Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Sport to zdrowie - adrenaline.pl
ID linku 20426
Tytuł Sport to zdrowie - adrenaline.pl
Url http://Adrenaline.pl
Opis Oprócz szczegółowych informacji o firmie, na stronie www.adrenaline.pl, znajdziecie Państwo również szereg materiałów promujących sport i aktywność fizyczną. Firma chce promować sportowy tryb życia. Stara się zatem przedstawiać pozytywną stronę sportu. Zdaje sobie sprawę z tego, że im wcześniej „zarazi” się dzieci miłością do sportowej rywalizacji, tym lepiej. Promując aktywność fizyczną, dba o kondycję oraz zdrowie społeczeństwa. To jest właśnie misją naszej firmy.
Kategoria Sport > Inne
Słowa kluczowe sport   aktywność fizyczna   adrenaline.pl
Data Sep 3, 2013
Imię kontaktowe httutsu
Email wyślij email do httutsu
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Sport > Inne
1. Atmosfera
  Atmosfera Skydiving Club - skoki spadochronowe blisko Warszawy. Organizujemy skoki tandemowe, kursy AFF oraz integracyjne imprezy firmowe. Wypoczynek i aktywność, silne emocje i spokój, ekstrema i rodzinny weekend. Myślisz, że to niemożliwe? Czas wyprowadzić Cię z błędu. To możliwe u nas. Robimy to z sercem i pasją. Łączymy nasze hobby z profesjonalizmem. Najważniejsze, że chcemy i umiemy podzielić się naszą radością.
Kategoria:   Sport > Inne


2. Courty.pl
  Planujesz stworzyć bezpieczne i w pełni użyteczne boisko sportowe? Skorzystaj z porady wyspecjalizowanej firm, która zajmuje się budową boisk. Projekty tworzymy w oparciu o najnowsze technologie. Korzystamy tylko ze sprawdzonych rozwiązań do budowy boisk wykorzystujemy specjalistyczne nawierzchnie sportowe. Sprawdź przykładowe realizacje na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Sport > Inne


3. Zapisy na zajęcia
  Szkoła pływania, basen Gdynia - Centrum Sportowe U Jezuitów - wejścia promocyjne. Nowy sezon - przyjmujemy zapisy na zajęcia w recepcji. Instruktor posiada Z uprawnieniami ratownika medycznego - odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Dzieci od lat 3-5 mogą korzystać z pływalni indywidualnie. Także sala szkoleniowa, sauna i sala gimnastyczna gdzie można poćwiczyć fitness i aerobik - Gdynia. pływanie dla niemowląt i bobasów oraz zajęcia dla seniorów. Szkółka pływania zaprasza na basen - imprezy sportowe dla dzieci, sala sportowa Gdynia. Kryta pływalnia - pływanie dla niemowląt, aqua aerobik, nauka pływania Gdynia.
Kategoria:   Sport > Inne


4. Sporty zimowe i letnie
  Największy portal sportowy w Polsce. Wiadomości sportowe z najważniejszych wydarzeń sportowych zawsze najszybciej. Portal zarówno dla miłośników sportów zimowych, letnich, wodnych jak i wszelkich innych, porady dotyczące sprzętu, techniki, idealnych i dogodnych miejsc w których warto spędzić wolny czas i cieszyć się doskonałymi warunkami do uprawiania sportu.
Kategoria:   Sport > Inne


5. Vademecum Windsurfingu - Hotis.pl
  Kompendium wiedzy z dziedziny windsurfingu. Praktyczne porady z techniki, doboru sprzętu, windsurfingu dla kobiet, bezpieczeństwa i wiele innych przydatnych informacji. Relacje z wypraw z deską, katalogi sprzętu, prezentacje typów i modeli desek, oraz żagli. Przyjazne forum windsurfingowe. Tutaj każdy miłośnik deski z żaglem i na każdym poziomie zaawansowania uzyska fachową pomoc w atmosferze przyjacielskiej pomocy. Serwis prowadzony przez byłych instruktorów, zawodników, prawdziwych maniaków windsurfingu.
Kategoria:   Sport > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0