Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Fan-Dent - rentgenodiagnostyka
ID linku 19239
Tytuł Fan-Dent - rentgenodiagnostyka
Url http://www.fan-dent.pl
Opis Stomatologia - dział medycyny zajmujący się funkcjonowaniem, patologiami i leczeniem zębów, przyzębia, języka, błony śluzowej i innych tkanek jamy ustnej oraz ją otaczających, a też stawu skroniowo-żuchwowego człowieka. Takie zabiegi wykonuje Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Fan - Dent z Gdańska. Przeprowadzamy leczenie precyzyjnie z metodami propagowanymi przez,, Europejskie Stowarzyszenie Czyste Leczenie’’ podpierane przez Stowarzyszenie,,Primum non Nocere’’ i instrukcje AESIC (Assocition for European Safety & Infection Control in Dentistry). Rejestracji mogą Państwo dokonać osobiście, mailowo albo telefonicznie. Więcej wiadomości dostępnych jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe klinika dentystyczna   ortodoncja   wybielanie zębów   leczenie zębów   rentgenodiagnostyka   ozonoterapia   implanty   protetyka   stomatolog
Data Mar 20, 2013
Imię kontaktowe Fan-Dent
Email wyślij email do Fan-Dent
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. ALKATER Odtrucia alkoholowe Radom
  Pragniemy przedstawić Państwu propozycję przygotowaną przez Ośrodek leczenia uzależnień Alkater. Zespół naszych specjalistów składający się z lekarzy oraz pielęgniarek od lat zajmuje się udzielaniem fachowej pomocy z zakresu leczenia alkoholizmu i narkomanii. Proponujemy odtruwanie (detox) od alkoholu, kokainy, heroiny, amfetaminy i wszywanie Esperalu. Prócz tego wykonujemy szereg zabiegów pielęgniarskich. Funkcjonujemy na terenie Warszawy i okolic. Więcej danych na nasz temat znajdą Państwo na witrynie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. Ssaki medyczne
  Secura Nova Sp. z o. o. to sprzęt medyczny do samodzielnej inhalacji w atrakcyjnych cenach oraz najlepszej jakości. Dla osób chorych na górne drogi oddechowe przeznaczona jest tak zwana komora inhalacyjna. Produkt ten doskonale spełnia swe zadanie w przypadku pacjentów starszych i wszystkich tych, którzy mają spore problemy z połykaniem i użytkowaniem ustników. W zależności od typu choroby lekarz powziewa decyzję, czy np. starczy inhalator do kuracji, czy konieczny będzie ssak medyczny. To ostatnie urządzenie znakomicie się sprawdza, gdy zachodzi potrzeba usunięcia z organizmu pacjenta zbytniej ilości płynów ustrojowych. Zachęcamy do naszego sklepu www.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Sprzęt ortopedyczny Mszana Dolna
  Zapoznając się z ofertami sklepów medycznych zorientujecie się Państwo, że znaleźć ich można bardzo wiele. Zdrowie dla każdego człowieka powinno być najważniejsze. W przypadku przykrych sytuacji życiowych zatem, takich jak wypadek samochodowy z powodu którego nasza sprawność ruchów zostaje zachwiana, musimy postarać się by okres rekonwalescencji zorganizowany był jak najlepiej. Sklep medyczny z Mszany Dolnej, dysponuje bogatą ofertą rzeczy wysokiej jakości, które w takich przypadkach wiele ułatwiają i pomagają żyć normalnie. W tym sklepie możecie Państwo dokonać zakupu rzeczy takich jak wózki inwalidzkie, masażery, protezy, kule, laski oraz wiele innych rzeczy. Ceny sklepu są przystępne i nie wygórowane.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. TEST Badania psychologiczne
  Zapraszamy Pań-stwa do zaznajomienia się z ofertą Pracowni Psychologicznej TEST, której siedziba mieści się w Pucku. Oferujemy pełen zakres badań psychologicznych (w tym badania kierowców) jak i psychoterapię. Zajmujemy się badaniem kandydatów na kierowców i kandydatów do pracy na stanowiskach, na których wymagane są specyficzne zdolności. Posiadamy niezbędne zezwolenia konieczne do prowadzenia badań psychotechnicznych i wystawiania odpowiednich orzeczeń i opinii. Współpracujemy z profesjonalną grupą psychologów. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności, zapraszamy na stronę interneto-wą.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. soczewki kontaktowe
  Sklep uprawniony do dystrybucji oryginalnych produktów CibaVision, johnson&johnson, zapewniamy niezbędne informacje dotyczace badania i doboru odpowiedniego produktu, sprzedaż detaliczna i hurtowa. Oferowane produkty to: Soczewki kontaktowe, jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, kwartalne, na noc i na dzień, kolorowe, astygmatyczne, toryczne, progresywne, oddychające, wszystkie nowości
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0