Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Usługi geodezyjne
ID linku 1983
Tytuł Usługi geodezyjne
Url http://www.uslugi-geodezyjne.pl
Opis Zajmujemy się geodezyjną obsługą osób prywatnych oraz firm. Działamy głównie na terenie Trójmiasta oraz okolic. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pomiarowym i zapewniamy pełną dyspozycyjność, profesjonalizm oraz wysoką jakość techniczną wykonywanych usług.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe wznowienie   podział   nieruchomości   mapy   celów   projektowych     tyczenie   pomiary   powykonawcze   Usługi   geodezyjne   mapy   geodezja   geodeta   uprawniony
Data Jun 26, 2009
Imię kontaktowe kuba
Email wyślij email do kuba
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Wywóz odpadów wielkogabarytowych
  Zajmujemy się kompleksowo wynajmem kontenerów oraz kontenerowym wywozem śmieci i różnych innych materiałów. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszymi usługami. Komplet informacji czeka na stronie internetowej, do której odwiedzenia już teraz bardzo serdecznie zapraszamy. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt dane również czekają na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Przepisywnie tekstów, artykuły o pisaniu
  Strona zawiera praktyczne informacje o alternatywnych sposobach pisania tekstów. Artykuły o prostym pisaniu blogów, reportarzy, wywiadów, e-booków, książek. Oferuje ponadto usługi przepisywania tekstów z nagrań, rękopisów, wydruków. Serdecznie zapraszamy do pogłębiania swojej wiedzy na te tematy oraz do skorzystania z oferty.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. STUDENT Druki akcydensowe Gdańsk
  Gorąco zachęcamy do zapoznania się z propozycją, jaką przygotował dla Państwa sklep Papierniczy Student, jakiego siedziba mieści się w Gdańsku. Naszą działalność prowadzimy od 50 lat stale śledząc coraz to większe wymagania rynku oraz Klientów i dzięki tej wiedzy jesteśmy w stanie zaoferować Państwu duży wybór produktów szkolnych, piśmienniczych, biurowych oraz kreślarskich. Marki jakie odnajdą Państwo u nas to między innymi: Bic, Waterman, Pelikan, Stabilo, Pentel, Pilot i Staedtler. Zapraszamy do składania zamówień drogą mailową czy telefoniczną. Przyjmujemy płatności kartami płatniczymi. Więcej szczegółów na naszej witrynie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Wypożyczalnia jachtów Mazury
  Nasza firma realizuje czarter jachtów. Z naszych usług możecie Państwo skorzystać na Mazurach. Wszystkie jachty proponowane przez nas mają kompleksowe wyposażenie, ubezpieczenie, wsparcie techniczne. Do tego proponujemy wybór wielu jachtów spełniających amatorskie lub bardziej profesjonalne potrzeby żeglarskie. Nasze doświadczenie zdobywane od roku 1996 roku gwarantuje zaufaną współpracę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Prace licencjackie
  Pomoc pisanie prac. E-Konsultacja - profesjonalne prace magisterskie. Nie powielamy, nie przepisujemy i nie wykorzystujemy napisanych wcześniej wypracowań. Serwis zajmuje się tworzeniem opracowań, które mogą posłużyć jako materiał wyjściowy. Prace licencjackie i prace dyplomowe. Zapraszamy pisanie prac - opracowanie, prace magisterskie (opisowa, badawcza). Pomagamy Państwu w zbieraniu materiałów w wyborze zakresu tematycznego i jego analizie, dobraniu odpowiedniej bibliografii w skomponowaniu zarysu pracy. Klient przez cały czas jest w kontakcie i wyznacza ramy czasowe. Baza wyjściowa do dalszych rozważań - skontaktuj się z nami i zobacz zakres tematyczny naszej działalności pomożemy Ci - prace magisterskie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0