Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
SZASTAJ.pl Wynajem podnośników koszowych szczecin
ID linku 20796
Tytuł SZASTAJ.pl Wynajem podnośników koszowych szczecin
Url http://www.szastaj.pl
Opis Firma Grzegorz Szastaj.pl Usługi Wysokościowe została założona w 2003 roku. Siedziba naszej firmy jest zlokalizowana w Szczecinie. Polecamy usługi w zakresie prac na wysokości. Nasze doświadczenie pozwala nam na wycinkę oraz przycinanie drzew i krzewów, montaż reklam, instalacji, kominów wentylacyjnych, dekoracji świątecznych, odśnieżanie dachów, malowanie i czyszczenia elewacji i dachów, mycie okien oraz realizowanie innych prac. Zatrudniamy pracowników, jacy posiadają wymagane uprawnienia do prac wykorzystujących techniki alpinistyczne. Posiadamy także profesjonalne podnośniki koszowe o wysokości roboczej do 35 metrów oraz maksymalnym wysięgu bocznym 29 metrów. Zajmujemy się również wynajmem tego sprzętu. Przystepne ceny, profesjonalizm oraz dotrzymywanie wyznaczonych terminów to atuty naszej firmy. Dodatkowe informacje zostały opisane na stronie.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Wycinka drzew szczecin   Przycinka drzew szczecin   Wynajem podnośnika koszowego szczecin   Wynajem podnośników koszowych szczecin   Podnośniki koszowe szczecin   Wynajem podnośnika szczecin   Wynajem podnośników szczecin   Usługi wysokościowe szczecin   Grzegorz Szastaj
Data Nov 8, 2013
Imię kontaktowe SZASTAJ.pl Wynajem podnośnika koszowego szczecin
Email wyślij email do SZASTAJ.pl Wynajem podnośnika koszowego szczecin
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. WANDALEX jcb części
  Wandalex Spółka Akcyjna to firma stawiająca na nieustanny rozwój i ciągłe doskonalenie aktualnej oferty. Dzięki temu zawsze dopasowuje się do bieżących wymogów rynku. Jej początki sięgają roku 1995, kiedy to głównym trzonem aktywności była dystrybucja i serwisowanie wózków widłowych. Z czasem propozycja była wzbogacana o następne usługi, by w konsekwencji spotkać się z opinią lidera w branży. Wszechstronne wykonawstwo hal magazynowych razem z wyposażeniem to wysokie standardy obsługi i doskonałej jakości materiały. Zawierzenie setek klientów to w tym miejscu najlepsza reklama, albowiem w najwyższym stopniu autentyczna. Wandalex Spółka Akcyjna to czysty profesjonalizm i kompetentna, wykwalifikowana grupa pracowników, którzy mają na uwadze indywidualne podejście do każdego zlecenia. Więcej informacji o samej firmie, jak i proponowanej przez nią ofercie można znaleźć na stronie:
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Faktoring eksportowy
  Oferta Pragma Faktoring - wierzytelności. Jesteśmy część grupy Pragma Inkaso, która wyróżnia się na rynku ciekawą ofertą w zakresie wierzytelności i windykacji należności. Pragma rozbudowała oferte o faktoring klasyczny, uproszczony i eksportowy. Kliknij teraz w link i sprawdź atrakcyjną ofertę na faktoring eksportowy na naszej stronie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Obrabianie plexi - Stanplex.
  Tworzywa sztuczne to specjalność śląskiej firmy Stanplex. Oferta skierowana jest do klientów pragnących zaopatrzyć się w różnego typu artykuły wykonane z plexi. Nowoczesne maszyny umożliwiają tworzenie wyrobów o zróżnicowanych kształtach oraz wymiarach, według oryginalnych pomysłów zrodzonych w firmie lub zaproponowanych przez klienta. Z gotowych produktów firma poleca szeroką gamę stojaków, półek, mebli i pojemników.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Tłumacz Niderlandzkiego - Holenderskiego - Flamandzkiego
  Tłumacz niderlandzkiego czyli inaczej holenderskiego, flamandzkiego lub tłumacz belgijskiego oferuje:
Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe.

Usługi oferowane są bez pośredników - bez dodatkowych opłat i zawsze na czas.
Obsługa klientów z całego kraju
Oferta obejmuje tłumaczenia dokumentów z następujących krajów:

- Holandia (holenderski = niderlandzki)
- Belgia (flamandzki, belgijski = niderlandzki)
- Niemcy, Austria, Szwajcaria

Dostarczanie dokumentów:
- pocztą elektroniczną SKANY LUB FOTOGRAFIE CYFROWE
e-mail: biuro@niderlandzki-tlumaczenia.pl
- pocztą lub kurierem
- osobiście

Odbiór dokumentów możliwy jest poprzez przesyłką pocztową/ kurierską lub osobiście.

Kontakt: 603-783535
GG: 11722066
biuro@niderlandzki-tlumaczenia.pl
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Usługi ppoż
  Jeżeli prowadzisz własną firmę to na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że musisz zapewnić swoim pracownikom maksymalne bezpieczeństwo i ochronę zgodnie z przepisami BHB, więc jeżeli poszukujesz firmy, która zajmuje się doradztwem, montażem i zabezpieczeniami przeciwpożarowymi to odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z naszą ofertą.
Serdecznie zapraszamy, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0