Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6253
Dom 3383
Firmy wg branży 8463
Internet 4225
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 796
Rozrywka 860
Społeczenstwo 493
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3068
Zwierzęta i rośliny 321
Korepetycje
ID linku 1847
Tytuł Korepetycje
Url http://www.sylvan-korepetycje.pl
Opis Serwis firmy oferującej korepetycje dla wszystkich osób pragnących uzyskać rzetelne przygotowanie do matury, egzaminów końcowych lub też nadrobić zaległości w materiale lekcyjnym. Gwarantujemy skuteczne metody nauki w przyjaznej atmosferze. Zapraszamy.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe korepetycje
Data Jun 18, 2009
Imię kontaktowe ewelina
Email wyślij email do ewelina
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. www.ezgprojekt.pl BIURO PROJEKTOWE WROCŁAW
  Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy EZG PROJEKT. Znajdujemy się we Wrocławiu a dla naszych Klientów przygotowaliśmy ciekawą ofertę usług na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w opracowywaniu projektów budowlanych i wykonawczych, dokumentacji architektoniczno-budowlaną, inwentaryzacji budowlanej oraz wyceną nieruchomości bądź lokali. Dysponujemy nowoczesnym oprogramowaniem i oferujemy współpracę na najwyższym poziomie oraz atrakcyjne ceny. Na stronie internetowej umieściliśmy więcej informacji i niezbędne dane kontaktowe przedsiębiorstwa. Zachęcamy do jej odwiedzenia.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Przegląd pięcioletni
  Oceniamy stan techniczny budynków - elementy budynku, budowli, instalacji narażonych na szkodliwe wpływy atmosferyczne i niszczące działanie czynników podczas użytkowania obiektu, oceniamy instalacje i urządzenia służące ochronie środowiska, instalacje gazowe, przewody kominowe, przydatność do użytkowania, instalacje elektryczne i piorunochronne. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat działalności firmy KOB-24 z Warszawy, to wejdź na naszą stronę internetową. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdej sprawy!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. firma offshore
  Eureka Tax to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie i ciesząca się szerokim uznaniem wśród właścicieli wielu przedsiębiorstw. Prowadzimy szeroki wachlarz doradztwa na najwyższym poziomie. Pomagamy i udostępniamy wszelkie informacje dotyczące zakładaniu firmy w systemie offshore w jednym z wielu rajów podatkowych. Jeśli chciałbyś płacić niższe podatki, a jednocześnie kapitał swojej firmy mieć ciągle pod ręką i gotowy na kolejne inwestycje to skorzystaj jak najprędzej z naszego doradztwa. Zapraszamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. BG. BOB skup silników elektrycznych wiązowna
  Skup metali kolorowych i złomu Barbara Gąska swoją działalność prowadzi w miejscowości Wiązowna. Zajmujemy się skupem: metali kolorowych, akumulatorów, katalizatorów, miedzi, aluminium, mosiądzu. Zapewniamy rzetelne wsparcie doświadczonych profesjonalistów oraz wyjątkowo sprawną i terminową realizację zleceń. Każdemu z Państwa mamy do zaoferowania najkorzystniejsze propozycje dostosowane do indywidualnych potrzeb. Posiadamy odpowiedni sprzęt do przewozu odpadów. Szczegółowe wiadomości dotyczące firmy i jej oferty znajdują się na stronie internetowej. Serdecznie Państwa zapraszamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. KAMIŃSCY- przeglądy budowlane
  Zainteresowanych usługami kompetentnej firmy, zajmującej się specjalistycznymi usługami w postaci osuszania ścian oraz odgrzybiania ścian, zapraszamy do nas, a więc Firmy Specjalistycznej z Katowic. Nasza firma od powyżej dwudziestu lat prowadzi działalność gospodarczą, oferując odbiorcom wysokiej jakości prace budowlane, usługi techniczne i sprzedaż licencji oraz wymianę drewnianych stropów belkowych na żelbetowe. Nasze usługi to przede wszystkim: izolacja przeciwwilgociowa, przeciwwodna, izolacja pionowa, pozioma, iniekcje, hydroizolacje. Pozostajemy zespołem profesjonalistów, mających wysokie kwalifikacje, znaczne doświadczenie i szeroką wiedzę. Powyższe czynniki sprawiają, że kontrahenci mogą nam zaufać. Na wysokim poziomie wykonujemy wszelkie osuszanie oraz odgrzybianie, a na dodatek naprawy konstrukcji, realizowanie remontów i napraw dachów, jak również oferujemy usługi wykonywane przez rzeczoznawcę budowlanego, wszelakie doradztwa oraz ekspertyzy budowlane. Gorąco zapraszamy na stronę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0