Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
GERMANIKUS Nauka języka
ID linku 18601
Tytuł GERMANIKUS Nauka języka
Url http://tyslik.com/
Opis Przedstawiamy Państwu firmę Germanikus z Gliwic. To firma prowadzona przez tłumacza przysięgłego języka niemieckiego - Weronikę Tyslik, która już od roku 1987 świadczy usługi w zakresie tłumaczeń związanych z językiem niemieckim, a oprócz tego prowadzi indywidualną naukę języka. Germanikus to firma z doświadczeniem, sumienna i solidna. W zakresie usług tej firmy znajdują się tłumaczenia przysięgłe w formie pisemnej jak i ustnej, a także tłumaczenia w takich samych formach, które nie wymagają tłumaczenia przysięgłego. Stałe pogłębianie wiedzy, a także nieustanny kontakt z językiem pozwala właścicielce firmy świadczyć usługi na wysokim poziomie. Dla firmy Germanikus możecie Państwo powierzyć tłumaczenie każdego dokumentu, korespondencji, a dodatkowo skorzystać z tłumaczenia ustnego na spotkaniach biznesowych, w czynnościach notarialnych oraz w postępowaniu sądowym. Szczegóły oferty znajdą Państwo na stronie.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe tłumaczenia przysięgłe   tłumaczenia nieprzysięgłe   nauka języka   tłumaczenia ustne   tłumaczenia ogólne   tłumaczenia techniczne
Data Jan 24, 2013
Imię kontaktowe pani Anna
Email wyślij email do pani Anna
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. GEO - MERITUM przygotowanie dokumentacji geotechnicznych i geologicznych
  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu propozycję Przedsiębiorstwa Geologiczno-Konsultingowego Geo-Meritum, którego siedziba mieści się w Dąbrowie Górniczej. Specjalizujemy się w badaniach geologicznych, geotechnicznych oraz badaniu gruntu. Oprócz tego przygotowujemy dokumentację geotechniczną i geologiczną i prowadzimy nadzory geologiczne budów. Dokonujemy także oceny stanu nawierzchni, świadczymy konsulting branżowy, sporządzamy plany i programy zapewnienia jakości oraz prowadzimy szkolenia. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie lub skontaktować z firmą, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Niszczenie dokumentów
  Nasza firma Ad Akta Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w roku 2002 a obecnie jest jedną z największych firm archiwizacyjnych działających na terenie środkowej Polski. Specjalizujemy się w kompleksowym zarządzaniu dokumentacją. We wszystkich naszych działaniach dostosowujemy się do potrzeb i wymagań klientów, ich wewnętrznych procedur i regulaminów. Naszym klientom oferujemy również usługi dedykowane tj. usługi i rozwiązania przygotowywane na indywidualne zlecenie klientów dostosowane do ich specyfiki działania. Jeśli jesteś zainteresowany przechowywaniem dokumentów ich archiwizacją lub też niszczeniem zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Sublimacje na odzieży
  W ofercie przedsiębiorstwa Rakla-Kolor klienci znajdą przede wszystkim szeroki wachlarz usług z zakresu nadruków sitodrukiem, haftów, czy też emblematów na skórach naturalnych i sztucznych. Firma działa od 1984 roku, posiada własne, w pełni profesjonalne studio projektowe oraz nowoczesny i automatyczny park maszynowy do druku i haftu. Firma realizuje również zamówienia na produkcję w technologii mieszanej (haftu z sitodrukiem).
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Przeprowadzki Bytom
  Nasza firma zajmuje się przeprowadzkami na terenie całego Śląska, Polski i także całej Unii Europejskiej. Klientom naszej firmy oferujemy pełnaa także profesjonalną usługę przeprowadzek. Wykonujemy zlecenia zarówno dla firm jak także dla osób prywatnych. Jesteśmy prawdziwymi fachowcamiw swojej branży. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny a także zapoznania się z ofertą. Warto nam zaufać, ponieważ jesteśmy bardzo dobrzy w tym co robimy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Palety Gniezno - www.krukpal.pl
  Działamy na terenie Gniezna, Słupca, Wrześni, gdzie zapewniamy naszym klientom usługi realizowania obrotu paletami. W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości, solidne oraz nie posiadające skaz palety drewniane. Jednocześnie zapewniamy naszym klientom sprawne realizowanie zarówno usług skupowania oraz sprzedaży palet. Nasze usługi oferujemy zarówno dla klientów indywidualnych jak też biznesowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0