Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
ZNANYPRAWNIK -porady prawne
ID linku 18646
Tytuł ZNANYPRAWNIK -porady prawne
Url http://baran-marta-kamusinska-maria-kancelaria.znanyprawnik.pl
Opis Kancelaria Notarialna Baran Marta, Kamusińska Maria na polskim rynku istnieje już od wielu lat i z każdym rokiem swojej działalności poszerza grono zadowolonych klientów, którzy stale do nas powracają i polecają naszą kancelarię innym. Świadczymy kompleksowe usługi notarialne na terenie Oświęcimia. Charakteryzuje nas bardzo indywidualne podejście do każdego klienta oraz fachowe i profesjonalne doradztwo. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz bardzo dobra znajomość prawa stawiają naszą firmę na pozycji lidera wśród oświęcimskich kancelarii notarialnych. Nawiązujemy współpracę z klientami indywidualnymi, podmiotami gospodarczymi oraz administracją publiczną. Naszym celem nadrzędnym jest zadowolenie i satysfakcja każdego klienta odwiedzającego naszą kancelarię. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe kancelaria notarialna   notariusz   notariusze   usługi notarialne   porady prawne   notariusz Oświęcim
Data Jan 24, 2013
Imię kontaktowe znanyprawnik.pl@onet.pl
Email wyślij email do znanyprawnik.pl@onet.pl
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. Rozwiązanie umowy o prace
  Dzięki usługom świadczonym przez adwokata Iwo Klisza użytkownicy będą mogli skorzystać nie tylko z porad online, ale też będą mogli dowiedzieć się wielu przydatnych informacji dotyczących kwestii prawnych oraz regulacji dotyczących wypowiedzeń umowy o pracę. Blog posiada wiele artykułów, w których opisane są między innymi takie zagadnienia, jak długość okresu wypowiedzenia, czy też koszta odwołania się.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. SPCG adwokat
  Podstawą aktywności krakowskiej, posiadającej swoje oddziały w Katowicach, Warszawie i Wrocławiu, Kancelarii SPGC, są wszelkiego typu usługi prawne, powiązane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Od 1988 roku, naszą dewizą jest zdobycie szacunku i lojalności klientów, przez nasze doświadczenie i wiedzę z obszaru rozmaitych dziedzin polskiego i europejskiego prawa. Zatrudniamy, wyłącznie, najwyższej klasy specjalistów, specjalizujących się w prawie pracy, łączeniu i nabywaniu spółek, prawie podatkowym i celnym, prawie własności przemysłowej, prawie spółek handlowych, fuzjach i przejęciach, prywatyzacji, prawie konkurencji, bankowości oraz finansach, umowach handlowych, sporach sądowych i postępowaniu karnym. Bezustannie, dynamicznie się rozwijamy razem z rosnącymi potrzebami rynku. Szczegóły oferty na naszej stronie www.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. Notariusz warszawa
  Działamy na ternie Warszawy w dzielnicy Ochota, gdzie oferujemy usługi prawne w ramach kancelarii prawnej. Gwarantujemy naszym klientom pełen wsparcie prawne w trakcie realizowania poszczególnych czynności notarialnych. W kancelarii istnieje możliwość dokonania czynności po wcześniejszym uzgodnieniu o dowolnej porze dnia. Realizujemy takie czynności jak majątkowe małżeńskie, umowy deweloperskie, ustanowienie hipoteki.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. Firma windykacyjna Wektor Inkaso Biuro Prawne
  Powierzając odzyskanie długu naszej firmie naprawdę go odzyskasz. Windykacją należności zajmujemy się od kilkunastu lat. Firma Windykacyjna Wektor Inkaso - Biuro Prawne świadczy profesjonalne, kompleksowe usługi windykacyjne na terenie całej Polski, oraz U.E.Skuteczność windykacji w wielu przypadkach uzależniona jest przede wszystkim od szybkiego zlecenia długu do windykacji. Zbyt długie zwlekanie wierzyciela z przekazaniem sprawy do windykacji licząc, że dłużnik może w końcu spłaci zobowiązanie, to prawdopodobieństwo odzyskania pieniędzy maleje z każdym tygodniem,a nieraz i dniem. Z naszego doświadczenia,oraz statystyk jednoznacznie wynika, że dług odzyskują ci wierzyciele,którzy zlecą windykację jak najszybciej po dniu wymagalności .Nie wolno zapominać, że dłużnik może mieć innych wierzycieli,którzy również chcą odzyskać swoje pieniądze,więc wskazane jest szybkie podjęcie decyzji o zleceniu windykacji.Proszę pamiętać,że im dłuższy okres czasu upłynie od dnia powstania długu,tym windykacja Państwa należności będzie utrudniona,co może ponieść za sobą dodatkowe koszty. www.kancelariawektor.pl
Kategoria:   Aktualności > Prawo


5. WOJCIECH KRUPIŃSKI kancelaria notraialna Dąbrowa Górnicza
  Kancelaria Notarialna Wojciech Krupiński znajduje się w Sosnowcu. Zakres czynności notarialnych reguluje art. 79 ustawy z 14 lutego 1991 roku prawo o notariacie. Kancelaria: sporządza akty notarialne, sporządza akty poświadczenia dziedziczenia, sporządza poświadczenia, doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, sporządza protesty weksli i czeków, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe, sporządza wpisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu z Notariuszem, dokonanie czynności notarialnych, może nastąpić też w innych dniach i godzinach. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0