Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
odwroconahipoteka.pl - dzięki nam będziesz świadomy
ID linku 19464
Tytuł odwroconahipoteka.pl - dzięki nam będziesz świadomy
Url http://odwroconahipoteka.pl
Opis Hipoteka odwrotna na dniach będzie przedkładana w polskim banku. Owa współczesna propozycja kredytowa jest w tym momencie uznana w wielu miejscach na Ziemi. Korzystając z niej z rękojmią ochrony ustawowej bezproblemowo odbierzesz kapitał zgromadzony w Twoim mieszkaniu. Będziesz miał/a okazję je ulokować jak tylko sobie życzysz na indywidualnie wyznaczony wydatek.

Odwrotną hipotekę na początku zastosowano w USA, tam także obecnie funkcjonuje ona z dobrym skutkiem. Posiada ona własne atuty lecz także negatywy. Czytając aktualne przepisy osiągalne w Polsce, dobrych cech tego kredytu jest więcej niż ci się wydaje. Kluczowy argument in plus - odbierasz bezpieczne wypłaty nie troszcząc się o zwrot pieniędzy.

Termin hipoteka odwrotna bywa w wielu wypadkach mylony z ofertą FH. Właściwie to często używane miano odwrotnego kredytu hipotecznego, który ma być w naszym kraju oferowany przez banki a dodatkowo mieć regulacje ustawowe. Prócz tego kuratelę nad hipoteką odwrotną będzie pełniła sprawdzająca banki KNF.

O wszelkich niuansach związanych z tym nowym instrumentem finansowym w Polsce dowiesz się z naszego portalu. Co ważne, w razie potrzeby, zapraszamy do zadawania pytań naszemu ekspertowi na Forum.
Kategoria Biznes i ekonomia > Kredyty
Słowa kluczowe odwrócona hipoteka   hipoteka odwrócona   odwrotna hipoteka   odwrócony kredyt hipoteczny   odwroconahipoteka.pl
Data Apr 19, 2013
Imię kontaktowe Ewa
Email wyślij email do Ewa
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Kredyty
1. Szybka pożyczka
  Często jest sytuacja, że konieczna jest nam szybka gotówka na opłacenie nieprzewidzianego wydatku. Bardzo często również nie mamy skąd jej wziąć. Z myślą o tego rodzaju ludziach, powstały przeróżne korporacje bankowe oferujące szybkie pożyczki finansowe. Portal szybkapozyczka24.pl to dobre porównanie najtańszych ofert, oraz przekazanie najważniejszych danych, które są niezbędne gdy mówimy o szybkich pożyczkach gotówkowych. Darmowe informacje umieszczane przez ekspertów, oraz szereg odpowiedzi na zastanawiające nas kwestie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty


2. Kredyt na dowód
  Istnieją propozycje finansowe które powstały specjalnie z myślą o kredytobiorcach nieoczekiwanie potrzebujących pieniędzy np. pożyczka chwilówka. Krótkotrwała procedura udostępniania a także zredukowane kwestie formalne decydują o ich dużej funkcjonalności w takich sytuacjach. Stanowią one podstawowy temat naszej strony internetowej. Skupiamy się na procedurze ich przyznawania, wysokości rat, kwocie możliwej do uzyskania. Dodatkowo zamieściliśmy listę praktycznych wskazówek przydatnych dla osób planujących zaciągnięcie kredytu. Bezzwłocznie się z nimi zapoznaj.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty


3. Kredyt gotówkowy - dobrekredytowanie.pl
  Oferta produktów i usług finansowych firmy Dobre Kredytowanie jest oparta o współpracę z wieloma instytucjami finansowymi. Dzięki temu każdy klient indywidualny oraz biznesowy ma dostęp do wielu różnych źródeł finansowania swoich prywatnych wydatków lub wydatków związanych z prowadzoną działalnością. Dodatkowo oferowane są fachowe porady.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty


4. LOAN4YOU - pożyczki bez BIK!
  Udzielamy pożyczek bez BIK aż do 300 000 zł. Oprocentowanie od 3% do 9%. Czas spłaty może wynieść nawet do 30 lat. W ofercie między innymi pożyczka na zakup samochodu, pożyczka na zakup mieszkania, pożyczka dla zarówno dla studentów jak i emerytów oraz specjalna pożyczka wakacyjna. Zapraszamy do wypełnienia wniosku, a także kontaktu z naszą infolinią, której numer znajdziecie Państwo na naszej stronie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty


5. Pożyczka Prowident
  W dzisiejszych czasach ludzie mają coraz więcej potrzeb i na wszystkie może często nie starczać pieniędzy. Z myślą o takich właśnie osobach firma Provident oferuje pożyczkę gotówkową, przynoszoną do domu klienta przez przedstawiciela Provident. Pożyczka może zostać przeznaczona na dowolny cel, a jej spłacanie odbywa się w tygodniowych ratach, po które również będzie przychodzić ten sam przedstawiciel.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Kredyty

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0