Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
WSCHÓD- roboty budowlane
ID linku 18644
Tytuł WSCHÓD- roboty budowlane
Url http://wschod.com.pl/
Opis mające swoją siedzibę w Lublinie Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych "WSCHÓD" Spółka z o.o. od czerwca 1998 roku specjalizuje się w robotach górniczych i budowlanych. Proponujemy swoje usługi również w kompleksowej realizacji inwestycji oraz remontów w obszarze budownictwa przemysłowego, ogólnego i górniczego, a także w remontach budynków zabytkowych. Pracujemy w trudnych warunkach geologicznych, najwyższym zagrożeniu metanowym, pożarowym i wodnym, przy niebezpieczeństwie wybuchu pyłu węglowego. Wydrążyliśmy już ponad 30 000 metrów wyrobisk chodnikowych. Do prac używamy własne sprzęt. Dobra komunikacja to podstawa naszej działalności, zapraszamy więc do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie lub mailowo. Szczegółowe informacje na temat przedsiębiorstwa i jego oferty mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe roboty górnicze   roboty budowlane   sprzedaż mieszkań   remonty obiektów   budowa obiektów   prace górnicze   adaptacje obiektów
Data Jan 24, 2013
Imię kontaktowe WSCHÓD- prace górnicze
Email wyślij email do WSCHÓD- prace górnicze
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Zdjęcia ślubne Gdańsk
  Wszystkim parom szukającym najlepszego fotografa na swoje wesele rekomendujemy reklamowaną witrynę, znanego profesjonalisty. Jego zdjęcia ślubne Gdańsk zawsze robione są z pasją i pomysłem, a ich unikatowość pozwala cieszyć się wrażeniami na długo.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. GRANT MAGIC pokazy iluzjonistyczne Warszawa
  Jeżeli poszukujesz wyjątkowego iluzjonisty z niesamowitą prezencją sceniczną, zapraszamy do zapoznania się z profilem Łukasza Granta. Artysta ten ma gigantyczne doświadczenie w przeprowadzaniu pokazów sztuk magicznych, które są nie tylko imponującym spektaklem, ale też umożliwiają widzom aktywny udział w wydarzeniu. Wykonawca może także zagwarantować wyposażenie sceniczne w postacie oświetlenia, nagłośnienia i efektów specjalnych na sali. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. fabryka-smyczy.pl
  Jeżeli szukają Państwo tanich smyczy reklamowych, które pomogą w reklamowaniu Państwa biznesu to świetnie trafiliście. Firma fabryka-smyczy to producent wysokiej jakości smyczy reklamowych w różnych typach, kolorach oraz zaczepach. W nasze ofercie m.in: smycze reklamowe typu double, smycze sznurkowe, smycze bez nadruku, smycze jednostronne, smycze krótkie oraz inne. Jeżeli szukasz poważnego partnera biznesowego to fabryka-smyczy to najlepszy wybór. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. LEGE ARTIS Negocjacje kontraktów polsko włoskich
  Kancelaria Prawna Lege Artis świadczy usługi z dziedziny prawa cywilnego, rodzinnego, karnego jak i prawa pracy. Siedziba firmy mieści się w Sosnowcu. Zajmujemy się stwierdzaniem prawa nabycia spadku, podziałem spadku, sporządzaniem umów, zasiedzeniami, zniesieniem współwłasności, wypadkami komunikacyjnymi i odszkodowaniami, ochroną dóbr osobistych, elektronicznym postępowaniem upominawczym, rozwodami czy separacjami, alimentami, władzą rodzicielską, podziałem majątku, windykacją, roszczeniami ze stosunku pracy a oprócz tego reprezentowaniem Klienta. Szczegóły oferty zamieściliśmy na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. czyszczenie dywanow i tapicerki katowice zabrze bytom
  Masz już dość swojego brudnego dywanu, plam po kawie, herbacie, sokach?

Denerwuje Cię nieprzyjemny zapach?

Twój dywan szybko się brudzi przez codzienne użytkowanie, zabawy dzieci, zwierząt?

Chcesz go odświeżyć, pozbyć się niechcianych plam i nieznośnego zapachu?
Do czyszczenia dywanów wykorzystujemy markowe, profesjonalne ręczne ssawki do tapicerki. Pierzemy Karcherem.

Działanie to podyktowane jest faktem, iż ssawki do dywanów maja znacznie mniejsza skuteczność odsysania brudu jak ssawki do tapicerki.

W tym przypadku czyszczenie trwa dłużej, jednak zyskujemy znacznie wyższą jakość usługi a zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.

Oferujemy Państwu solidnie, profesjonalnie i tanio wykonanie usługi ekstrakcyjnego czyszczenia dywanów, tapicerki meblowej, najwyższej jakości sprzętem i środkami czyszczącymi firmy Kärcher
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0