Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
WSCHÓD- roboty budowlane
ID linku 18644
Tytuł WSCHÓD- roboty budowlane
Url http://wschod.com.pl/
Opis mające swoją siedzibę w Lublinie Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych "WSCHÓD" Spółka z o.o. od czerwca 1998 roku specjalizuje się w robotach górniczych i budowlanych. Proponujemy swoje usługi również w kompleksowej realizacji inwestycji oraz remontów w obszarze budownictwa przemysłowego, ogólnego i górniczego, a także w remontach budynków zabytkowych. Pracujemy w trudnych warunkach geologicznych, najwyższym zagrożeniu metanowym, pożarowym i wodnym, przy niebezpieczeństwie wybuchu pyłu węglowego. Wydrążyliśmy już ponad 30 000 metrów wyrobisk chodnikowych. Do prac używamy własne sprzęt. Dobra komunikacja to podstawa naszej działalności, zapraszamy więc do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie lub mailowo. Szczegółowe informacje na temat przedsiębiorstwa i jego oferty mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe roboty górnicze   roboty budowlane   sprzedaż mieszkań   remonty obiektów   budowa obiektów   prace górnicze   adaptacje obiektów
Data Jan 24, 2013
Imię kontaktowe WSCHÓD- prace górnicze
Email wyślij email do WSCHÓD- prace górnicze
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. How To Make A Corner Bookshelf For Your Study
  Use a kit that is labeled to support far more than the weight of the products you strategy to place on it.

You can also mount shelves utilizing support pins or ledges.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Płac mniejszy ZUS o połowę, optymalizacja składek zus.
  Płać mniejszy ZUS o połowę! Optymalizujemy koszty stałe prowadzenia firmy. Legalne rozwiązania dla Przedsiębiorców. Skuteczna obniżamy składki ZUS!
Na rynku istniejemy już ponad 10 lat! Jesteśmy największą firma w Polsce zajmującą się tego typu rozwiązaniami. Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby płacące pełny ZUS!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. MEBLE ŚWIATA łóżko kolonialne
  Przedstawiamy Państwu firmę Meble Świata, która funkcjonuje od 1989 roku. Od tego czasu zajmuje się importowaniem ekskluzywnych mebli z najdalszych zakątków świata. Importujemy meble między innymi z Indii, Malezji i innych krajów azjatyckich. Oferujemy egzotyczne modele w nietuzinkowym wzornictwie kolonialnym i nowoczesnym, ale nie tylko. Znajdziecie u nas Państwo między innymi ławki, łóżka, półki, szafy, lustra i inne dekoracje do urządzenia wnętrz. Co więcej zakupią u nas Państwo między innymi kufry, konsole i parawany. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość i atrakcyjne ceny naszych produktów. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu w Gorzowie Wielkopolskim. Zapraszamy na stronę www po więcej informacji.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. A.R. Kamieniarstwo Nagrobki Gryfice
  Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu specjalistę z 30-letnim doświadczeniem w branży kamieniarskiej, firmę AR Kamieniarstwo. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wykonawstwie eleganckich nagrobków granitowych pojedynczych, podwójnych czy dziecięcych. Przedsiębiorstwo oferuje również usługi kamieniarstwa budowlanego. Zespół jego ekspertów wykona dla Państwa granitowy blat kuchenny lub parapet, stylowe kamienne schody, kominek czy obudowę kominkową a także małą architekturę kamienną. Firma zajmuje się również zabudową łazienek. W swojej pracy używa najwyższej jakości, sprowadzany kamień naturalny. Więcej informacji dotyczących usług zakładu dostępnych jest na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Odszkodowanie
  Zapewniamy obsługę prawną - Meditor Wrocław - najwyższe odszkodowania powypadkowe. Dochodzenie odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Odszkodowanie powypadkowe, szkody osobowe, Z tytułu uszkodzonego lub skradzionego mienia, błędy medyczne - przejrzyste zasady współpracy. Sprawy wynikające z zaniedbań obowiązków - zabezpiecz dowody i informacje. Odszkodowania Wałbrzych, zadośćuczynienie, wypadek za granicą, odszkodowania Opole - dochodzenie odszkodowań. Sprawy z terenu całego kraj, pomoc prawna poszkodowanym w wypadkach. Komfortowa Komunikacja - prowadzimy postępowania w całej Polsce - Katowice i inne miasta.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0