Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Strzykawki insulinowe
ID linku 20134
Tytuł Strzykawki insulinowe
Url http://www.medbuygroup.pl/
Opis Serwis MedBuyGroup jest pierwszą w Polsce platformą umożliwiającą grupowe zakupy dla lekarzy. Znaleźć w tym miejscu można różnego rodzaju narzędzia chirurgiczne, strzykawki, waty opatrunkowe czy termometry oraz inne produkty medyczne. Przedstawiane artykuły lekarze mogą nabywać w detalu, ale w cenach hurtowych. Niezwykle atrakcyjne ceny osiągane są dzięki zamówieniom grupowym. Na portalu odszukać możemy także szczoteczki cytologiczne, szpatułki laryngologiczne, czy też wzierniki ginekologiczne. Dokładna instrukcja korzystania z MedBuyGroup zamieszczona jest w serwisie. Artykuły posegregowane są według specjalizacji lekarskich.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe artykuły medyczne   medycyna   opatrunki   igły   tanie artykuły medyczne   okazyjne zakupy   chirurgia   urologia   stomatologia   ginekologia   dermatologia  
Data Jul 15, 2013
Imię kontaktowe Jacek
Email wyślij email do Jacek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Rehabilitacja Olkusz | cmskalka.pl
  Centrum Medyczne "Skałka" w Olkuszu to miejsce, gdzie do zdrowia przychodzą osoby z różnymi schorzeniami. W budynku funkcjonuje szereg gabinetów specjalistycznych takich jak: poradnia kardiologiczna, okulistyczna, laryngologiczna, gastrologiczna, neurologiczna, diabetologiczna, dermatologiczna i stomatologiczna. Ponadto w "Skałce" funkcjonuje centrum rehabilitacji w Olkuszu, które jest nowocześnie urządzone, dzięki czemu terapia jest bardzo skuteczna. W Centrum połączono terapię manualną oraz fizykoterapię, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie bardzo szybkich efektów leczniczych. Usługi rehabilitacji w Olkuszu są świadczone przez najlepszych fachowców, którzy pacjenta postrzegają holistycznie, dzięki czemu szybko potrafią dotrzeć do przyczyn bólów stawowo - mięśniowych. Każdy pacjent to indywidualny przypadek, dlatego w centrum rehabilitacji w Olkuszu proponowany jest mu osobisty program fizjoterapeutyczny. Oprócz Centrum Medycznego w Olkuszu funkcjonuje także popularny w całej Polsce Dom Seniora i Zakład Opiekuńczo Leczniczy. Z usług tego małopolskiego ośrodka korzystają zarówno osoby starsze, jak i osoby borykające się z wadami wrodzonymi. Popularność CM Skałki wynika z wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej - lekarze i personel medyczny kształcił się na najlepszych śląskich i małopolskich uczelniach.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. Dentysta Gliwice
  Dental-CLinic Klinika stomatologii - dentysta, stomatolog Gliwice (blisko Zabrze, Chorzów, Katowice i Bytom). W ofercie biżuteria nazębna, stomatologia estetyczna, protetyka, implanty, endodoncja mikroskopowa, radiologia i chirurgia stomatologiczna. Stomatolog Zabrze - także periodontologia, leczenie zębów dzieci i wybielanie zębów. Zapraszamy - stomatologia zachowawcza, implantologia, endodoncja mikroskopowa, dentysta, stomatolog Gliwice i Zabrze. Dentysta Gliwice, stomatolog Zabrze - zapraszamy.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Zestawy do periimplantitis
  Implanty dla Ciebie to nowoczesny sklep stomatologiczny, w którym można nabyć duży wybór produktów do gabinetów stomatologicznych. Sklep może zaproponować najlepsze na rynku produkty, cieszące się zaufaniem klientów. W ofercie obecne są materiały, urządzenia i narzędzia stomatologiczne, stosowane na całym świecie. Są to m.in. zestawy do periimplantitis, sinus lift, fizjodyspensery. Współpraca z renomowanymi producentami, jak np. Fotona, Litemedics, Ostell, Satelec, Acteon, pozwala stworzyć ofertę dla klientów z wysokimi wymaganiami. Domeną sklepu stomatologicznego Implant4u są implanty stomatologiczne DTI, charakteryzujące się wysoką jakością i trwałością.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. Galen Rehabilitacja Katowice
  Centrum rehabilitacji w Katowicach to zespół doświadczonych lekarzy i fizjoterapeutów. Zajmujemy się poprawieniem standardu życia i powrotem do pełnej sprawności pacjentów po różnych schorzeniach, wadach postawy, urazach i stanów pooperacyjnych. Formą rehabilitacji w Katowicach jest również masaż, leczenie osteopatii i trening funkcjonalny. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszym centrum rehabilitacji Katowice na stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Rentgen zęba Wrocław | FOTODENT
  Rentgen zęba Fotodent Wrocław, zdjęcia panoramiczne zębów i zdjęcia punktowe. Bezpieczna diagnostyka RTG. Nowoczesny sprzęt Kodak 8000 i Kodak 2100. Zdjęcia RTG wykonywane na kliszy i płycie CD. Radiowizjografia tradycyjna i cyfrowa. Nie wymagamy wcześniejszej rejestracji. Pracownia czynna PON - PT godz. 10.00 - 19.00. Dogodny dojazd samochodem - blisko węzła Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, bezpłatny parking. Transport publiczny - dojazd autobusami linii: 107, 119, 122, 126, 134, 139, 142, 149, 406, 409. Telefony 71 794 63 77, 794 63 63.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0