Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6252
Dom 3381
Firmy wg branży 8460
Internet 4223
Komputery 759
Kultura i sztuka 573
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 492
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3066
Zwierzęta i rośliny 321
Informacja gospodarcza
ID linku 1965
Tytuł Informacja gospodarcza
Url http://www.erif.pl
Opis ERIF BIG S.A. to jedno z trzech działających w Polsce biur informacji gospodarczej. Umieszczenie informacji gospodarczej w BIG ERIF potwierdza wiarygodność finansową rzetelnych płatników i uniemożliwia zawieranie umów z dostawcami usług dłużnikom. Celem jego działania jest gromadzenie i udostępnianie informacji o dłużnikach w postaci rejestru długów i dłużników. Baza dłużników ERIF BIG S.A. działa zgodnie z polskim prawem i jest cenionym źródłem informacji gospodarczej dla przedsiębiorców. Partnerami ERIF BIG S.A. są przedsiębiorstwa telekomunikacyjne i instytucje finansowe oraz firmy z sektora MŚP.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe big   informacja gospodarcza   biuro informacji gospodarczej   rejestr długów   rejestr dłużników   lista dłużników   baza dłużników   dłużnicy   erif big
Data Jun 25, 2009
Imię kontaktowe Joanna
Email wyślij email do Joanna
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. MS-Design - stoiska targowe
  Jesteśmy pracownią architektoniczną z 15-letnim doświadczeniem i własnym zapleczem wykonawczym. Projektujemy i budujemy stoiska targowe w kraju i za granicą. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi świadczone przez zgrany i sprawdzony zespól projektantów i wykonawców. MS-DESIGN to wysoki poziom artystyczny, kompetencja i elastyczność.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Fundacja - spokojnaglowa.org.pl
  Jako jedna z nielicznych w całej Polsce, fundacja Spokojna Głowa niesie pomoc osobom stale zestresowanym i niezadowolonym ze swojego życia. W ofercie między innymi psychoterapia i konsultacje psychosomatyczne, autorskie warsztaty oparte na Mindfulnes adresowane dla osób prywatnych, kursy redukcji stresu dla organizacji pożytku publicznego. Zapraszamy też do korzystania z telefonu zaufania.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Rachunek online
  Wystawiaj rachunki w sieci bez konieczności ręcznego wypełniania druczków. Jeśli do tej pory wystawienie rachunków sprawiało Ci trudności, traciłeś na to dużo czasu i popełniałeś przy tym wiele błędów zmień to. Skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci nasz program do wystawiania rachunków online.Zapraszamy Cię na Porachunek.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Prace wysokościowe Warszawa
  Warszawskie przedsiębiorstwo oferuje klientom usługi, takie jak alpinizm przemysłowy i nie tylko. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz dysponuje wykwalifikowanym zespołem pracowników. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny, jak i na terminowe wykonanie usług. Oferta obejmuje między innymi usługi wysokościowe, takie jak prace elektryczne, montaż obróbek blacharskich, naprawa i malowanie rynien, czy też wiele innych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Bimit-Bis - Serwis telefonów iphone, samsung, huawei, lg i inne
  Realizujemy naprawy telefonów komórkowych w Gdańsku na bazie 16 letniego know how. Przyjmujemy na serwis gwarancyjny smartfony marek Samsung i Maxcom. Obsługujemy standardowo telefony wszystkich producentów i prowadzimy sprzedaż akcesoriów. To przede wszystkim uchwyty samochodowe, osłony na wyświetlacze, baterie, czy zestawy słuchawkowe. Gwarantujemy bardzo krótkie terminy realizacji.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0