Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Nowa nazwa dla firmy
ID linku 20200
Tytuł Nowa nazwa dla firmy
Url http://nazwane.pl
Opis Nowa nazwa dla firmy rebranding w wielu przypadkach jest najbardziej wskazane, ponieważ
czasami marka firmy zostaje źle odebrana, lub kojarzy się źle. Dlatego, żeby zapobiec takiego rozwiązania należy zwrócić się z prośbą o pomoc, w wybieraniu nazwy dla firmy, do specjalistów. Należy pamiętać, że niemniej ważne dla przedsiębiorstwa jest logo, czy nazewnictwo produktu (usługi), które sprzedaje. Zobacz jak robią to specjaliści. Odwiedź ich stronę internetową, a zapewne się nie zawiedziesz. Dla istniejących już przedsiębiorstw, które chcą skorzystać z takiej pomocy jest rebranding.
Kategoria Biznes i ekonomia > e-Biznes
Słowa kluczowe nowa nazwa firmy   rebranding   renaming   naming
Data Jul 30, 2013
Imię kontaktowe Łukasz
Email wyślij email do Łukasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > e-Biznes
1. Eventy firmowe
  Zaoferuj swoim pracownikom niezapomniane przeżycia. Eventy firmowe to doskonała okazja, aby
wzmocnić pozytywne relację między firmą i pracownikami. Zapewniamy żywy kontakt z zaplanowanym
przekazem i dużo emocji. Eventy firmowe to niezwykła szansa na niezapomniany, wyjątkowy czas dla
całej firmy.
Eventy firmowe, Agencja eventowa, Organizacja imprez firmowych
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes


2. Pożyczki społecznościowe
  Jeśli chodzi o inwestowanie online, na całym świecie wielką popularnością cieszą się tak zwane pożyczki społecznościowe, czyli social lending. Jest to dość nowy model biznesowy, ponieważ postał w 2005 roku, dlatego warto się mu przyjrzeć, ponieważ wszystko co nowe niesie ze sobą wiele szans oraz potencjału. Zasady inwestowania w internetowe pożyczki społecznościowe są proste i czytelne nawet dla osoby, która dopiero rozpoczyna tego typu inwestowanie. Na łamach specjalnych serwisów internetowych (w Polsce istnieje kilka serwisów tego typu) rejestrują się Inwestorzy, czyli osoby posiadające kapitał (nawet niewielki), który są gotowe zainwestować w oprocentowane pożyczki oraz Pożyczkobiorcy, którzy chcą zaciągnąć intratny kredyt na warunkach dogodniejszych niż w bankach i co najważniejsze – bez ich pośrednictwa.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes


3. DlaPociech.pl Słoneczny Sklep z Zabawkami
  Słoneczny Sklep z Zabawkami;) W naszym sklepie znajdziecie państwo szeroki wybór zabawek kreatywnych, naukowych, edukacyjnych i rozwijających, szeroki wybór zabawek markowych w korzystnych cenach, a także starannie wybranych książek dla najmłodszych. Zapraszamy do Naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes


4. Firmy i usługi - Warszawa i cała Polska
  bogza.pl to serwis łączący w jednym miejscu katalog firm, katalog usług oraz system zarządzania zapytaniami ofertowymi. Każda firma ma możliwość szczegółowego przedstawienia swojej oferty oraz tworzenia zapytań ofertowych, które pozwolą na wybranie optymalnego zlecenia.
Krok pierwszy to utworzenie wizytówki w katalogu firm. W tym miejscu firma przestawia profil działalności oraz dane teleadresowe.
Krok drugi to wyszczególnienie usług oferowanych przez firmę w katalogu usług. Każda usługa jest opisana osobno, co znacznie ułatwia jej wyszukanie.
Ostatnim krokiem jest utworzenie zapytania ofertowego, w przypadku gdy firma ma zlecenie do wykonania i poszukuje wykonawcy. Zapytanie jest rozsyłane do kliku firm jednocześnie. odpowiedzi na zapytanie przchowywane są w serwisie, więc wybór najlepszego kontrahenta jest prosty.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes


5. MLM-Lubuskie.pl - pracuj już dziś !!!
  Zapraszam Panstwa na moją stronę internetową, na której chciałbym podzielić się ze wszystkimi zainteresowanymi moimi doświadczeniami, przemyśleniami i wiedzą z zakresu marketingu, w tym zwłaszcza marketingu wielopoziomowego (MLM), który nie cieszy się w Polsce dobrą opinią. Wszystkim, którzy się o to zwrócą, chętnie i bezinteresownie doradzę, odpowiem na wszelkie pytania a w konsekwencji może także pomogę. Mam nadzieję, że moje doświadczenie i wiedza będą wystarczające by temu sprostać. Na stronie dostępne są również artykuły na temat grafologii i badań porównawczych pisma, gdyż od wielu lat tematyka ta bardzo mnie interesuje, tak bardzo, że ukończyłem podyplomowe studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego.
Zainteresowani znajdą tu również informacje na temat wybranych produktów z branży wellness.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > e-Biznes

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0