Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Windykacja Foxberg
ID linku 19184
Tytuł Windykacja Foxberg
Url http://foxberg.pl
Opis Firma windykacyjna Foxberg gwarantuje profesjonalną i skuteczną windykację należności wraz z szeregiem usług, jak np. sprzedaż długów czy faktoring. Jeśli znalazłeś się w niewygodniej sytuacji, zapytaj o radę doradców firmy Foxberg, którzy dzięki wiedzy z obszaru ekonomii, prawa i zarządzania oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży umiejętnie zadbają o Twoje sprawy. Wśród naszych propozycji jest również giełda wierzytelności wraz z możliwością dokonania zakupu akcji dłużników z całego kraju. Po szczegóły zapraszamy na stronę internetową Foxberg, windykacja należności to nasza specjalność.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Firma windykacyjna   Odzyskiwanie należności   Giełda wierzytelności   Giełda długów   Windykacja należności   Windykacja wierzytelności   Wywiad gospodarczy   Pieczęć prewencyjna   Faktoring   Sprzedaż wierzytelności   Sprzedaż długów   Odzyskiwanie długów   Pożyczk
Data Mar 4, 2013
Imię kontaktowe Anna
Email wyślij email do Anna
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. SALDO biuro rachunkowe sosnowiec
  Jeżeli szukasz doświadczonej firmy zajmującej się rachunkowością, wybierz usługi Kancelarii Finansowo-Księgowej SALDO. Posiadamy swoją siedzibę w Dąbrowie Górniczej. Od wielu lat świadczymy usługi dla firm oraz przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg handlowych, ewidencją przychodów, kompleksową obsługą kadrową oraz analizami finansowo-księgowymi. Prowadzimy także ewidencję środków trwałych, dokonujemy odpisów amortyzacyjnych i rozliczamy podróże służbowe. Korzystanie z naszych usług pozwala zaoszczędzić czas przeznaczony na ewidencję. Pełna propozycja naszej kancelarii jest dostępna na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Zdjęcia i slajdy na ekranie monitora i TV.
  Profesjonalne skanowanie zdjęć, slajdów i negatywów.
Jakość HD+, wysoka rozdzielczość.
Zeskanowany materiał nagrywany jest na płytę DVD.
Twoje zdjęcia zalegają w kartonach gdzieś w piwnicy, na strychu.
Nigdy nie ma czasu aby je wyciągnąć i pooglądać. Niszczy je upływ czasu.
Wyślij je do nas.
Oprócz skanowania oferujemy wykonanie interaktywnego pokazu - filmu DVD
do odtwarzania na TV lub na komputerze.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. BST transformatory olejowe Poznań
  W miejscowości Czerwonak niedaleko Poznania znajduje się przedsiębiorstwo BST Energetyka. Jesteśmy dystrybutorem transformatorów, muf, głowic, złączek, narzędzi i końcówek. Mufy przelotowe MSTP i MJSTP przeznaczone są do łączenia kabli SN o izolacji papierowej przesyconej syciwem nieściekającym oraz powłoce ołowianej. Mufy przeznaczone do bezpośredniego ułożenia w ziemi, na łuku, pionowo lub poziomo. Po wykonaniu mufy możemy natychmiast dokonać próby napięciowe i oddać przewód do eksploatacji. praktyka i fachowość w zawodzie pozwala nam nie tylko proponować wysoki standard usług, lecz również daje elastyczność i otwarcie na nowatorskie pomysły. Szczegółowe informacje o jednostce znajdują się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. POMOC- bezdomni
  Jesteśmy niezależną dobroczynną organizacją katolicką, która niesie pomoc bezdomnym i biednym. Towarzystwo pomocy im. Świętego Brata Alberta z Katowic udziela wszelkim potrzebującym dwudziestoczterogodzinnego schronienia oraz wyżywienia, jak również zapewnia usługi sanitarne, ubrania, obuwie i bieliznę. Zajmuje się także udzielaniem wsparcia duchowego oraz pomocy socjalno-psychologicznej. Pomoże każdemu w pozyskaniu świadczenia rentowego czy emerytalnego. Placówka pracuje także nad aktywizacją społeczno-zawodową bezdomnych. Współpracuje z samorządem, administracją państwową, Kościołem Katolickim i organizacjami pozarządowymi. Wiedzie ogrzewalnię dla bezdomnych, w której schronić się może 38 osób. Zamysłem towarzystwa jest wywieranie motywacji w podopiecznych, wsparcie w powrocie do rodziny albo w poszukiwaniu pracy. Więcej szczegółów na stronie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Remonty i wykończenia mieszkań, biur i domów w Warszawie
  Strona firmy zajmującej się remontami i wykończeniami mieszkań,biur i domów . Zapewniamy nowoczesne technologie, krótkie terminy realizacji i umiarkowane ceny. Oferujemy usługi w zakresie : gładzie gipsowe, malowanie, zabudowy z płyt g/k, układanie glazury i terakoty, przeróbki instalacji elektrycznych i hydraulicznych. Wykonujemy usługi na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.Zapraszam do odwiedzin strony firmowej na której znajdą Państwo galerię, cennik, formularz kontaktowy oraz Nowo otwarte forum o tematyce remontowej. Zapraszam do dzielenia się spostrzeżeniami związanymi z szeroko pojętą tematyką remontową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0