Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
czyszczenie elewacji
ID linku 19334
Tytuł czyszczenie elewacji
Url http://adcleaning.pl/
Opis Firma Adcleaning oferuje różnego rodzaju usługi związane czyszczeniem elewacji budynków, chodników, dachów, usuwaniem graffiti czy zabezpieczaniem powierzchni przed graffiti. Adcleaning tworzona jest przez wysokiej klasy profesjonalistów, którzy dzięki doświadczeniu i wiedzy potrafią usunąć praktycznie każdego rodzaju zabrudzenie. Działając w powietrzu, na wodzie czy pod wodą są w stanie zapewnić czyszczenie nawet najbardziej trudnodostępnych miejsc. Niskie ceny oraz wysoka skuteczność działania.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe usuwanie graffiti   czyszczenie elewacji   oczyszczanie elewacji   czyszczenie   oczyszczanie   czyszczenie graffiti   usuwanie grafiti   mycie dachów
Data Mar 20, 2013
Imię kontaktowe adcleaning.pl
Email wyślij email do adcleaning.pl
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Wycena lokali mieszkalnych
  Firma Tomasza Susa zajmuje się wyceną nieruchomości gruntowych niezabudowanych, zabudowanych, lokalowych, rolnych, leśnych, spółdzielczych własnościowych praw do lokalu jak również innych praw związanych z nieruchomościami. Wyceny sporządzane są w celu między innymi zabezpieczenia wierzytelności kredytodawcy, określenia ceny kupna sprzedaży czy celów podatkowych i księgowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Fontanny Czekoladowe
  Czekoladowa Finezja to działająca na rynku od ponad roku firma, której usługi to wynajem fontann czekoladowych. Pragniemy przedstawić Państwu bardzo konkurencyjną ofertę, będącą doskonałym połączeniem jakości i atrakcyjnych cen. Zapraszamy do skorzystania z kompleksowej usługi mieszkańców południowej Polski. Fontanny wynajmujemy na terenie całego kraju, do pozostałych województw wysyłamy je kurierem.
Nasza firma zajmuje się również sprzedażą fontann, akcesoriów i czekolady do fontann.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Myjki ciśnieniowe
  Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której oferujemy między innymi myjnie parowe czy też myjnie bezdotykowe. Nasza firma jest jedynym i wyłącznym przedstawicielem znanej firmy SJE Corporation. Sprzedawane przez nas myjki parowe cechują się bardzo niskim zużyciem wody oraz większą mocą mycia w stosunku do innych rozwiązań konkurencji. Nasze myjki ciśnieniowe mogą być doskonałym pomysłem na otwarcie własnej działalności gospodarczej ponieważ na otwarcie myjni parowej nie potrzebne są żadne pozwolenia. Dodatkowo istnieje szansa na otrzymanie dotacji z unii. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i do kontaktu z nami!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. KOLMED USG Świdnica
  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy KOLMED ze Świdnicy. Jesteśmy Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej zajmującym się leczeniem chorych w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej i medycyny pracy. Prowadzimy również nowoczesną poradnię rehabilitacyjną. W ramach przychodni przeprowadzamy nawet różnorodne badania laboratoryjne oraz specjalistyczne badania diagnostyczne takie jak spirometria, EKG i audiometria. Więcej informacji na temat usług naszej firmy i dane kontaktowe znają Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Naprawa Lodówek i Zamrażarek Poznań
  ABC Lodówek i Zamrażarek to profesjonalna firma, zajmująca się kompleksową naprawą wszelkich urządzeń chłodniczych. Posiada wykwalifikowaną kadrę, korzystającą z narzędzi najlepszych zachodnich firm. Szybko, tanio - bez zbędnej zwłoki. Obszar działania to Poznań i cały powiat poznański. Naprawy dokonywane są na miejscu u klienta.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0