetowej. Specjalizacja to kontrola dostępu - profesjonalne bramki kontroli dostępu (bramki rozsuwane, szybkie, bramki uchylne i bramki obrotowe wysokie). Oferuje też: tripody, kołowroty stadionowe i śluzy osobowe, drzwi karuzelowe z kontrolą dostępu i blokady drogowe oraz antyterrorystyczne.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


2. Koła pasowe
  Megadyne - producent poliuretanowych i gumowych pasów napędowych. Szeroka oferta elementów przenoszenia napędu takich jak: pasy zębate, klinowe i wieloklinowe, wariatorowe, płaskie, specjalne, koła i wałki do pasów zębatych. Łączenie pasów zębatych, perforowanie, frezowanie zębów, klejenie zabieraków, pokrywanie pasów materiałami typu linatex, neopren, sylomer, AVAFC, NFB, FDA. Sprzedaż, doradztwo techniczne i serwis.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


3. TECHNOPUR docieplenie kurników
  We Wrocławiu znajduje się siedziba przedsiębiorstwa Technopur Sp. z o.o. Nasza firma funkcjonuje na rynku budowlanym od 1998 roku. Specjalizujemy się w kładzeniu izolacji natryskowych termo oraz hydroizolacyjnych. Stosujemy piany wysokiej jakości polskich oraz zagranicznych producentów. Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju. Używamy najnowocześniejszego sprzętu firmy GRACO do wykonywania metodą natryskową zarówno termo jak również hydroizolacji. Zapewniamy profesjonalną realizację każdego zamówienia oraz kompleksową obsługę. Po więcej informacji na temat pełnej oferty zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


4. Ekowap - kruszywa, wapno, wapno nawozowe, nawozy wapienne, nawóz, dolomit
  Firma EKOWAP zajmuje się produkcją i sprzedażą nawozów wapniowych, zarówno wapno nawozy jak również nawozy wapniowe, wapienne oraz kruszywa drogowe oraz dolomit.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


5. Stalowe Forum – magazyn o stali
  Bezpłatny Magazyn branży stalowej wydawany przez Polską Unię Dystrybutorów Stali. Kwartalnik prezentuje stal i rynek stali w Polsce i na Świecie.
Stalowe Forum - magazyn Polskiej Unii Dystrybutorów Stali istnieje na polskim rynku wydawniczym od 2006 r. Przez ten okres, magazyn zdobył szerokie uznanie branży stalowej oraz grono wiernych Czytelników. Na łamach Stalowego Forum ukazują się informacje ze świata stali, opinie ekspertów, wywiady i analizy. Naszym Czytelnikom dostarczamy tylko sprawdzone informacje, dzięki którym mogą sprawnie poruszać się po rynku stali.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0