Kategorie w katalogu

Aktualności 666
Biznes i ekonomia 6289
Dom 3404
Firmy wg branży 8499
Internet 4249
Komputery 762
Kultura i sztuka 576
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 798
Rozrywka 862
Społeczenstwo 494
Sport 585
Turystyka 1917
Zdrowie i uroda 3084
Zwierzęta i rośliny 322
i-malaksiegowosc.pl - Księgowość w internecie
ID linku 19686
Tytuł i-malaksiegowosc.pl - Księgowość w internecie
Url http://www.i-malaksiegowosc.pl
Opis Serwis ten poświęcony jest zagadnieniom, które zainteresują każdego przedsiębiorcę, który chciałby zrezygnować z rachunkowości tradycyjnej na rzecz rachunkowości internetowej. Pozwala to zaoszczędzić na kosztach prowadzenia księgowości. Na portalu tym znajdziemy także najnowsze wieści z dziedziny podatków i rachunkowości.
Kategoria Biznes i ekonomia
Słowa kluczowe księgowość internetowa   mała księgowość   księgowość w internecie   księgowość online   biuro rachunkowe
Data May 18, 2013
Imię kontaktowe Olek
Email wyślij email do Olek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia
1. Kontrola skarbowa firmy z siedzibą w Biurze Wirtualnym
  Jak wygląda kontrola skarbowa w firmie, która ma swoją siedzibę w biurze wirtualnym.
Ponieważ kontrole skarbowe to najczęściej rutynowe wyjaśnienia drobnych nieścisłości w dokumentach księgowych i przydarzają się nawet zupełnie porządnym firmom nie należy się ich obawiać. Siedziba firmy w biurze wirtualnym nie wpływa przy tym w żaden sposób na wynik takiej kontroli.
Do kontroli skarbowej należy się jednak przygotować - przyszykować odpowiednie dokumenty, których będzie dotyczyć kontrola, oraz przygotować miejsce w którym kontrolerzy urzędu skarbowego będą mogli zapoznawać się z dokumentacją. Spółki najczęściej dokumenty księgowe przechowują w biurze księgowym i wtedy tam odbywa się kontrola skarbowa. może się jednak zdarzyć i tak, że wystąpi konieczność kontroli w siedzibie spółki. Co wtedy? Na szczęście biuro wirtualne warszawa jest dobrze przygotowane na ewentualność kontroli skarbowej - wygodne sale spotkań mogą zostać oddane do dyspozycji na czas kontrolli.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


2. Investors - notowania funduszy inwestycyjnych
  Investors TFI S.A.. jest firmą specjalizującą się w tworzeniu i zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi, jako jedna z największych na polskim rynku kapitałowym, działająca od 2005 roku. Towarzystwo oferuje całościowe rozwiązania inwestycyjne dopasowane do oczekiwań i potrzeb inwestorów, którzy chcą efektywnie dywersyfikować swoje portfele przy satysfakcjonującym poziomie zysku i niskim ryzyku. Prowadzi ono programy oparte o własne fundusze w formie programów systematycznego oszczędzania oraz pracowniczych programów emerytalnych. Jest też największym funduszem złota w Polsce, oferującym formy inwestowania surowcowego. Towarzystwo, zarządzane przez wysokiej klasy specjalistów, skutecznie dąży do uzyskania satysfakcjonujących wyników uczestnikom funduszy, zarówno w średnim jak i długim terminie, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa ich kapitału.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


3. lyoness
  Zajrzyj na Facebooka oraz poznaj firmę Lyoness! To niesamowity sposób na tanie i atrakcyjne zakupy. Niepoliczone korzyści, ogrom rabatów plus nieprzeciętni ludzie, którzy konstytuują tę społeczność. Już w tej chwili wejdź i zobacz mnogość zdjęć, nieustająco pojawiające się nowe obniżki oraz aktualne dane, zadziwiające ciekawostki oraz rosnącą liczbę fanów. A oprócz tego zrób coś dobrego i wesprzyj jedną z dwóch fundacji Lyoness.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


4. Ceny transferowe - CMT Advisory
  CMT Advisory to firma zapewniająca doradztwo gospodarcze i transakcyjne dla banków, przemysłu produkcyjnego i spożywczego, branży transportowo-spedycyjnej, IT, e-commerce, budowlanej, jednostek związanych z ochroną zdrowia lub sportem. Nasi menadżerowie i analitycy obsługują procesy fuzji oraz przejęć firm, pomagają w restrukturyzacji przedsiębiorstw, dokonują wycen składników majątku. Specjalizujemy się także w zarządzaniu ryzykiem cen transferowanych w grupach kapitałowych. Dla naszych Klientów poszukujemy źródeł finansowania lub przyszłych inwestorów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


5. Flagi firmowe - Winders.pl
  Trwałe, tanie i oryginalne systemy reklamowe w formie... flag? Dlaczego nie! Podczas eventu to najlepsza opcja. Jest tania, można używać ją wielokrotnie, a do tego jest zapamiętywana. Firma Winders, która od wielu lat tworzy i projektuje systemy flagowe, zaprasza serdecznie do współpracy. Więcej informacji na www.winders.pl!
Kategoria:   Biznes i ekonomia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0