Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Korab - demontaż konstrukcji
ID linku 20229
Tytuł Korab - demontaż konstrukcji
Url http://korab.pl
Opis Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu Przedsiębiorstwo Techniczno - Usługowe Korab. Od 1989 roku specjalizujemy się w rozbiórkach oraz wyburzeniach obiektów budowlanych, rozbiórkę konstrukcji stalowych, demontaż oraz utylizację materiałów zawierających azbest, cięcie i wiercenie technologią diamentową oraz przerób gruzu. Swoje prace wykonujemy przy użyciu materiałów wybuchowych i specjalistycznego sprzętu wyburzeniowego. Oferujemy usługi od rozbiórki aż do recyklingu gruzu. Stosujemy współczesne technologie, a w czasie prac wykorzystujemy nowoczesny sprzęt wyburzeniowy. Gwarantujemy terminowe adaptacje zleceń i konkurencyjne ceny. istniejemy na obszarze całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe wyburzenia   rozbiórki   demontaż konstrukcji   demontaż   utylizacja materiałów   cięcie i wiercenie   przerób gruzu
Data Aug 2, 2013
Imię kontaktowe korab
Email wyślij email do korab
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. POLSKA DREWNIANA domy z bali projekty
  Przedstawiamy Państwu pełną propozycję firmy Polska Drewniana. Siedziba firmy mieści się w Warszawie i w Piszu. W pracowni architektonicznej robimy projekty domów drewnianych, inspirowanych tradycją pięknych regionów Polski: Mazur, Podlasia, Mazowsza, Bieszczad, Kaszub, Śląska i Małopolski. Nowatorskie oraz eleganckie, wykonane przez doświadczonych rzemieślników budynki, są niezwykle okazałe i spektakularne. W szeregu przypadków robione są na obszarach objętych ochroną przyrodniczą i w sferach chronionych. Warto stać się nabywcą takiej budowli. W celu uzyskania dalszych detalów, dotyczących budowy domów drewnianych, polecamy odbiorcom wizytę na naszej witrynie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. WZM-BUD glazura
  Firma WZM-BUD Serwis Sp. z o.o. uhonorowana mianem ?Rzetelnej Firmy? w swojej ofercie ma obszerny wachlarz materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz remontowych. W kompleksowej ofercie znajduje się nie tylko transport zamówionych przez Państwa artykułów, a także możliwość dostawy piachu, żwiru oraz innych surowców sypkich. Do tego też, firma wykonuje zlecenia w obszarze przygotowania placu pod budowę, w tym przygotowania wykopu fundamentów. Dzięki nastawieniu na szkolenia i kursy, pomocą i doradztwem służy Państwu fachowa obsługa. Oprócz katalogów, mogą Państwo obejrzeć towary na specjalnie przygotowanych wystawkach. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółową ofertą przedsiębiorstwa WZM-BUD Serwis Sp. z o.o oraz kontaktu poprzez stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Pompy ciepła Suwałki
  Nasza siedziba korporacji znajduje się w Szczytnie. Jesteśmy specjalistyczna firmą, która para się klimatyzacją, wentylacją , a ponadto chłodnictwem. W każdą pracę wkładamy pełne serce oraz zaangażowanie. Mamy stosowny sprzęt, który umożliwia wykonywanie poleconej nam pracy z lepszą dokładnością i profesjonalizmem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego , a ponadto do odwiedzenia naszej strony internetowej WWW. Bardziej szczegółowych pytań udzielamy w siedzibie spółki w Szczytnie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Rolnicze
  Potrzebne hale magazynowe, hale przemysłowe, hale biurowe, hale warsztatowe, a może celujesz w odpowiedniej klasy hale stalowe, hale ujeżdzeniowe, hale sportowe, hale rolnicze? Zapraszamy serdecznie do sprawdzania ofert firmy ASAG która to proponuje Państwu wszystko co najlepsze jeżeli rozchodzi się o hale Gdańsk, Gdynia, całe pomorskie. Przystępne ceny, nowoczesne konstrukcje i oczywiście indywidualne podejście do każdego klienta
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Malwel. Instalacje elektryczne Poznań
  Firma MALWEL zajmuje się wykonywaniem instalacji elektrycznych, teletechnicznych, teleinformatycznych w budynkach mieszkalnych i biurowych. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do odbiorców indywidualnych i małych firm. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klientów i pomagamy w wyborze najlepszego rozwiązania. Obszar naszej działalności obejmuje miasto Poznań i okolice.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0