Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
ZNANYPRAWNIK -porady prawne
ID linku 18646
Tytuł ZNANYPRAWNIK -porady prawne
Url http://baran-marta-kamusinska-maria-kancelaria.znanyprawnik.pl
Opis Kancelaria Notarialna Baran Marta, Kamusińska Maria na polskim rynku istnieje już od wielu lat i z każdym rokiem swojej działalności poszerza grono zadowolonych klientów, którzy stale do nas powracają i polecają naszą kancelarię innym. Świadczymy kompleksowe usługi notarialne na terenie Oświęcimia. Charakteryzuje nas bardzo indywidualne podejście do każdego klienta oraz fachowe i profesjonalne doradztwo. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz bardzo dobra znajomość prawa stawiają naszą firmę na pozycji lidera wśród oświęcimskich kancelarii notarialnych. Nawiązujemy współpracę z klientami indywidualnymi, podmiotami gospodarczymi oraz administracją publiczną. Naszym celem nadrzędnym jest zadowolenie i satysfakcja każdego klienta odwiedzającego naszą kancelarię. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe kancelaria notarialna   notariusz   notariusze   usługi notarialne   porady prawne   notariusz Oświęcim
Data Jan 24, 2013
Imię kontaktowe znanyprawnik.pl@onet.pl
Email wyślij email do znanyprawnik.pl@onet.pl
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. PRZEMYSŁAW SZOCIŃSKI kancelaria notariusza Jelenia Góra
  Mieszcząca się w Jeleniej Górze kancelaria prowadzona przez Przemysława Szocińskiego świadczy szereg usług notarialnych w zakresie prawa rodzinnego, spadkowego i handlowego. Uzyskają tu Państwo pomoc w zakresie sporządzania umów handlowych i majątkowych bądź dokumentów związanych z obrotem nieruchomościami. Ponadto, notariusz sporządza protesty czeków i weksli, oświadczenia, protokoły zebrań i zgromadzeń czy rejestrację testamentu. Każde wykonywane działania są zgodne z obowiązującym prawem, a także z etyką zawodową. Więcej informacji o zakresie czynności biura znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. MAREK SKUPIEŃ sprawy rozwodowe Wodzisław Śląski
  Kancelaria Adwokacka Marek Skupień, znajdująca się w Wodzisławiu Śląskim realizuje sprawy z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, gospodarczego oraz prawa handlowego. Pomaga i doradza klientom z województwa śląskiego oraz całego kraju. Obsługuje, zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne. Firmy reprezentuje przed sądami oraz instytucjami. Przygotowuje dokumenty, niezbędne przy prowadzeniu ewidencji i rejestrów. Pomaga i doradza prawnie również klientom indywidualnym. Przygotowuje dla nich pisma procesowe, opinie oraz wzory umów. Przeprowadza konsultacje i udziela porad prawnych. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. TARKOWSKI & TARKOWSKI notariusz we wrocławiu
  Od 1993 roku funkcjonuje we Wrocławiu Kancelaria Notarialna Tarkowski & Tarkowski. Na kanwie właściwych rozporządzeń i ustaw notariusz zajmuje się przygotowywaniem projektów weksli i czeków, aktami zaświadczenia dziedziczenia oraz doręczaniem oznajmień rozmaitego typu. Na prośbę interesanta przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe i inne dokumenty. Notariusz zajmuje się spełnianiem czynności, jakim strony potrzebują albo muszą nadać formę prawną. Sporządzany jest wtedy stosowny dokument urzędowy. Może to być projekt aktu lub oświadczenia, umowa o rozdzielności majątkowej w małżeństwie, akt notarialny oraz inne. Dowiedz się więcej na stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. porady prawne łódź
  doradztwo podatkowe łódź oferuje swoje profesjonalne usługi wysokiej jakości. Dzięki naszej pomocy szybko i sprawnie rozwiążesz swoje problemy odnośnie prawa albo podatków. Proponujemy usługi kancelarii sądowej i podatkowej, pomoc adwokacką, a także w łatwy sposób wyjaśnimy każde zawiłości prawa dzięki profesjonalnemu doradztwu. Skorzystaj z naszej pomocy, dzięki czemu szybciej rozwikłasz swoje problemy i wątpliwości. Oferujemy pewną rangę i profesjonalizm naszych pracowników. Wszystkie te usługi są w przystępnych cenach, a za same porady nie pobieramy należności. Dodatkowo reprezentujemy przed sądem naszych klientów używając przy tym wiedzę naszych adwokatów.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


5. ROMANA GRUSKOŚ notariusze w krakowie
  W Krakowie ma swą siedzibę kancelaria notarialna kierowana przez Romanę Gruskoś. Zajmuje się tworzeniem odpisów dokumentów, umów przedwstępnych, małżeńskich majątkowych i rozdziału majątku wspólnego. Doręcza oświadczenia, notuje protokoły oraz przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe. Notariusze czuwają nad zabezpieczeniem praw oraz interesów wszelkich uczestników czynności notarialnej. Każda z czynności wykonywanych przez kancelarię posiada charakter dokumentu urzędowego. Czynności te są spełniane najczęściej w siedzibie kancelarii, wyjątkowo w przypadku szczególnych okoliczności może to być inne miejsce. Więcej na witrynie.
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0