Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Nowy Sącz
ID linku 19655
Tytuł Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Nowy Sącz
Url http://www.tlumacznowysacz.pl
Opis Przekładem tekstów zajmuję się już od wielu lat, a od 2005 roku jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego, wpisanym na listę tłumaczy Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP /2776/05. Oferta biura obejmuje przekład tekstów z języka niemieckiego na język polski oraz z języka polskiego na język niemiecki. W tym zakresie wykonujemy: tłumaczenia ustne i pisemne, zwykłe i uwierzytelnione. Dokonujemy przekładu dokumentów standardowych oraz tekstów specjalistycznych. Każdy tekst traktujemy indywidualnie i dbamy o jego zrozumiałe wyrażenie w języku docelowym. Nasze doświadczenie i wiedza pozwala nam podejmować nawet bardzo wymagające zadania i wypełniać je z jak najwyższą jakością, tak by sprostać wysokim wymaganiom klientów.
Kategoria Firmy wg branży > Biura tłumaczen
Słowa kluczowe Tłumacz przysięgły   tłumacz języka niemieckiego   Nowy Sącz
Data May 18, 2013
Imię kontaktowe darek
Email wyślij email do darek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Biura tłumaczen
1. Ling365 tłumaczenie angielskiego
  Jeśli poszukują Państwo profesjonalnego biura tłumaczeń specjalistycznych warto zapoznać się z ofertą firmy Ling 365. Nasi tłumacze posiadają odpowiednie wykształcenie i bogate doświadczenie pozwalające na kompetentne wykonywanie tłumaczeń z takich dziedzin jak finanse, medycyna, farmacja, prawo i marketing. Oferujemy Państwu także realizację tłumaczeń przysięgłych zarówno w formie pisemnej jak i ustnej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Biura tłumaczen


2. Tłumacz języka niemieckiego
  Tłumaczenia pisemne to specjalność firmy Traduko Tłumacz języka niemieckiego. Tłumaczymy teksty zwykłe. Jakość świadczonych usług jest dla nas priorytetem. Zapewniamy pełną poufność wszystkich dokumentów. Oferujemy szybką i bezpłatną wycenę tłumaczeń.
Tłumaczenia są wykonywane w maksymalnie szybkim czasie dogodnym dla Klienta. Specjalizujemy się w tłumaczenia prawne i prawnicze. Chętnie nawiążemy współpracę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Biura tłumaczen


3. Tłumaczenie z angielskiego na polski - slavis.net
  Jesteśmy specjalistami w swoim fachu. Na rynku działamy od piętnastu lat. Przez ten czas wypracowaliśmy własny, przez lata sprawdzony, choć nieustannie unowocześniany system kontroli jakości. Mamy też własny dział DTP. Radzimy sobie z każdym typem dokumentów. Nasi starannie dobierani, sprawdzeni tłumacze gwarantują najwyższą jakość oferowanych przez nas tłumaczeń. Warto korzystać z naszych usług. Zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branży > Biura tłumaczen


4. Biura Tłumaczeń Warszawa
  Zgodnie z naszą fundamentalną zasadą PRIMO bezpłatna wycena!
Każdy, kto chciałby skorzystać z usług naszego biura może przesłać zapytanie drogą elektroniczną. Odpowiemy na nie do 60 minut i przedstawimy zupełnie darmową i nie zobowiązującą do wykonania tłumaczenia - wycenę.
To proste i nic nie kosztuje!
Mimo faktu, założenia siedziby w województwie śląskim nasze usługi dostępne są na terenie całego kraju. Używając Internetu i współpracując z firmami kurierskimi dostarczamy usługi najwyższej jakości już od kilku lat.
Kategoria:   Firmy wg branży > Biura tłumaczen


5. Redacto.pl korekta tekstów angielskich
  Redacto oferuje tłumaczenia pisemne z języka polskiego na język angielski oraz z języka angielskiego na polski. Tłumaczymy teksty ogólne, beletrystykę, publikacje naukowe oraz treści techniczne. Posiadamy bogate doświadczenie w tłumaczeniu artykułów naukowych. Naszą specjalnością jest także korekta teksu angielskiego wraz z redakcją. Wykonujemy przede wszystkim korekty publikacji naukowych. W ofercie posiadamy korektę z redakcją podstawową, zaawansowaną lub trudną (np. teksty ze słownictwem technicznym czy angielskim żargonem).
Kategoria:   Firmy wg branży > Biura tłumaczen

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0