Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Biona Sp.zo.o
ID linku 1976
Tytuł Biona Sp.zo.o
Url http://www.biona.pl
Opis Jesteśmy firmą z wieloletnimi tradycjami, działającą na rynku polskim od 1993 roku.Głównym założeniem firmy jest promocja zdrowia poprzez profilaktykę i zapobieganie wielu groźnym chorobom dzisiejszej cywilizacji.
Kategoria Biznes i ekonomia > Praca
Słowa kluczowe praca   przedstawiciel handlowy   pościel   pościel wełniana   pościel zdrowotna   zdrowie   wełna   gryka   gorczyca   rehabilitacja   materace antyalergiczne   sen   masaż   masażer   fotel   fotel masujący   urządzenia masujące   masażer oczu   masażer stóp   relaks   zes
Data Jun 25, 2009
Imię kontaktowe Łukasz
Email wyślij email do Łukasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Praca
1. Praca
  Każdy z nas chciałby mieć solidną, dobrze wynagradzaną i ciekawą posadę. Zapraszamy Cię do korzystania z nowego, jasnego portalu z propozycjami pracy. Możesz zacząć szukanie według różnych ustawień, na przykład miejscowości albo specjalności. Zamieść swe CV do bazy, to na pewno przyspieszy Twoje wyszukiwanie. System wyszukiwawczy dostępny na witrynie jest rozbudowany i posiada wiele ciekawych funkcji. Spora ilość młodych, otwartych i wykształconych osób poszukuje posady, zwykle bezskutecznie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


2. FM Group Polska: Zostań Dystrybutorem, Sprzedawaj Perfumy FM, Zdobywaj punkty, Odbieraj prowizje
  Wolisz sam ustalać godziny pracy? Chcesz mieć wpływ na swoje zarobki? Zostań dystrybutorem perfum FM. Zbieraj punkty i odbieraj prowizje. Dla najlepszych sprzedawców czekają Mercedesy! Znajdziesz tutaj pełną ofertę FM Group: perfumy, kosmetyki kolorowe, chemię do domu oraz telefonię komórkową. Dowiesz się na czym polega praca i jakie są jej zalety. Rejestracja online umożliwi Ci natychmiastowe rozpoczęcie współpracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


3. cv po angielsku
  Architekci Kariery to pierwszy portal internetowy w Polsce, oferującym profesjonalne usługi z zakresu kompleksowego doradztwa w karierze w celu znalezienia klientowi dobrej pracy. Posiadamy wirtualne Centrum Doradztwa w Karierze. jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów i obserwowanych przez nas trendów na rynku pracy. Specjalizujemy się w doradztwie zawodowym oferując usługi z zakresu planowania kariery, efektywnego poszukiwania pracy i tworzenia dokumentów aplikacyjnych. Nasze metody są efektywne i zwiększają szansę kandydatów na znalezienie satysfakcji zawodowej i skuteczność w poszukiwaniu pracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


4. Agencja pracy
  Profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej MG Solutions świadczy wysoki poziom usług, zapewniając klientom i pracownikom dogodne warunki współpracy, indywidualne podejście i rzeczowe informacje. Firmy mogą liczyć na szereg usług typu doradztwo personalne czy znalezienie właściwych pracowników tymczasowych. Z kolei osoby indywidualne mogą skorzystać z doradztwa w karierze. Posiadamy oferty pracy z Polski i zagranicy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


5. Heart 24 - Legalna praca dla Opiekunek Osób Starszych w Niemczech
  Oferujemy legalną pracę dla opiekunek osób starszych w Niemczech. Gwarantujemy wysokie zarobki i profesjonalna opiekę naszych doradców. Opłacamy wszystkie składki ZUS oraz ubezpieczenie.

Praca w opiece w Niemczech oferowana jest dla każdego kto zna język niemiecki chociaż na poziomie podstawowym.

Firma HEART 24 sp. z o.o. s.k. świadczy usługi w zakresie oddelegowywania personelu do pracy na terenie krajów niemieckojęzycznych. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany i doświadczony personel. Oferujemy legalne zatrudnienie dla Opiekunek Osób Starszych w Niemczech wraz z godziwymi warunkami pracy i płacy.

Firma HEART 24 sp. z o.o. s.k. to również zespół doświadczonych i oddanych Doradców, których priorytetowym celem jest zawsze dobro i zadowolenie Klienta. Oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0