Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Biona Sp.zo.o
ID linku 1976
Tytuł Biona Sp.zo.o
Url http://www.biona.pl
Opis Jesteśmy firmą z wieloletnimi tradycjami, działającą na rynku polskim od 1993 roku.Głównym założeniem firmy jest promocja zdrowia poprzez profilaktykę i zapobieganie wielu groźnym chorobom dzisiejszej cywilizacji.
Kategoria Biznes i ekonomia > Praca
Słowa kluczowe praca   przedstawiciel handlowy   pościel   pościel wełniana   pościel zdrowotna   zdrowie   wełna   gryka   gorczyca   rehabilitacja   materace antyalergiczne   sen   masaż   masażer   fotel   fotel masujący   urządzenia masujące   masażer oczu   masażer stóp   relaks   zes
Data Jun 25, 2009
Imię kontaktowe Łukasz
Email wyślij email do Łukasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Praca
1. Praca w Holandii w ogrodnictwie dla par
  Warto rozważyć wyjazd do pracy za granicą z najbliższą osobą. Rozwiązanie to z pewnością oszczędzi trudów związanych z rozłąką, wspólny wyjazd obniży również koszty związane z transportem i pobytem na miejscu. Agencja J&A Work posiada dostępne do zaraz oferty pracy w Holandii w ogrodnictwie dla par. Wiele z nich kierujemy do osób, które nie posiadają znajomości języków obcych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia firmowej witryny internetowej i do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


2. Pracownik tymczasowy z agencji pracy ksservice
  Od 2006 r. na rynku pracy działa nowoczesna Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, czyli KS Service. W centrum naszej aktywności postawiliśmy profesjonalne rekrutacje, głównie jeśli chodzi o takie formy zatrudnienia jak: praca za granicą czy też praca tymczasowa. Działamy w takich krajach jak Belgia, Niemcy i Ukraina, między innymi dla takich klientów jak: Jysk, Enea, Deichmann, No Limit, Eurocash, Raben.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


3. Praca w Polsce
  Agencja Pracy Tymczasowej OTTO posiada stale aktualizowaną bazę danych pracowników zainteresowanych podjęciem pracy w Polsce. Pracownicy posiadają różne doświadczenie zawodowe, wykształcenie i preferencje. Oferty jednego z liderów w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym, praca tymczasowa oraz praca stała, w Polsce i za granicą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


4. ZainteresowaniaZawodowe.pl
  Test na zainteresowania zawodowe, który pomoże Ci określić Twoje preferencje zawodowe, jak i określi preferowany kierunek rozwoju zawodowego.

Określisz swoje mocne i słabe strony, dzięki czemu nigdy nie rozczarujesz żadnego pracodawcy. Poznasz z nami fachy i działania, do których sprawowania masz wrodzony fach i dar.

Test studiuje Twoje zainteresowania, hobby, preferowane działania, naturalne zachowania i wiele innych dyrektyw. Na podstawie zebranych odpowiedzi dostaniesz podsumowaną analizę Twoich preferencji zawodowych wraz z wyszczególnieniem typu zainteresowań.

Poza tym w serwisie spotkasz wskazówki z tematyki doradztwa personalnego i zawodowego. Zostanie ukazana zaawansowana teoria określania preferencji zawodowych, oddziaływanie zainteresowań na dalszy rozwój, jak i wiele więcej wskazówek i porad. Zapraszamy do podjęcia walki o bogatszą przyszłość zawodową wspólnie z ZainteresowaniaZawodowe.pl!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


5. Hostessy Warszawa - She Promotion
  W naszej agencji pracują wyłącznie doświadczone hostessy i modelki. Dzięki temu, jako klienci macie Państwo gwarancję pozyskania kontaktów do nawet najbardziej profesjonalnych osób. Obsługa eventów, pokazy, launche produktowe a także wiele, wiele innych. Zapraszamy do współpracy, gwarantujemy pełne zadowolenie. W razie pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0