Kategorie w katalogu

Aktualności 673
Biznes i ekonomia 6345
Dom 3433
Firmy wg branży 8579
Internet 4307
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 951
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 591
Turystyka 1927
Zdrowie i uroda 3127
Zwierzęta i rośliny 325
AgroSoft WinOpti
ID linku 18968
Tytuł AgroSoft WinOpti
Url http://agrosoft.eu/
Opis Żywiołowo rozwijająca się firma AgroSoft zajmuje wiodącą pozycję na rynku
oprogramowania przeznaczonego dla fabrykantów trzody chlewnej. Od przeszło 25 lat pomagamy hodowcom w codziennej pracy, dostarczając programy i systemy informatyczne, które poprawiają ich pracę oraz dostarczają precyzyjnych danych o wydajności prowadzonej produkcji. Na bazie otrzymanego doświadczenia, współpracy z najlepszymi specjalistami oraz najnowszej wiedzy naukowej i technicznej, produkujemy projekty będące dokładnymi narzędziami pomagającymi obniżyć koszty prowadzenia hodowli oraz podnieść jej wydajność. Niezależnie od wielkości produkcji możemy dostosować poszczególne moduły naszych projektów do indywidualnych potrzeb każdego z klientów. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę, gdzie odnajdą Państwo szczegółową propozycję.
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe hodowla   trzoda chlewna   świnie   lochy   loszki   prosięta   warchlaki   tuczniki   fermy   oprogramowanie dla rolnictwa   WinPig   WinOpti   zarządzanie stadem   stado   analizy   wyposażenie   optymalizacja   pasze   receptury   dawki  
Data Feb 7, 2013
Imię kontaktowe Agrosoft
Email wyślij email do Agrosoft
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. Rzeczywistość rozszerzona - 3rstudio.com
  3R Studio to firma, która powstała z potrzeby dostarczania klientom interaktywnych rozwiązań 3D do wykorzystania nie tylko w urządzeniach mobilnych, ale również w stacjonarnych i VR. Firma specjalizuje się ponadto w modelowaniu grafik 3D. Z powodzeniem spełnia oczekiwania swoich klientów i proponuje im produkty, z których są zadowoleni. Oferuje wysokiej jakości rozwiązania w przystępnych cenach.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. Najpopularniejsze programy do pobrania - Gadu Gadu, Bearshare, Winamp, Avast - Softpage.pl
  Softpage.pl - to najpopularniejsze programy do pobrania. Serwis oferuje tylko legalne oprogramowanie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapraszamy.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. CRM online
  Świadczymy usługi dla firm, związane z szeroko rozumianą organizacją pracy i komunikacji. Oferujemy aplikację internetową, umożliwiającą poprawienie wyników w różnych sektorach działań. Dotyczą one: kontaktów z klientami, organizowania sprzedaży, czy przyjmowania i realizowania zleceń. Jest to wydajny program dostępny z poziomu przeglądarki internetowej, po wykupieniu jednego z oferowanych miesięcznych abonamentów.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. programy księgowe
  Postaw na najlepsze programy dla firm, wybieraj jedynie sprawdzone oprogramowanie księgowe, kadry czy płace. A także zobacz co może zagwarantować Tobie Humansoft jeżeli potrzebne są Ci profesjonalne oprogramowanie dla firm doskonałe programy księgowe i wiele więcej. Humansoft to gwarancja wysokiej jakości i przystępnych cen, najlepszy system zarządzania
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. Program do zarządzania projektami dla biur tłumaczeń
  Mantreo jest oprogramowaniem wspomagającym biura tłumaczeń w procesie zarządzania projektami. Co istotne, nie wymaga ono instalacji na komputerach użytkowników i pozwala na dostęp z całego świata za pośrednictwem sieci Internet. Oprócz pomocy podczas zarządzania projektami tłumaczeniowymi, program posiada też wbudowany CRM dla działu handlowego, a także bazę tłumaczy, którą łatwo przeszukiwać w poszukiwaniu najlepszego wykonawcy dla danego projektu. Darmowy okres próbny dla każdego biura tłumaczeń pozwoli na zapoznanie się z systemem bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0