Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
ARB BIURO TŁUMACZA PRZYSIĘGŁEGO tłumacz przysięgły
ID linku 18418
Tytuł ARB BIURO TŁUMACZA PRZYSIĘGŁEGO tłumacz przysięgły
Url http://arb-tlumaczenia.pl/
Opis ARB Tłumaczenia to firma działająca na co dzień w Zabrzu. Swoich klientów wspomaga świetną znajomością języków niemieckiego i rosyjskiego. Na potwierdzenie kwalifikacji językowych ma certyfikaty egzaminów przed Naczelną Organizacją Techniczną w Warszawie oraz egzaminy na tłumacza przysięgłego. Dzięki doskonałej znajomości tych języków może przekładać nie tylko z języka rosyjskiego, czy języka niemieckiego na język polski, ale także - co niejednokrotnie znacznie ułatwia zadanie i pozwala zredukować koszty - bezpośrednio z języka niemieckiego na rosyjski lub odwrotnie. Tłumaczyć może zarówno dokumenty urzędowe, sądowe, handlowe i ogólne, ale również teksty handlowe i prawnicze. Dopomaga także klientom w kwestii specyfikacji samochodowej. Tutaj wykazuje się nie tylko świetną znajomością terminologii, solidnością przekładu, ale też szczególnie sprawną obsługą - gotowe tłumaczenia są do odbioru w dniu zlecenia lub w dniu następnym. Do ARB Tłumaczenia można się także zwrócić w kwestii przekładu dokumentacji technicznej a także instrukcji obsługi maszyn i urządzeń. Szczegóły oferty firmy znaleźć można na stronie.
Kategoria Firmy wg branży > Biura tłumaczen
Słowa kluczowe tłumacz   tłumacz przysięgły   tłumaczenie dokumentów   tłumaczenie tekstów prawniczych   biuro tłumacza przysięgłego
Data Jan 22, 2013
Imię kontaktowe ARB Biuro Tłumacza Przysięgłego
Email wyślij email do ARB Biuro Tłumacza Przysięgłego
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Biura tłumaczen
1. Tłumaczenie z angielskiego na polski - slavis.net
  Jesteśmy specjalistami w swoim fachu. Na rynku działamy od piętnastu lat. Przez ten czas wypracowaliśmy własny, przez lata sprawdzony, choć nieustannie unowocześniany system kontroli jakości. Mamy też własny dział DTP. Radzimy sobie z każdym typem dokumentów. Nasi starannie dobierani, sprawdzeni tłumacze gwarantują najwyższą jakość oferowanych przez nas tłumaczeń. Warto korzystać z naszych usług. Zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branży > Biura tłumaczen


2. Biuro tłumaczeń Warszawa
  Internetowe Centrum Tłumaczeń Trans-Ling przygotowało również dla Warszawy ofertę na tłumaczenia ustne i pisemne. Przecież nie może nas zabraknąć w stolicy! Zgodnie z tym duchem dynamiczne biuro tłumaczeń otwiera się na najbogatsze miasto Polski. Otóż Warszawiacy są przyzwyczajeni do tego, że muszą płacić za dużo. U nas natomiast jakość jest warszawska, a ceny prowincjonalnie niskie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Biura tłumaczen


3. Tłumaczenie specjalistyczne
  Biuro tłumaczeń Studio-tekst to gwarancja, że teksty specjalistyczne traktujemy na równi z tak zwanymi tekstami zwykłymi, które łącznie traktujemy jako podstawowe. Nie stosujemy żadnych dodatkowych opłat, jawnych bądź ukrytych, za"trudność czy specjalizację tekstów dla wielu elementów naszej oferty jak chociażby tłumaczenia techniczne czy tłumaczenia specjalistyczne.
Kategoria:   Firmy wg branży > Biura tłumaczen


4. TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE tłumaczenia przysięgłe aktów urodzenia olsztyn
  Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą biura tłumaczeń Marioli Wiśniewskiej-Proboli, które znajduje się w Olsztynie. Naszym Klientom oferujemy tłumaczenia aktów Urzędu Stanu Cywilnego, tekstów prawniczych, medycznych, ekonomicznych, artykułów technicznych i naukowych, streszczeń prac magisterskich i licencjackich, instrukcji obsługi, certyfikatów, wniosków unijnych, dokumentów samochodowych, pism urzędowych lub innych. Gwarantujemy profesjonalne podejście, korzystne ceny jak i krótkie terminy realizacji zlecenia. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Biura tłumaczen


5. Logos - tłumaczenia Bydgoszcz, tłumaczenia przysię
  Centrum Języków Obcych LOGOS jest firmą z długoletnim doświadczeniem na rynku kursów językowych oraz biur tłumaczeń.
Posiadamy wykwalifikowana kadrę tłumaczy przysięgłych oraz lektorów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu nasza kadra jest w stanie profesjonalnie wykonać swoje obowiązki oraz maksymalnie dopasować się do wymagań klienta, co przekłada się na wysoką ocenę naszej pracy przez Klientów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Biura tłumaczen

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0