Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Najtańsze ubezpieczenia OC
ID linku 20660
Tytuł Najtańsze ubezpieczenia OC
Url http://ocetka.pl
Opis W firmie Rankomat.pl pracuje Pani Magdalena Drozd wybitna specjalistka w branży ubezpieczeń komunikacyjnych. Na stronie dzieli się z kierowcami swoją wiedzą na temat ubezpieczenia OC. Artykuły taki jak: „Młody kierowca czyli 5 sposobów na obniżenie ceny za ubezpieczenie OC”, „ OC przylepki samochodowej” stanowią dla osoby szukającej porad dotyczących ubezpieczenia standardowego, którego zawarcie w naszym kraju jest obowiązkowe doskonały przewodnik dotyczący ubezpieczenia obowiązkowego. Po zweryfikowaniu przez Panią Magdalenę pytań dotyczących ubezpieczenia OC powstał blog, gdzie kierowcy otrzymają rzetelne informacje dotyczące ubezpieczenia OC. Zakres tematyki ubezpieczenia obowiązkowego został przedstawiony w przystępny sposób, umożliwiający każdemu odwiedzającemu stronę otrzymania odpowiedzi na nurtujące go pytania.
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe ubezpieczenie oc   oc ubezpieczenie   ubezpieczenia oc   kalkulator oc   ubezpieczenia samochodowe  
Data Oct 15, 2013
Imię kontaktowe Karolina
Email wyślij email do Karolina
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Ubezpieczenia OC Concordia
  Każdy posiadacz samochodu co najmniej raz w roku zmaga się z problemem jakim jest ubezpieczenie pojazdu. Strona ta została poświęcona tematowi ubezpieczeń komunikacyjnych, a w szczególności tych, które oferuje towarzystwo ubezpieczeniowe Concordia. Znajduje się na niej opis poszczególnych produktów ubezpieczenia. Oprócz ubezpieczenia obowiązkowego jakim jest oc znajdują się również oferta ubezpieczeń dobrowolnych takich jak autocasco czy nnw. Dodatkowo użytkownikowi zostało udostępnione narzędzie jakim jest kalkulator oc i ac, który daje możliwość szybkie wyliczenia składki bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś zainteresowany ubezpieczeniem w Concordia koniecznie odwiedź naszą stronę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. odszkodowania Lublin
  LCO LUBELSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ
Specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Nasze wynagrodzenie uzależnione jest jedynie od wysokości uzyskanych na rzecz Państwa kwot. NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT WSTEPNYCH.
Świadczone przez nas uslugi obejmują dochodzenie odszkodowań, rent i zadośćuczynień za:
- szkody komunikacyjne
- szkody majątkowe
- szkody osobowe
- błędy lekarskie

W przypadku sporów zawisłych przed Sądem zapewniamy zastępstwo fachowego pełnomocnika procesowego, ze współpracujacej z nami renomowanej kancelarii radcowskiej.
Zgłoszenie się Państwa do nas NIE WIĄŻE sie z pobieraniem jakichkolwiek opłat wstępnych.
Adres: LCO LUBELSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ
ul. Krakowskie Przedmieście 7 (wejście od ul. Zielonej), 20-002 Lublin
tel (0-81) 473-63-17
www.lco.org.pl
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. Odszkodowanie w Anglii
  Naszą domeną są działania związane z uzyskiwaniem odszkodowań w Anglii, Szkocji, Irlandii Północnej oraz Walii. Specjalizujemy się w tych sprawach już od dawna, oferując naszym klientom najwyższą jakość obsługi oraz wiele wygranych spraw dzięki współpracy z najlepszymi prawnikami oraz dużemu doświadczeniu. Z nami możesz uzyskać odszkodowanie w Anglii, jeśli przydarzył ci się wypadek w Anglii w pracy lub wypadek na drodze. Jeśli nie wiesz, czy przysługuje ci odszkodowanie UK, poszukujesz porad w języku polskim, wtedy jesteśmy do twojej dyspozycji! Z nami możesz od razu dowiedzieć się, jak wyglądać może twoja sprawa i jakie są szanse na jej wygranie, a dodatkowo nie pobieramy od ciebie żadnych opłat, nawet jeśli odzyskanie odszkodowania zakończy się negatywnie. Zapraszamy już teraz do korzystania z naszych usług – na naszej stronie internetowej znajduje się formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu możesz szybko i wygodni skontaktować się z nami. Pamiętaj, że nie pobieram od ciebie żadnych opłat, dlatego wybierając nas, naprawdę nic nie tracisz!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. Henryka Wiktoria Krysiak - Agent Ubezpieczeniowy Allianz
  Henryka Wiktoria Krysiak - Agent Ubezpieczeniowy Allianz.
Doradztwo ubezpieczeniowe w zakresie ubezpieczeń na życie,
ubezpieczeń domów, mieszkań i majątku, ubezpieczeń zdrowotnych,
ubezpieczeń turystycznych, ubezpieczeń dla firm oraz programu
Indywidualnych Kont Emerytalnych i Otwartego Funduszu
Emerytalnego Allianz.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. Program dla agenta ubezpieczeniowego - InAgent
  Nasza firma Rankosoft sp. z o.o. oferuje wysokiej jakości oprogramowanie przeznaczone do sprzedaży OC i AC. Umożliwia ono łatwe porównanie ofert różnych towarzystw ubezpieczeniowych oraz szybsze przedstawienie oferty. Gwarantujemy, że oprogramowanie przez nas oferowane jest bardzo wysokiej jakości oraz zostało dokładnie sprawdzone. Zapewniamy pełne zadowolenie podczas korzystania z niego. Zapraszamy do skorzystania z niego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0