Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
MIMAL spawanie
ID linku 20755
Tytuł MIMAL spawanie
Url http://mimal.pl
Opis W Lęborku mieści się przedsiębiorstwo Mimal, jakie od 1993 roku oferuje swoje usługi. Nasza główna specjalizacja to obróbka skrawaniem oraz wytwórczość lekkich maszyn oraz urządzeń dla budownictwa. Produkujemy: zagęszczarki, chwytaki podłużne, szalunki ślizgowe, młotki brukarskie, imaki brukarskie oraz piły do cięcia nawierzchni. Zagęszczarki służą do zagęszczania lekkich gruntów w miejscach trudno dostępnych, do prac przy zagęszczaniu podbudów pod chodniki. Zapewniamy rzetelne wsparcie doświadczonych profesjonalistów oraz wyjątkowo sprawną i terminową realizację zleceń. Każdemu z Państwa mamy do zaoferowania najkorzystniejsze oferty przystosowane do indywidualnych potrzeb. Szczegółowe wiadomości dotyczące firmy Mimal opublikowane są na stronie internetowej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe obróbka skrawaniem   spawanie   ostrzenie narzędzi   zagęszczarki   narzędzia brukarskie   piły do cięcia   produkcja maszyn budowlanych   zageszczarki gruntu
Data Nov 8, 2013
Imię kontaktowe MIMAL zageszczarki gruntu
Email wyślij email do MIMAL zageszczarki gruntu
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. biuro rachunkowe krosno
  Biuro rachunkowe własną siedzibę posiada w Krośnie. Zatrudnia specjalistycznie wykfalifikowaną kadrę. Biuro to, kompleksowo zajmuje się nowo powstałą korporacją jak również również tą która istnieje na rynku. Udziela usługi w zakresie księgowości, rozliczenie oraz udziela konsultacji w zakresie zakładania spółki. Jeżeli już nie potrafisz poradzić sobie z biurokracją w osobistej korporacji skontaktuj się z biurem telefonicznie, albo odwiedź bezpośrednio placówkę w Krośnie. Biuro ma także własną stronę internetową WWW
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. KLIMOS armatura kwasoodporna
  Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy KLIMOS - dystrybutora armatury kwasoodpornej i automatyki przemysłowej dla firm oraz Klientów indywidualnych. W katalogu naszych artykułów odnajdą Państwo przepustnice, rury i kształtki, szybkozłącza, zawory zwrotne i kulkowe, siłowniki pneumatyczne, poziomowskazy magnetyczne oraz wiele innych. Poza tym w zakresie naszych usług znajduje się też profesjonalne doradztwo, instalacja oraz serwis urządzeń i systemów klimatyzacji. Zaciekawionych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Pełna oferta firmy oraz dane teleadresowe dostępne są na naszej witrynie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. GSSCH w Kłodzku
  Zapraszamy do zaznajomienia się z wiadomościami na temat działalności Gminnej Spółdzielni ?Samopomoc Chłopska? w Kłodzku. Reprezentujemy 65 lat tradycji. Naszą działalność rozpoczęliśmy na obszarze Gminy Kłodzko w 1946 roku. mamy 12 sklepów spożywczo - przemysłowych oferujących artykuły z zakresu fabrykacji rolnej i przemysłowej. Realizujemy zaopatrzenie na opał w magazynie opału w Kłodzku. Proponujemy bardzo dobrej jakości węgiel energetyczny o najwyższych parametrach opałowych. Prowadzimy również centrum targowe w Kłodzku. Od 1992 roku w Krosnowicach wypiekamy wspaniałe torty, serniki, ciasta, ciasteczka w szerokim wyborze, a w Szczytnej pieczemy smakowite pieczywo. Zajmujemy się też wynajmowaniem własnych posiadłości. Pełna propozycja dostępna jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. TORMAR - rapid prototyping, drukowanie 3d, prototypy, makiety, atrapy, 3DP full color HD
  Oferujemy najwyższej jakości kolorowy wydruk modeli przestrzennych w technologii 3D Printing. Jest to jedna z najszybszych i najtańszych metod Rapid Prototyping czyli szybkiego prototypowania do budowania modeli fizycznych.
Kompleksowo realizujemy wykonanie prototypu, makiety czy atrapy łącząc technologię druku i prac modelarskich.
Zaprojektujemy także model CAD 3D na podstawie szkicu lub dokumentacji płaskiej.
Oferujemy również:
drukarki 3d Solido,
skanery 3d Artec,
manipulatory do pracy z aplikacjami CAD/CAM firmy 3Dconnection,
oprogramowanie CAD/CAM ZW3D.
Gwarantujemy szybką realizację zleceń i dostawę.

Przykładowe zastosowania:
- prototypy, modele koncepcyjne,
- makiety architektoniczne / prezentacyjne / GIS,
- atrapy, gadżety,
- modele dla edukacji i medycyny,
- odlewnictwo, zcast.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi
Firmy wg branży > Architektura
Komputery > Oprogramowanie


5. DDD Hemmerling likwidacja moli
  W Bydgoszczy znajduje się siedziba firmy Hemmerling, która od ponad 30 lat zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją. Działamy w różnej wielkości i różnego zastosowania obiektach, między innymi budynkach służby zdrowia, użyteczności publicznej, lokalach usługowych czy gastronomicznych, zakładach produkcyjnych, hotelach, biurach jak również mieszkaniach i domach prywatnych. Zapewniamy szybkie i skuteczne tępienie szkodników przy użyciu bezpiecznych i atestowanych środków chemicznych. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie albo skontaktować z nami, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0