Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6252
Dom 3381
Firmy wg branży 8460
Internet 4223
Komputery 759
Kultura i sztuka 573
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 492
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3066
Zwierzęta i rośliny 321
Szkolenia WORD
ID linku 20906
Tytuł Szkolenia WORD
Url http://word.bielsko.pl
Opis Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej oferuje różnego rodzaju szkolenia:
szkolenia kwalifikacyjne dla kierowców
szkolenia okresowe dla kierowców wykonujących transport drogowy
szkolenie dla kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego
szkolenie w zakresie kierowania ruchem drogowym
kurs dla kandydatów na egzaminatorów
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe Szkolenia WORD   Szkolenia Bielsko   Bielsko Szkolenia   Szkolenia
Data Nov 26, 2013
Imię kontaktowe Alina
Email wyślij email do Alina
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. IMPULS- Studio - szkoła tańca - Katarzyna KRAMARCZYK
  Strona poświęcona szkole tańca IMPULS-Studio prowadzonej przez Katarzynę KRAMARCZYK w Stryszowie (powiat wadowicki). W ofercie szkoły znajduje się nauka tańca, aerobik, fitness oraz zajęcia z rytmiki dla najmłodszych. Zapraszamy również narzeczonych na ekspresowe przygotowania do pierwszego tańca. Stryszów leży w niedalekiej odległości od Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Suchej Beskidzkiej, Andrychowa, Oświęcimia i Kęt.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Szkolenia dofinansowane
  Witryna szkoleń dofinansowanych skierowanych do pracowników i menedżerów polskich firm. Szkolenia dofinansowane są organizowane w formule otwartej w największych polskich miastach, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Zapewniamy komercyjną jakość szkoleń w cenie szkoleń dofinansowanych, bez zbędnych formalności. Dzięki zawartemu porozumieniu z wiodącą w kraju firma szkoleniową B&O Navigator Sp. z o.o. proponujemy Państwu korzystanie z dofinansowanych szkoleń otwartych o najwyższych standardach.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Bureauveritas
  Wśród szkoleń oferowanych przez firmę Bureau Veritas znajdują się szkolenia z zakresu kolejnictwa. Są one skierowane do osób, które odpowiedzialne są za utrzymanie systemów dedykowanych dla kolejnictwa. Szkolenie składa się zarówno z zajęć teoretycznych oraz praktycznych, na których uczestnicy wykonują ćwiczenia. Firma oferuje także kurs na audytora wewnętrznego standardu IRIS oraz z zakresu analizy RAMS i LCC według wymagań IRIS oraz EN 50126.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Bfprotection.pl - obsługa bhp
  Firma BHP & FIRE PROTECTION zajmuje się kompleksową obsługą BHP i PPPOŻ. Nasze usługi kierujemy w stronę firm oraz Klientów indywidualnych. Kadrę firmy tworzą inspektorzy BHP oraz specjaliści zajmujący się ochroną przeciwpożarową. W ofercie posiadamy wstępne i okresowe szkolenia BHP, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Przeprowadzamy również audyty BHP w firmach, wykonujemy oceny ryzyka zawodowego, reprezentujemy pracodawców przy kontrolach organów państwowych, wdrażamy procedury w oparciu o obowiązujące przepisy. Wykonujemy dokumentację przeciwpożarową, przeprowadzamy szkolenia z tego zakresu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Szkolenie dane osobowe
  W naszej firmie w sposób kompleksowy zajmujemy się zapewnianiem dostępu do rozwiązań, które gwarantują bezpieczeństwo ochrony danych osobowych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi u nas rozwiązaniami. Wieloletnie doświadczenie i najwyższa jakość świadczonych usług u nas to absolutna norma. Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy z nami.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0