Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Apresto Public Relations
ID linku 2073
Tytuł Apresto Public Relations
Url http://www.apresto.pl
Opis Dobre relacje z otoczeniem stanowią klucz do osiągnięcia Twojego celu? Sprawdź jak profesjonalny zespół PR pomaga osiągnąć sukces Tobie i Twojej firmie, zapraszamy do zapozniania się z naszą ofertą.
Kategoria Biznes i ekonomia > Marketing
Słowa kluczowe komunikacja   wewnętrzna   wizerunek   korporacyjna   treść   na   strony   internetowe   public   relations   marketing   csr   strategia   sytuacja   kryzysowa   mailing   katalog   ulotki   reklama   event   konferencja   PR
Data Jul 3, 2009
Imię kontaktowe Agata
Email wyślij email do Agata
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Marketing
1. Oklejanie samochodów Poznań
  Agencja reklamowa Mario powstała w 2007 roku w Poznaniu w województwie Wielkopolskim. Agencja reklamowa obsługuje klientów z całej Polski. Planuje ekspansję na zachód, a dokładnie do Niemiec. Na stronie znajdziecie Państwo wiele ciekawych rozwiązań zarówno standardowych jaki i nietypowych, które z pewnością zwrócą uwagę potencjalnego klienta. Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


2. dotPR - public relations online
  dotPR to agencja public relations wyspecjalizowana w działaniach komunikacyjnych prowadzonych w Internecie, w tym głównie w tzw. nowych mediach (serwisy społecznościowe, mikroblogging, etc). Przewagą konkurencyjną dotPR jest również wykorzystywanie rozwiązań technologicznych w obszarze tradycyjnego public relations.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


3. Skuteczna reklama w Internecie
  Dobry katalog witryn internetowych to idealny pomysł na promocję. Podstawowe właściwości dobrego katalogu witryn internetowych to profesjonalny wygląd oraz restrykcyjne warunki dodawania wpisów. Bardziej korzystne jest dodanie wpisu do mniejszej ilości dobrych serwisów niż większej ilości ale słabszych. Zapraszamy do naszego katalogu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


4. eventy warszawa
  Agencja reklamowa full service PeMaPe oferuje kampanie reklamowe, kreacje multimedialne, prezentacje multimedialne, reklamy prasowe, projekty, atl, btl. Warszawa to główne miasto w jakim działamy, ale nie boimy się wyzwać i podejmiemy się każdego projektu. Zapraszamy na zapoznanie się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej, a także na udział w eventach organizowanych przez naszą agencję reklamową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


5. Lepiej Widoczni - portal o SEO, e-commerce i Social Media
  Lepiej Widoczni to portal zajmujący się tematyką związaną z marketingiem internetowym. Naszym czytelnikom prezentujemy obszerne artykuły z zakresu reklamy w wyszukiwarkach, wizerunku w sieci (e-PR), e-commerce i mediów społecznościowych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z treściami udostępnionymi na łamach Lepiej Widocznych, a także do kontaktu z nami za pośrednictwem adresu e-mail lub naszych konta w Social Media.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0