Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Arkanum Sp.zo.o
ID linku 1937
Tytuł Arkanum Sp.zo.o
Url http://www.arkanum.pl
Opis Jesteśmy firmą z wieloletnimi tradycjami, działającą na rynku polskim od 1993 roku. Historia Arkanum jest nieodmiennie związana z zagadnieniem zdrowia i jego ochrony. Głównym założeniem firmy jest promocja zdrowia poprzez profilaktykę i zapobieganie wielu groźnym chorobom dzisiejszej cywilizacji. Arkanum tworzą ludzie, dla których dbałość o kondycję i samopoczucie polskiego społeczeństwa była zawsze celem samym w sobie.
Kategoria Biznes i ekonomia > Praca
Słowa kluczowe praca   przedstawiciel handlowy   pościel   pościel wełniana   pościel zdrowotna   zdrowie   wełna   gryka   gorczyca   rehabilitacja   materace antyalergiczne   sen   masaż   masażer   fotel   fotel masujący   urządzenia masujące   masażer oczu   masażer stóp   relaks   zes
Data Jun 23, 2009
Imię kontaktowe Łukasz Giemza
Email wyślij email do Łukasz Giemza
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Praca
1. Zainteresowania zawodowe
  Test na zainteresowania i predyspozycje zawodowe może pomóc Ci zdecydować o tym, jakiego rodzaju pracę chciałbyś wykonywać w przyszłości. Zawiera bowiem stwierdzenia obrazujące czynności, sposoby postępowania, zachowania oraz sposoby postrzegania otoczenia w różnych zawodach i na różnych stanowiskach pracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


2. Profesjonalny bezpłatny serwis pracy
  Nowapraca o profesjonalny serwis rekrutacyjny, oferujący bezpłatnie nowoczesne narzędzia rekrutacyjne. Zawiera oferty pracy w Polsce (m.in. Warszawa, Wrocław, Kraków Poznań, Łódź, Opole, Rzeszów, Suwałki, Lublin, Bydgoszcz, Katowice) jak i unikalne oferty pracy za granicą (Wielka Brytania, Szwecja, Dania, Niemcy, Norwegia, Hiszpania, Irlandia, Słowacja, Austria, Holandia, Belgia).
Nowapraca.pl to również artykuły dotyczące rynków pracy oraz psychologii, studiów, życia w społeczeństwie czy problemów związanych z założeniem własnej firmy
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


3. Praca oraz oferty pracy społeczność.
  Oferty pracy bądź praca w Twoim mięście sprawdź gdzie pracują inni społeczność daje możliwość sprawdzenia sytuacji na rynku praca gdzie mamy ogłoszenia związane z praca i oferty pracy. Praca warszawa, Wrocław, Katowice, poznan, Gdańsk, krakow, lodz, trójmiasto, slask, rzeszow, lublin, Białystok, torun, Bydgoszcz i inne.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


4. Pośrednictwo pracy Jobs Plus
  Jobs Plus jest agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, która od lat działa na rynku europejskim. Oferta jest skierowana do osób, które szukają pracy i pracodawców, którzy szukają odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. Jobs Plus oferuje pomoc w rekrutacji personelu stałego i tymczasowego. Firma prowadzi rekrutacje na rynkach państw Unii Europejskiej, szczególnie belgijskim i francuskim. Klienci, którzy szukają pracowników tymczasowych, mogą skorzystać z usługi Leasing Plus. Agencja nie tylko zajmuje się rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, ale też przejmuje obowiązki w kwestii dokumentacji i organizacji wstępnych szkoleń.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


5. Praca dla pielęgniarek za granicą MedHR
  Medhr to bardzo ciekawa oferta pracy dla pielęgniarek i pielęgniarzy w krajach niemieckojęzycznych. Oferta ta łączy ze sobą elementy pracy i nauki języka niemieckiego. Jeśli szukasz pewnej, stabilnej, rozwojowej pracy za granicą i chcesz nauczyć się języka niemieckiego, skontaktuj się z nami za pośrednictwem strony internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0