Kategorie w katalogu

Aktualności 666
Biznes i ekonomia 6289
Dom 3404
Firmy wg branży 8499
Internet 4249
Komputery 762
Kultura i sztuka 576
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 798
Rozrywka 862
Społeczenstwo 494
Sport 585
Turystyka 1917
Zdrowie i uroda 3084
Zwierzęta i rośliny 322
Informacja gospodarcza
ID linku 1965
Tytuł Informacja gospodarcza
Url http://www.erif.pl
Opis ERIF BIG S.A. to jedno z trzech działających w Polsce biur informacji gospodarczej. Umieszczenie informacji gospodarczej w BIG ERIF potwierdza wiarygodność finansową rzetelnych płatników i uniemożliwia zawieranie umów z dostawcami usług dłużnikom. Celem jego działania jest gromadzenie i udostępnianie informacji o dłużnikach w postaci rejestru długów i dłużników. Baza dłużników ERIF BIG S.A. działa zgodnie z polskim prawem i jest cenionym źródłem informacji gospodarczej dla przedsiębiorców. Partnerami ERIF BIG S.A. są przedsiębiorstwa telekomunikacyjne i instytucje finansowe oraz firmy z sektora MŚP.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe big   informacja gospodarcza   biuro informacji gospodarczej   rejestr długów   rejestr dłużników   lista dłużników   baza dłużników   dłużnicy   erif big
Data Jun 25, 2009
Imię kontaktowe Joanna
Email wyślij email do Joanna
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Detektyw Katowice Tychy Sosnowiec
  Biuro detektywistyczne Golden Eye jest polskim licencjonowanym biurem, którego celem jest potwierdzanie i dostarczanie sprawdzonych informacji mogących pomóc w podjęciu trudnej decyzji biznesowej czy osobistej. Działamy na terenie Śląska (szczególnie Katowice, Tychy i miasta ościenne) oraz realizujemy zlecenia na obszarze całej Polski. Firma nasza prowadzi działalność na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej, prowadzonej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w zakresie usług detektywistycznych i wydanej przez Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach Licencji Detektywa nr 0000721.

Oferujemy profesjonalne usługi detektywistyczne oraz zapewniamy fachowe doradztwo.PROFESJONALNIE SKUTECZNIE DYSKRETNIEKONTAKT:

Tel.: 530 – 119 - 444

Biuro: Katowice, ul. Staromiejska 6/10 d
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. PLASTICA litery 3d warszawa
  Dla tych z Państwa, którzy poszukują wysokiej jakości reklamy wizualnej Pracownia Reklamy Plastica będzie idealnym miejscem. Swoją działalność prowadzi od ponad 20 lat dzięki czemu posiada szerokie umiejętności oraz duże doświadczenie w profesjonalnej obsłudze partnerów handlowych. W ofercie można odnaleźć litery przestrzenne, kasetony reklamoweoraz neony. Rozległy asortyment produktów i usług, jak też rzetelne podeście zagwarantowały Pracowni Plastica długą listę pozytywnych opinii oraz wielu stałych, zadowolonych ze współpracy nabywców. Dodatkową zaletą są atrakcyjne ceny, terminowe realizacje zleceń oraz fachowe doradztwo i pomoc w projektowaniu. Więcej szczegółów na stronie:
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. P.H.U. RUTEX WŁADYSŁAW RUTKOWSKI
  Serdecznie zachęcamy do współpracy z hurtownią E. i W. Rutkowscy Nagrobki Białystok. Granit z jakiego zrealizowane są proponowane przez nas pomniki jest importowany z całego świata. zapewniamy ich montaż, a także sprzedaż w całym woj. podlaskim. Gwarantujemy nagrobki zarówno jednopłytowe, jak i dwupłytowe i ich różnorodne wzory i rodzaje kamienia. Każdy grób wyposażamy w tablicę o różnorodnych kształtach np. otwartej księgi. Oprócz standardowego grawerowania wiadomości na niej o zmarłym, przyjmujemy zlecenia na wykonawstwo krzyży i drzewek. Mamy nadzieję, że zdecydują się Państwo na nawiązanie z nami współpracy. Więcej wiadomości na naszej witrynie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. FHU KOKSOWNIK brykiet rekord
  Bez wątpienia atutem FIRMY HANDLOWO - USŁUGOWEJ KOKSOWNIK Skład opału i kamienia z Gubina jest wysoka jakość wykonywanych usług i sprzedawanych artykułów. Na uznanie zasługuje także bogaty asortyment, który zachwycił już wielu stałych klientów. FHU KOKSOWNIK w swej ofercie posiada węgiel kamienny i brunatny (kostkę, eko-groszek, orzech, miał, koks, kęsy i brykiet rekord) oraz kamień naturalny z rodzimych kopalni. Kamień ten ma zastosowanie zarówno w budownictwie jak i w małej architekturze ogrodowej. odnajdziecie tu Państwo: kostkę granitową, łupek, żwir, piasek, grys, a także kruszywo piaskowe, piaskowiec oraz otoczaki. Swoje produkty przedsiębiorstwo dostarcza klientom indywidualnym jakimi są domy jednorodzinne, kamienice i bloki ale również hurtowym: spółdzielniom mieszkaniowym, placówkom oświatowym i innym. Więcej o ofercie znajdą Państwo na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. www.pjedynka.pl
  Zapraszamy Państwa gorąco do Piekarni i Cukierni Jedynka. W branży cukierniczej istniejemy od ponad 15 lat. W naszych sklepach znajdą Państwo duży wybór pieczywa (pochodzącego z wielu zbóż), bułek, wypieków mieszanych (chałki, rogale maślane, jagodzianki, drożdżówki), wyrobów cukierniczych (torty, ciasta pieczone, ciasta deserowe) jak i lodów, które przygotowujemy według własnej receptury. U nas znajdą Państwo wypieki na każdą porę dnia i na każdą okazję, a nasze produkty spełniają oczekiwania najbardziej wybrednych smakoszy. Aby dowiedzieć się więcej na temat działalności firmy, zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0