Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
MIMAL spawanie
ID linku 20755
Tytuł MIMAL spawanie
Url http://mimal.pl
Opis W Lęborku mieści się przedsiębiorstwo Mimal, jakie od 1993 roku oferuje swoje usługi. Nasza główna specjalizacja to obróbka skrawaniem oraz wytwórczość lekkich maszyn oraz urządzeń dla budownictwa. Produkujemy: zagęszczarki, chwytaki podłużne, szalunki ślizgowe, młotki brukarskie, imaki brukarskie oraz piły do cięcia nawierzchni. Zagęszczarki służą do zagęszczania lekkich gruntów w miejscach trudno dostępnych, do prac przy zagęszczaniu podbudów pod chodniki. Zapewniamy rzetelne wsparcie doświadczonych profesjonalistów oraz wyjątkowo sprawną i terminową realizację zleceń. Każdemu z Państwa mamy do zaoferowania najkorzystniejsze oferty przystosowane do indywidualnych potrzeb. Szczegółowe wiadomości dotyczące firmy Mimal opublikowane są na stronie internetowej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe obróbka skrawaniem   spawanie   ostrzenie narzędzi   zagęszczarki   narzędzia brukarskie   piły do cięcia   produkcja maszyn budowlanych   zageszczarki gruntu
Data Nov 8, 2013
Imię kontaktowe MIMAL zageszczarki gruntu
Email wyślij email do MIMAL zageszczarki gruntu
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. AJAX catering na spotkanie biznesowe Janki
  Jest nam bardzo przyjemnie przedstawić Państwu propozycję restauracji Ajax. Jesteśmy rodzinną formą gastronomiczną działającą na rynku już od 1980 roku. Od tego czasu specjalizujemy się w tradycyjnych potrawach kuchni polskiej. Od 1996 roku oferujemy naszym Klientom sprzedaż naszych potraw na wynos z dostawą oraz serwowaniem u Klienta. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie lub przez e-mail. Ponadto proponujemy catering na różnego rodzaju imprezy: komunie, spotkania firmowe, konferencje i imprezy w plenerze. Nasza pełna oferta mieści się na stronie internetowej, zapraszamy!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. zakładanie akwariów , salon zoologiczny
  Istotą działalności naszej firmy jest profesjonalne projektowanie, budowa oraz instalowanie akwariów dekoracyjnych dla firm, instytucji państwowych i osób prywatnych. Zajmujemy się również serwisowaniem oraz opieką nad akwariami przez nas założonymi, jak i już istniejącymi, a także uruchamianiem i serwisowaniem oczek wodnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Basrum - eventy i spotkania integracyjne
  Misja Bastum to całkowite wsparcie i kompleksowa realizacja Państwa idei, myśli i założeń. Nie oceniamy Państwa pytań, dbamy o adekwatne i pełne odpowiedzi, służąc przy tym wiedzą praktyczną, inicjatywą i możliwością integracji najbardziej trafnych koncepcji w przygotowanej przez nas ofercie.

Budujemy mocne i ciekawe przedsięwzięcia, spójne z Państwa oczekiwaniami, biorac na barki pełną odpowiedzialność za ich przygotowanie i realizację. Cenimy sobie wymagających klientów, bowiem wysoka skala wymagań mobilizuje nas jeszcze mocniej do wykorzystania potencjału.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. LOGO II złom Ruda Śląska
  W mieszkaniu zalega Ci zepsuty sprzęt? Pragniesz się pozbyć starych metalowych części? Zapoznaj się koniecznie z ofertą grupy Logo z Rudy Śląskiej! Od przeszło 10 lat trudni się ona skupem złomu, aluminium, metali kolorowych i makulatury. Firma zapewnia jedne z najkorzystniejszych stawek za kilogram surowca. Aby zagwarantować jak najlepszą i solidną obsługę, punkty skupu wyposażone są w precyzyjne wagi oraz wózki widłowe, usprawniające załadunek czy rozładunek surowców. Wśród usług grupy znajdą Państwo również recykling pojazdów, a także kontenerowy wywóz gruzu i odpadów budowlanych. Zapraszamy do odwiedzenia stront internetowej, gdzie udostępnione są szczegóły oferty.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. finansowania przedsiębiorstw
  Firma Orta Bussines Consulting oferuje usługę factoringu. W ramach factoringu firma wykonuje następujące usługi: zbadanie potrzeb – ocenę oraz prezentację sytuacji finansowej przedsiębiorstwa, weryfikacje rynku i znalezienie najbardziej odpowiedniej oferty factoringu, przygotowanie i sporządzenie dokumentacji wymaganej przez faktora, a także prowadzenie negocjacji z faktorami. Oprócz factoringu firma zajmuje się także wyceną przedsiębiorstw oraz pomaga w uzyskaniu finansowania bieżącej działalności.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0