Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6252
Dom 3381
Firmy wg branży 8460
Internet 4223
Komputery 759
Kultura i sztuka 573
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 492
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3066
Zwierzęta i rośliny 321
Intendo - Konsulting, Marketing, Reklama
ID linku 20729
Tytuł Intendo - Konsulting, Marketing, Reklama
Url http://intendo.com.pl
Opis Intendo to Agencja Marketingowa oferująca kompleksowe usługi z zakresu: strategia reklamowa, reklama, identyfikacja graficzna, projektowanie logo firmy, budowanie wizerunku, ulotki reklamowe, Public Relations, tworzenie stron www, copywriting, badania rynku, badania marketingowe, np. Tajemniczy Klient.
Kategoria Biznes i ekonomia > Marketing
Słowa kluczowe Intendo   strategia marketingowa   analiza rynku   analiza swot   trade marketing   agencja reklamowa   TOC
Data Oct 23, 2013
Imię kontaktowe Anna
Email wyślij email do Anna
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Marketing
1. Enterprise Startup - usługi dla biznesu
  Enterprise Startup w ujęciu kompleksowym realizuje usługi dedykowane dla osób wdrażających własne przedsięwzięcia biznesowe oraz firm realizujących nowe przedsięwzięcia inwestycyjne. Kompleksowość realizowanych usług jest odzwierciedlana poprzez doradztwo biznesowe, branding, tworzenie stron www, marketing internetowy, poligrafię.

Misją działalności, a zarazem pasja osób tworzących Enterprise Startup jest kreowanie nowych inicjatyw we współpracy z przedsiębiorcami. Równie istotnym celem jaki sobie stawiamy w codziennej pracy jest dbałość o skuteczne wdrożenie realizowanych projektów w firmach oraz startupach naszych Klientów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


2. Ekrany Led Telebimy Poznań
  Ekrany Led Telebimy Poznań, Ekran Led Telebim Półwiejska STARY BROWAR, RONDO KAPONIERA, Święty Marcin, Jadwigi, Słowiańska, Baraniaka, Malta, Sprzedaż ekranów led --NOWE MEDIA -- Sprzedaż ekranów led w Poznaniu, serwis, kampanie reklamowe, ekrany led w największych miastach, atrakcyjne lokalizacje.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


3. Doradztwo marketingowe dla firm Trivo
  Choć aktualnie kierowanie własną firmą jest znacząco ułatwione ze względu na różnorakie technologiczne nowinki, problemem przedsiębiorców jest zazwyczaj nieumiejętność wyróżnienia się. Jeżeli przeprowadzane dotychczas strategie marketingowe nie pomagały i ciężko stwierdzić nam, co należy zmienić, by były one skuteczniejsze, powinniśmy zwrócić się z tą kwestią do fachowców. Cenionym przedsiębiorstwem w branży szkoleń marketingowych jest bez żadnych wątpliwości http://trivo.pl. Konsultanci firmy pomogą obmyślić takie strategie, dzięki którym zdobędziemy nowych klientów.

Jeśli wiemy, jak istotnym elementem skutecznego kierowania własnym przedsiębiorstwem jest reklama, lecz nie radzimy sobie z opanowaniem tej kwestii, firma www.trivo.pl oferuje nam usługi, które na pewno nam w tym względzie pomogą. Jej ogromne doświadczenie zdobywane przez lata współpracy z różnorodnymi firmami pomaga spojrzeć na konkretny problem indywidualnie i rozwiązać go dość szybko i sprawnie.

Tak kompetentne doradztwo marketingowe spowoduje, że przedsiębiorca poczuje, jak jego firma się ożywia. Perspektywa spoza branży pomaga zauważyć kwestie, które we wcześniejszym czasie zostały przeoczone, wprowadzając tym samym nowe pomysły oraz ożywiając sposoby skutecznego marketingu.

Firma www.Trivo.pl przeprowadza audyty marketingowe, dzięki którym bada, w jaki sposób przebiegały działanie reklamowe do obecnej chwili, co było błędne i co należy zmienić. Każde przedsiębiorstwo wymaga postępu, kolejnych zadowolonych klientów oraz możliwości realizowania swoich projektów, z tego też powodu tak ważne jest w tym względzie kompetentne poradnictwo reklamowe, dzięki któremu z całą pewnością osiągniemy sukces. Z konsultantami Trivo skontaktować można się pod adresem: ulica Sikorskiego 114/1A, 41-809 Zabrze, e-mailowo, pisząc na biuro@trivo.pl czy uzupełniając formularz kontaktowy widoczny na witrynie www, jak również telefonicznie pod numerem 48327186800.

Prócz bogatej propozycji poradnictwa pod względem kampanii reklamowych, www.Trivo.pl zapewnia nam też pomoc przy staraniu się o otrzymanie środków koniecznych do otworzenia albo unowocześnienia firmy. Przedsiębiorca starać może się tak o dotacje z unii, jak również pożyczki preferencyjne, a wiadomo, że każdy biznes potrzebuje czasem pomocy czy też dotacji na kontynuację rozwoju. Eksperci Trivo to wykwalifikowane osoby, którym temat ten nie jest obcy. Przedsiębiorstwo od długiego czasu wspomaga zdobywanie dofinansowania wielu różnym działalnościom. Dobrze byłoby zatem zainwestować w najlepsze doradztwo marketingowe oraz wybrać efektywny rozwój.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


4. Zaufanie specjalistom
  Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji wymaga odpowiedniego projektu wnętrza. Projekty

apartamentów może wykonać pracownia projektowa warszawa - przed zleceniem można

doprecyzować szczegóły i poznać poprzednie realizacje. Biuro architektoniczne

warszawa to firma obecna na rynku już kilka lat, dzięki czemu może zaoferować

klientom doświadczenie oraz znajomość rynku. Ułatwia to tworzenie oryginalnych,

stylowych, a zarazem wygodnych w użytkowaniu projektów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


5. Sprawdzona reklama z www.ekologiczna-torba.pl
  Serwis ekologiczna-torba.pl oferuje możliwość zamówienia różnego rodzaju toreb z dowolnie wybranym nadrukiem, którym może być np. logo lub hasło reklamowe. Na stronie tej można wybrać torby ekologiczne wielokrotnego użytku, które mogą być niezwykłym materiałem promocyjnym. Każdy z oferowanych produktów, niezależnie od tego czy są to torby bawełniane, czy z innego materiału, dostępny jest w wielu kolorach i rozmiarach. Zamawiane za pośrednictwem strony ekologiczna-torba.pl torby reklamowe i torby z nadrukiem, mogą być wyjątkowym materiałem promocyjnym. Firma jest w stanie wykonywać duże zlecenia, a w przypadku większej ilości cena za pojedynczą sztukę jest niższa. Istnieje również, możliwość dopasowania torby do konkretnych wymagań klienta.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0