Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
przydomowa oczyszczalnia ścieków
ID linku 18744
Tytuł przydomowa oczyszczalnia ścieków
Url http://www.biopreparaty-ecoway.pl/
Opis Jeżeli chcecie dbać o środowisko w jak największym stopniu wnosząc jednocześnie do tego swój własny udział to zapoznajcie się z ofertą jaką przedstawia firma ECOWAY. Jest to renomowany dystrybutor środków specjalistycznego przeznaczenia. Są to między innymi produkty przeznaczone do przydomowych oczyszczalni ścieków umożliwiające namnażanie się niezbędnej w tym środowisku flory bakteryjnej umożliwiającej proces oczyszczania. Ponadto środki do szamba, a także do utrzymania czystości w domu, oraz tabletki do zmywarek.
Kategoria Dom > Inne
Słowa kluczowe biopreparaty-ecoway.pl/   przydomowa oczyszczalnia ścieków   bakterie do szamba
Data Jan 30, 2013
Imię kontaktowe Michal
Email wyślij email do Michal
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Inne
1. ARNO energia
  ARNO energia to młoda firma, zajmująca się energią odnawialną w każdej postaci. Naszą misją i celem zarazem jest uświadamianie naszych klientów, a następnie wdrażanie w ich domach i firmach technologii oraz urządzeń pozyskujących energię elektryczną lub cieplną z tego, czego jest dookoła dużo i co jest zupełnie darmowe, czyli słońca, powietrza i wody…

Uważamy, że w zbliżających się czasach końca wielu surowców, bardzo wysokich cen i ogólnego kryzysu energetycznego na świecie jesteśmy skazani na nowe technologie i niestandardowe myślenie o energii.
Kategoria:   Dom > Inne


2. Domy pasywne Kraków
  Nowoczesne budownictwie stosowane jest już nie tylko w Krakowie ale i całej Polsce jak i n świecie. Dlatego wiedza firmy z Krakowa jest niezbędna do tego aby nowe domy pasywne oraz energooszczędne spełniały wszelkie normy i kryteria które powinny mieć. Firma MCBE oferuje dla swoich klientów profesjonalne szkolenia, dzieli się wiedzą, organizuje kursy i wyjazdy dla studentów oraz innych osób które chcą wiedzieć wszystko na temat budownictwa pasywnego. Jest to firma która wie co i jak robić aby wszystko było dobrze.
Kategoria:   Dom > Inne


3. http://www.wabi-style.pl/
  W katalogu, który znajdą Państwo na stronie internetowej sklepu Wabi-Style, znajdą Państwo przykłady naczyń do serwowania sushi, sake i herbaty dla restauracji sushi, wykonanych przez wyselekcjonowanych mistrzów ceramiki. Nasze naczynia wytwarzane są w zgodzie z filozofią wabi - inspirowane doskonałością w niedoskonałości natury, kolorami ziemi i skał czy nieba zachodzącego słońca. Propozycje z katalogu są tylko częścią oferty, na zamówienie jesteśmy w stanie stworzyć naczynia w dowolnych kolorach.
Kategoria:   Dom > Inne


4. http://faktor.krakow.pl/
  Jeśli szukasz najlepszych kosmetyków za najlepszą cenę, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni na stronie faktor-krakow.pl. Nasze kosmetyki i artykuły kosmetyczne są świetnej jakości, pochodzą od sprawdzonych producentów, ale oferujemy je w najlepszej cenie. W naszej ofercie możesz znaleźć także zabawki, drobne artykuły domowe i sportowe.
Kategoria:   Dom > Inne


5. Aqua Produkt - systemy uzdatniania wody
  Specjalizujemy się w uzdatnianiu wody miejskiej oraz pochodzącej z ujęć indywidualnych przeznaczonej do celów spożywczych, gospodarczych, przemysłowych i laboratoryjnych. Oferujemy najnowocześniejsze technologie uzdatniania wody, gwarantujące otrzymanie wody o najwyższej jakości. Nasze produkty reprezentują najwyższy poziom techniki, charakteryzują się wysoką skutecznością i niezawodnością działania. Zastosowane materiały zapewniają wysoką estetykę wyglądu oraz dużą wytrzymałość mechaniczną i odporność na korozję.Wszystkie nasze urządzenia posiadają atesty higieniczne PZH, dopuszczenia UDT oraz certyfikaty branżowe.

Oferta główna firmy obejmuje:

- systemy biofiltracji wody ,
- systemy z odwróconą osmozą,
- odżelaziacze, odmanganiacze, filtry węglowe,
- zmiękczacze,
- cylindry bakteriobójcze ( lampy UV)
- systemy usuwania azotanów
- systemy usuwania amoniaku
- stacje demineralizacji
- dystrybutory wody pitnej
- doradztwo techniczne, oraz projektowanie w zakresie uzdatniania wody
- modernizacja istniejących stacji uzdatniania wody.
Kategoria:   Dom > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0