Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Geis Cargo Fracht morski
ID linku 19038
Tytuł Geis Cargo Fracht morski
Url http://geis-group.pl/
Opis Międzynarodowa firma logistyczna Geis Cargo International Poland Sp. z o.o. zajmuje się oferowaniem rozwiązań transportowych i logistycznych, do których należą: transport morski i lotniczy, usługi celne, przeprowadzki, logistyka i magazynowanie. Wielkie doświadczenie na rynku umożliwia nam realizację każdego zlecenia w wyznaczonym terminie. Specjalistyczna kadra dba o nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na wysoką jakość usług, które świadczymy. Dołożymy wszelkich starań, by byli Państwo zadowoleni, gdyż jest to dla nas najwyższa wartość. Na naszej stronie internetowej odnajdą Państwo wszystkie przydatne informacje:
Kategoria Firmy wg branży > Transport
Słowa kluczowe spedycja morska   transport kontenerowy   fracht morski   przesyłki lotnicze   fracht lotniczy   spedycja lotnicza   ładunki ponadgabarytowe
Data Feb 20, 2013
Imię kontaktowe pan Jan
Email wyślij email do pan Jan
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Transport
1. Transport Ponadgabarytowy Avator, logistyka i spedycja, zezwolenia i pilotaż
    To, co wyróżnia firmę AVATOR i sprawia, że możemy konkurować z inny-mi firmami transportowymi to wysoka i kompleksowa jakość naszych usług.


  Transport nadgabarytowy AVATOR to nie tylko terminowość dostaw, ale także bezpieczny transport Twojego ładunku.

  Transport ponadnormatywny AVATOR to nowoczesny sprzęt i komplekso-we usługi. Zajmujemy się przewozem wszelkiego rodzaju ładunków ponadgabarytowych na terenie całego kraju i Unii Europejskiej.

  Naszym najcenniejszym zasobem, dzięki któremu świadczymy ponadga- barytowe usługi transportowe na tak wysokim poziomie są ludzie, którzy dla nas pracują. To właśnie ich innowacyjne pomysły, uczciwość i rzetel-ność pozwalają budować partnerskie kontakty z klientami, dzięki którym
z łatwością dostosowujemy indywidualną ofertę dla każdego kontrahenta.


  Jesteśmy w stałym kontakcie z klientami na każdym etapie realizacji
usługi.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


2. Busy do Niemiec
  W e-podróżnik.pl można porównać oferty i kupić bilety na busy do Niemiec. Przejazdy Polska-Niemcy realizowane są od adresu do adresu - bus zabiera pasażera spod drzwi i dowozi pod wskazany adres. W wyszukiwarce należy podać miejscowość początkową i docelową - zaprezentowane zostaną oferty przewoźników i z możliwością zakupu biletów w promocyjnych cenach.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


3. RafTrans Chojnice Wynajem busa
  Firma RafTrans Chojnice świadczy profesjonalne krajowe i zagraniczne usługi transportowe. Zapewniamy przewóz osób oraz towaru na terenie północnych województw Polski oraz do Niemiec, Belgii i Holandii. Dysponujemy nowoczesnymi i komfortowo wyposażonymi busami obsługiwanymi przez doświadczonych i rozważnych kierowców. Gwarantujemy ubezpieczenie na czas podróży oraz terminowe dojazdy do miejsc docelowych. Do współpracy zapraszamy zarówno osoby indywidualne jak również grupy zorganizowane. Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie bądź zamówić przejazd, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


4. TAXI KATOWICE - DALSZE KURSY-LOTNISKA
  W ramach usług TAXI oferuję:

-przewóz osób na terenie miasta Katowice,
-przewóz osób na terenie całego województwa Śląskiego,
-transport na/z lotnisk Pyrzowice i Balice, Okęcie, Wrocław
- INNE DALSZE KURSY PO SUPER ATRAKCYJNYCH CENACH!!!

od 20-80 km w jedną stronę 1.4 PLN/km
od 80-200 km w jedną stronę 1.2 PLN/km
od 200 km w jedną stronę 1 PLN/km
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


5. Przeprowadzki Kraków - Przewłocki & Spółka
  Oferta naszej firmy obejmuje profesjonalne usługi transportu oraz przeprowadzek zarówno krajowych jak też międzynarodowych. Działamy na polskim rynku, w Krakowie już od 1984 roku. Lata działalności sprawiają, że posiadamy bogate doświadczenie w zakresie rozwiązywania najtrudniejszych wyzwań transportowych. Należymy do europejskiej czołówki firm przewozowych reprezentujących klienta przed Urzędami Celnymi, organizujemy przeprowadzki wystaw i ekspozycji muzealnych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0