Kategorie w katalogu

Aktualności 662
Biznes i ekonomia 6194
Dom 3353
Firmy wg branży 8386
Internet 4184
Komputery 755
Kultura i sztuka 570
Motoryzacja 918
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 856
Społeczenstwo 486
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3026
Zwierzęta i rośliny 318
JARKOZŁOM -skup akumulatorów
ID linku 18390
Tytuł JARKOZŁOM -skup akumulatorów
Url http://jarkozlom.pl
Opis Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Jarkozłom. Chcąc umożliwić dostęp do naszej oferty szerszemu gronu odbiorców uruchomiliśmy odziały terenowe w Szamotułach, Buku oraz Chrzypsku Wielkim. Aktywność nasza obejmuje skup i sprzedaż złomu. Oferta nasza obejmuje również skup folii podpałowej oraz makulatury, akumulatorów. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz wysokiej jakości urządzeniami. Jesteśmy zaopatrzeni w elektroniczną wagę, oferujemy uczciwą segmentacje przyjmowanego materiału przy zachowaniu stabilnych warunków handlowych. Posiadamy wszystkie wymagane pozwolenia na zbieranie i transport złomu. Nasza oferta dostosowana jest indywidualnie kontrahenta zarówno detalicznego jak i hurtowego. Zapewniamy miłą i fachową obsługę. Więcej na stronie.
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł cieżki
Słowa kluczowe skup złomu   sprzedaż złomu   skup makulatury   złomowisko   sprzedaż opału   skup akumulatorów
Data Jan 22, 2013
Imię kontaktowe jarkozlom.pl@onet.pl
Email wyślij email do jarkozlom.pl@onet.pl
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł cieżki
1. http://wasik.pl/
  Pustaki ścienne, stropy Teriva, kręgi betonowe, przepusty i wiele innych elementów betonowych zapewnia Wasik. Jesteśmy doświadczoną, rodzinną firmą, która od 1989 roku rozwija swoją działalność. Do tej pory współpracowaliśmy z dużymi wykonawcami i firmami budowlanymi, które cenią stabilną i pewną współpracę. Poza wysoką jakością produktów, dużym asortymentem oraz dobrą ceną możemy zaoferować własny transport. Dzięki niemu dostawa materiałów będzie zawsze na czas. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na stronę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


2. dodatki krawieckie
  Grofes to profesjonalny producent dodatków krawieckich różnego rodzaju. Dbamy o to, by nasz asortyment był ciągle powiększany o nowe wybory. Wszystkie oferowane przez nas produkty charakteryzuje wyjątkowa trwałość. To gwarantuje, że będą one służyły Państwu przez wiele lat. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno igły do maszyn, igły krawieckie, markery i wiele więcej. To wszystko po bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy na naszą stronę po szczegóły oferty, odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


3. Krematorium dla zwierząt
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą spalarni. Oferujemy spalarnie do kremacja zwierząt, spalarnie medyczne, odpadów i systemy odzyskiwania ciepła. Jesteśmy dystrybutorem w 42 krajach, a sprzedaż przeprowadzamy w 82 krajach. Jest to dla nas dowód spełnianych przez nas najwyższych standardów, uznawanych na całym świecie. Dzięki nam utylizacja zwierząt stanie się łatwiejsza. Nasze spalarnie spełniają swoją rolę w krematoriach dla zwierząt, w hodowlach trzody chlewnej, stadninach koni i innych gospodarstwach. Oferujemy piece o różnej pojemności, jest również możliwość przeprowadzenia indywidualnych zamówień. Zapraszamy na naszą stronę www.inciner8.pl.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


4. Elektrometal wyroby hutnicze, blachy
  Firma Elektrometal to firma działająca w branży dystrybucji wyrobów hutniczych. Oferuje blachy (blachy ocynkowane, blachy zimnowalcowane) taśmy stalowe i taśmy ocynkowane, stal zbrojeniową, formatki, wyroby hutnicze. Posiada również serwis ciecia blach. Trzy nowoczesne linie sterowane elektronicznie wyposażone w najnowszą technologię przetwarzania blach gwarantują najwyższą jakość produktu. Serwis przerabia blachy zimnowalcowane, blachy ocynkowane i gorącowalcowane trawione. Na przestrzeni wielu lat funkcjonowania firma podjęła szereg działań inwestycyjnych. Do najważniejszych zalicza: utworzenie Oddziału w Wałbrzychu, budowę hal i placów składowych oraz działania mające na celu poprawę wizerunku naszej firmy. Przy aktywnym udziale firmy Elektrometal powstała Polskaj Unia Dystrybutorów Stali w Warszawie oraz Grupa Polska Stal S.A. w Krakowie, której jest akcjonariuszem.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


5. Elka stal
  Łączymy ofertę wielu hut metalu grupy Impexmetal, Jesteśmy upoważnionym ambasadorem huty aluminium Konin S.A. i kooperujemy z wieloma innymi, stąd nasza oferta jest tak atrakcyjna. Obsługujemy całą masę firm przemysłowych jak i klientów indywidualnych, stosujących miedź, mosiądz, aluminium, ołów, brąz, stal nierdzewną i inne metale nieżelazne. Realizujemy zamówienia indywidualne i niesztampowe celowo pod klienta. Nasza firma i nasze produkty posiadają atesty jakościowe producentów. Zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0