Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
PCHP - DIAGNOSTYKA ULTRASONOGRAFICZNA
ID linku 18913
Tytuł PCHP - DIAGNOSTYKA ULTRASONOGRAFICZNA
Url http://www.pchp.pl/
Opis W nowoczesnym kompleksie mieszkalno-usługowym znajduje się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, którym jest Poradnia Chorób Piersi. Dogodna lokalizacja w centrum Mikołowa pozwala na prędkie dotarcie do placówki. Zaopatrzona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i wykwalifikowaną kadrę lekarzy specjalistów sporządziła dla swych pacjentów możliwość skorzystania z szerokiego wachlarza badań. Poradnia, której specjalizacją jest diagnostyka chorób piersi oferuje: ultrasonografię, mammografię, biopsję cienkoigłową z kontrolą USG i diagnostykę ultrasonograficzną. Do tego pracujący w poradni lekarze podejmują się także leczenia chorób tarczycy. Dzięki współpracy z renomowanymi laboratoriami mogą Państwo skorzystać z możliwości zrealizowania badań genetycznych metodą PCR: diagnostyki chorób nowotworowych, niepłodności męskiej oraz ustalenie pokrewieństwa i ojcostwa. Więcej danych znajdziecie Państwo na www.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe ULTRASONOGRAFIA   MAMMOGRAFIA   BIOPSJA CIENKOIGŁOWA   DIAGNOSTYKA ULTRASONOGRAFICZNA   LECZENIE TARCZYCY   PORADNICTWO PSYCHOLOGICZNE   BADANIA GENETYCZNE  
Data Feb 5, 2013
Imię kontaktowe PCHP
Email wyślij email do PCHP
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Profesjonalne usługi stomatologiczne M-Dent Zbigniew Michałek.
  Klinika dentystyczna M-Dent świadczy usługi na najwyższym poziomie wykorzystując najnowsze technologie stomatologiczne. Nasi specjaliści służą pomocą w zakresie chirurgii dentystycznej, stomatologii zachowawczej, implantologii, endodoncji, protetyki, stomatologii estetycznej i in. W M-Dent gwarantujemy przyjazną atmosferę.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. BARBARA BOGACKA Leczenie chorób serca szczecin
  W dzisiejszych czasach nasze serce narażone jest na szereg niebezpieczeństw. Specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog Barbara Bogacka w swoim prywatnym gabinecie w Szczecinie pomaga swoim Pacjentom utrzymać je w dobrej kondycji przez wiele lat. Oferta gabinetu adresowana jest do osób dorosłych. Kardiolog udziela swoim Pacjentom konsultacji kardiologicznych. Zapewnia także pełną diagnostykę oraz leczenie wszelkich chorób układu sercowo-naczyniowego. W gabinecie mogą Państwo wykonać badania EKG i echo serca. Więcej o usługach kardiologicznych dowiedzą się Państwo odwiedzając stronę internetową.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Unity i sprzęt stomatologiczny
  KoralDental to sklep internetowy, który swoją ofertę kieruje do polskich stomatologów oraz techników dentystycznych. Mamy całkowitą pewność, iż oferowany przez nas sprzęt dentystyczny, meble - konkretniej krzesła, a także końcówki stomatologiczne to bardzo wysoka jakość. Doskonale wiemy, że dentyści oraz technicy muszą dbać o jakość używanych przez siebie sprzętów, toteż wszystko jest u nas na bardzo wysokim poziomie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. uderzeniowafala.pl - leczenie falą uderzeniową
  Nasza witryna internetowa zawiera informacje o naszym centrum medycznym oraz leczeniu falą uderzeniową. Zabieg ten jest nieinwazyjnym sposobem na leczenie ciągłego bólu układu kostno-mięśniowego. Energia fali uderzeniowej uaktywnia proces regeneracji ciała człowieka. Fala uderzeniowa ma wysoki indeks terapeutyczny w leczeniu chorób układu mięśniowo-szkieletowego takich jak zapalenia ścięgien, ból ścięgna Achillesa, łokieć tenisisty, bóle kręgosłupa różnego pochodzenia, ostroga piętowa i bóle reumatyczne. Proces leczenia tkanek miękkich składa się z poprawianie metabolizmu komórkowego, poprawie cyrkulacji krwi, eliminowaniu niezdrowych metabolitów z komórek, rozbijaniu złogów wapniowych, wzmaganiu syntezy kolagenu i wielu związków niezbędnych w odbudowie uszkodzonej tkanki. Holistyczne działanie zabiegu falą uderzeniową sprawia, że fala akustyczna jest złotym standardem w leczeniu sportowców, ortopedii i fizykoterapii. Nasze centrum medyczne znajduje się w centrum miasta Łódź.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. ABC Medycyna Pracy Filipiak
  Specjalistyczne Gabinety Lekarskie ABCMEDYCYNA
    Nadciśnienie tętnicze
    Choroby serca i naczyń
    Zaburzenia w krążeniu żylnym i tętniczym
    Miażdżyca
    Zaburzenia lipidowe
    Migrena
    Inne choroby wewnętrzne
MEDYCYNA PRACY
    Badania okresowe pracowników (w gabinecie i zakładzie pracy)
    Badania sanepidowskie
    Badania dla ubiegających się o broń
    Badania lekarskie strażaków 0chotniczej Straży Pożarnej (w gabinecie i na terenie remizy)
BADANIA KIEROWCÓW (wszystkie kategorie)
    Prawo jazdy
    Świadectwo kwalifikacji
    Taksówki
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0