Kategorie w katalogu

Aktualności 666
Biznes i ekonomia 6289
Dom 3404
Firmy wg branży 8499
Internet 4249
Komputery 762
Kultura i sztuka 576
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 798
Rozrywka 862
Społeczenstwo 494
Sport 585
Turystyka 1917
Zdrowie i uroda 3084
Zwierzęta i rośliny 322
Szkolenia WORD
ID linku 20906
Tytuł Szkolenia WORD
Url http://word.bielsko.pl
Opis Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej oferuje różnego rodzaju szkolenia:
szkolenia kwalifikacyjne dla kierowców
szkolenia okresowe dla kierowców wykonujących transport drogowy
szkolenie dla kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego
szkolenie w zakresie kierowania ruchem drogowym
kurs dla kandydatów na egzaminatorów
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe Szkolenia WORD   Szkolenia Bielsko   Bielsko Szkolenia   Szkolenia
Data Nov 26, 2013
Imię kontaktowe Alina
Email wyślij email do Alina
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. KANN Kursy BHP
  Wychodząc naprzeciw wymogom rynku firma P.U.P. KANN? Sp. z o.o. z Poznania przygotowała dla Państwa specjalną ofertę szkoleń z dziedziny obsługi urządzeń technicznych, szkoleń UDT, obsługi maszyn do prac ziemnych i drogowych, a ponadto szkoleń z zakresu BHP i energetycznych. Jej pracownicy to załoga wykwalifikowanych wykładowców oraz instruktorów, która chętnie i ciekawie przekaże Państwu zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Na potrzeby prowadzonych zajęć P.U.P. KANN? Sp. z o.o. przygotowała profesjonalną bazę zaopatrzoną w nowoczesne sale wykładowe, park maszyn i poligon do zajęć praktycznych. Dla przyjezdnych natomiast czekają tanie noclegi i wyżywienie. Oprócz szkoleń propozycja firmy zawiera opracowania oraz aktualizacje dokumentacji BHP, instrukcji, rejestrów, regulaminów, a ponadto ocenę ryzyka zawodowego. Szczegóły na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Studio treningu personalnego Kraków
  Apogee to studio treningu personalnego, w którym znajdziesz trenerów specjalizujących się w dobieraniu właściwych ćwiczeń i programu żywieniowego. Chciałbyś zrzucić zbędne kilogramy? A może zależy ci na tym, żeby przygotować się do zawodów sportowych lub po prostu zwiększyć wydolność swojego organizmu? W takich przypadkach studio treningu personalnego Apogee zaproponować może ci nieocenioną pomoc. Oprócz tego oferuje również ćwiczenia pro-medyczne i trening rehabilitacyjny; zgłosić się więc możesz tutaj również jeśli dolega ci np. ból kręgosłupa. Próbowanie różnorodnych diet nie tylko opiera się na metodzie prób i błędów, ale też jest czasochłonne i może przynieść więcej szkody niż pożytku. Dlatego właśnie warto zaufać specjalistom, którzy znają się na rzeczy. Indywidualnie dopasują do ciebie odpowiednią dietę, tak żeby wspierała ona twoje wysiłki na siłowni i jednocześnie dostarczyła ci wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Podobnie rzecz ma się z ćwiczeniami - zaproponowane zostaną ci ćwiczenia, przy których nie będziesz się nudził, i które w pełni pasować będą do twoich celów i możliwości fizycznej. Odwiedź stronę internetową i dowiedz się więcej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Szkolenia biznesowe
  Training Expert pomaga w kreowaniu sukcesu organizacji poprzez nowoczesne projekty szkoleniowe ukierunkowane na wzrost efektywności. Nasze rozwiązania to wyjątkowe połączenie unikalnej wiedzy w zakresie zarządzania, rozwiązań informatycznych oraz psychologii, które gwarantują wysoką skuteczność w procesie budowania i rozwoju biznesu. Przy projektowniu szkoleń wykorzystujemy Holistyczny Model Zarządzania Szkoleniami.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Szkolenia BHP
  Szkolenia BHP. Outsourcing BHP. Organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i PPOż dla wszystkich grup zawodowych, ocena ryzyka zawodowego, postępowania powypadkowe. Szkolenia wstępne oraz szkolenia okresowe BHP.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia
Biznes i ekonomia > Praca


5. Akademia Mistrzostwa Sportowego
  Nasza Akademia Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki swoją główną siedzibę posiada na terenie Wrocławia przy ulicy Grabiszyńskiej 281 w budynku FAT. Działalność naszej placówki oświatowej bazuje na organizowaniu kursów instruktorskich z rozmaitych dyscyplin sportowych oraz na prowadzeniu kursów kwalifikacyjnych. Za wysoki poziom merytoryczny odpowiedzialna jest wyselekcjonowana kadra wykładowców. Zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0