Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Hydraulik Warszawa
ID linku 1899
Tytuł Hydraulik Warszawa
Url http://www.hydraulik-warszawa.info
Opis Usługi hydrauliczno gazowe wykonujemy na terenie warszawy i okolic. Wykonujemy również naprawy piecyków , montaż wodomierzy, przeróbki instalacji, zatkane zlewy, pęknięte rury, montaż umywalek wanien, spawanie rur stalowych miedzianych metali kolorowych. Spawanie gazowe i elektryczne Warszawa i okolice
Kategoria Firmy wg branży > Inne
Słowa kluczowe hydraulik   warszawa   usługi hydrauliczne   spawanie   gazowe   elektryczne
Data Jun 21, 2009
Imię kontaktowe Jerzy
Email wyślij email do Jerzy
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Inne
1. Antykorozja
  KLUTHE POLAND Sp. z o.o. jest jedynym w Polsce oddziałem i dystrybutorem produktów niemieckich Chemicznych Zakładów KLUTHE GmbH. Nasza oferta produktów obejmuje chłodziwa, środki antykorozyjne, środki myjące, odtłuszczające, środki do odlakierowywania, chemikalia do oczyszczania ścieków z lakierni przemysłowych oraz farby, lakiery i rozpuszczalniki. Produkty naszej firmy posiadają certyfikaty jakości.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


2. Urządzenia kuchenne Firmy Kromet.
  Wyposażenie gastronomii w urządzenia kuchenne i inne to podstawa działalności Fabryki Maszyn i Urządzeń Gastronomicznych KROMET. Urządzenia gastronomiczne produkowane przez Kromet to najlepsze urządzenia na rynku polskim. Kromet na wszystkie produkowane przez siebie urządzenia daje gwarancję. Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu nową LINIĘ 900. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klienta linia 900 oferuje nie tylko nowy design, ale wiele nowych udoskonaleń.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


3. Gefa - Armatura przemysłowa
  HYDRO-TECH to firma, jaka dysponuje główną swą siedzibą w Koninie, natomiast posiada także oddziały w Gdyni i Poznaniu. Przedsiębiorstwo to z dwudziestoletnim doświadczeniem na naszym rynku znane jest z tego, ze jest między innymi oficjalnym polskim partnerem niemieckiego producenta armatury przemysłowej GEFA Processtechnik Gmbh. Specjalizuje się ona w sprzedaży wysokiej jakości armatury przemysłowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


4. Klimagic.pl – solidny osuszacz powietrza
  Prezentujemy Klimagic jest dostawcą urządzeń do regulacji klimatu takich jak klimatyzatory i promienniki ciepła. Można tu kupić także wentylator sufitowy, nawilżacz powietrza oraz osuszacz powietrza. Klimagic oferuje niedrogi montaż klimatyzacji Warszawa. Na stronie klimagic.pl można zamówić także bardziej specjalistyczne urządzenia takie jak oczyszczacz powietrza, czy wydajny promiennik do pomieszczeń o dużej kubaturze. Klimagic umożliwia swoim klientom, w wypadku zastrzeżeń dotyczących zamawianego sprzętu, kontakt telefoniczny, mailowy lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie. Osoby fizyczne i firmy ze stolicy mogą za pośrednictwem klimagic.pl, zakupić klimatyzator Warszawa wraz z montażem lub by ocieplić lokal nagrzewnice Warszawa. Sprawdź naszą ofertę już teraz. Zapraszamy serdecznie!
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


5. Artom Bis Spółka Jawna sprzęt biurowy
  Artom Bis Spółka Jawna z siedzibą w Bydgoszczy istnieje na rynku od 1993 roku. Jest to firma, zajmująca się sprzedażą sprzętu komputerowego, sprzętu biurowego, systemów audio - video, urządzeń fiskalnych i systemów klimatyzacyjnych. Ta szeroki asortyment to odpowiedź firmy na potrzeby rynku, czyli stworzenie miejsca kompleksowej obsługi klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło ugruntować pozycję firmy na rynku a sprzedaż tylko produktów wysokiej jakości dało nam zaufanie klientów. Artom Bis to nie tylko sprzedaż. Oferujemy swoim klientom opracowanie właściwego projektu, kompetentne doradztwo a także instalację sprzętu kupionego u nas. Staramy się, wysokiej jakości towary oferować w umiarkowanych cenach. Zdajemy sobie sprawę, iż satysfakcja klienta, to nasz sukces na rynku. Artom Bis to marka godna zaufania, sumienna i przyjazna klientowi. Zapraszamy zatem na naszą stronę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0