Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Środki unijne
ID linku 1931
Tytuł Środki unijne
Url http://www.fundusze-project.com.pl
Opis Kancelaria Doradztwa Gospodarczego jest firmą wspierającą inne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu funduszy, zapewnia zatem profesjonalną pomoc wszystkim, których interesują środki unijne. Wykwalifikowani konsultanci oraz bogaty wachlarz usług to nasze podstawowe atuty.
Kategoria Biznes i ekonomia > Inne
Słowa kluczowe środki unijne
Data Jun 23, 2009
Imię kontaktowe emila
Email wyślij email do emila
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Inne
1. Opieka nad psem w Katowicach
  Poszukujesz opiekuna dla swojego psa? Jeśli chcesz, by psem zajął się profesjonalista, to warto zgłosić się do petsittera - czyli zawodowego opiekuna dla psów. No i tym samym nie zawracasz głowy członkom rodziny czy znajomym.

Petsi oferuje opiekę nad psem w Katowicach oraz spacery z psami. Zwierzęta mogą być przyjęte do hotelu dla psów lub pozostać w domu właściciela.

Dowiedz się więcej ze strony internetowej Petsi.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


2. Konferencje Gdańsk – tłumaczenia symultaniczne i organizacja koncertów
  TMA Group oferuje swoim klientom również tłumaczenia symultaniczne na różnych konferencjach odbywających się w Polsce jak również za granicą. Aby móc zrealizować tego typu zlecenia w sposób profesjonalny konferencje w Gdańsku otoczone są przez grupę techniczną, która zajmuje się instalacją kabin dla tłumaczy, ekranów LED i innego sprzętu, który jest w tym celu konieczny. Po za tym wszystkie Gdańskie konferencje , które zostały wcześniej zrealizowane przez TMA Group były dobrze słyszane przez uczestników i prelegentów. TMA Group podejmując się takich zleceń udostępnia wcześniej prezentacje, które mają umożliwić tłumaczom zapoznanie się z omawianymi podczas konferencji tematami. Dzięki temu tłumaczenie słów jest bardzo płynne i bezproblemowe. Oprócz tego typu elementów, które mają charakter stały TMA Group oferuje catering. Wszystkie te składowe powodują, że ta agencja eventowa Gdańsk może zaprojektować i zrealizować dowolne wydarzenie pod kątem wizualnym i dźwiękowym w każdym miejscu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


3. Pomiar Drgań - KOMES
  Szukasz biura projektowo-obliczeniowego? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy projektowo-obliczeniowej KOMES na stronie internetowej. Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu (50-421), ul. Na Grobli 34. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie : +48 71 305 07 58, +48 662 123 001, +48 534 909 020, mailowo : biuro@komes.pl, harnatkiewicz@komes.pl, skype'a : biuro.komes lub poprzez formularz kontaktowy na stronie.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.
Zapraszamy Serdecznie!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


4. Intermarche - promocje supermarket
  Intermarche to marka supermarketów powiązanych z usługami ułatwiającymi codzienne życie. Dzięki naszym sklepom zaopatrzycie się Państwo tanio w produkty spożywcze, w kosmetyki, a dodatkowo zatankujecie auto w niezwykle niskich kosztach, zoptymalizujecie opłaty rachunków domowych, szybko odbierzecie ważne paczki. Mamy już 200 sklepów w Polsce i stale się rozwijamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


5. Ranking Funduszy Emerytalnych
  Strona zawiera aktualizowany na bieżąco ranking funduszy emerytalnych, który klasyfikuje 14 OFE pod względem aktualnej stopy zwrotu, pobieranej prowizji i liczby członków. Na jego podstawie wybrać można najlepsze OFE. Kontakt z doradcą umożliwi zapisanie się do OFE lub jego zmianę on-line, a kalkulator emerytalny niezwykle szybko obliczy Twoją emeryturę. Wybierz OFE już teraz i nie czekaj na losowanie!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0