Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Ecocomfort
ID linku 20927
Tytuł Ecocomfort
Url http://www.ecocomfort.pl
Opis Dzięki firmie EcoComfort klienci mogą mieć założone we własnym domu urządzenia rekuperacji. Przedsiębiorstwo trudni się nie wyłącznie sprzedażą systemów, lecz także ich montażem, jest w stanie wykonać też wcześniej odpowiednie projekty dotyczące rekuperatorów, tak, aby były w 100% przygotowane do kilkuletniego działania. Ponadto systemy przedsiębiorstwa EcoComfort są przyjazne dla środowiska naturalnego oraz tanie w użytkowaniu. Warto więc zastanowić się nad sposobnością skorzystania z naprawdę atrakcyjnej cenowo oferty EcoComfort. Na stronie internetowej firmy dostępny jest też formularz kontaktowy, za pośrednictwem którego interesanci mogą uzyskać szybą wycenę.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe wentylacja mechaniczna   rekuperatory   montaż rekuperatorów   rekuperator   montaż wentylacji mechanicznej
Data Dec 3, 2013
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Dramix - drabiny magazynowe
  Jeżeli potrzebujecie sprzętu, dzięki któremu będziecie mogli bezpiecznie i bez żadnych obaw wykonywać prace na wysokościach, mamy coś, co musi Was zainteresować. W ofercie firmy DRAMIX znajdziecie bowiem nie tylko drabiny, ale też schody aluminiowe czy też specjalistyczne podnośniki. Z takim sprzętem prace na wysokościach nie są żadnym problemem i wykonuje się je z przyjemnością.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. WalBud - domy szkieletowe, budownictwo szkieletowe
  WalBud - budujemy jednorodzinne domy szkieletowe; Energooszczędne domy z drewna, budownictwo szkieletowe;
Firma WalBud powstała trzy lata temu, na bazie doświadczenia i umiejętności jej założyciela, który od ponad 20 lat pracuje z powodzeniem w tej dziedzinie. Jesteśmy mała firma , która wykonuje rocznie do kilku projektów domów szkieletowych. Dzięki temu, każdy projekt, a w przyszłości dom traktujemy jako poważna inwestycje, dającą obustronną satysfakcje z wykonanej pracy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Lanecki.pl
  Firma Handlowo-Usługowa ŁAN Stanisław Łanecki z rejonu Krakowa działa na naszym rynku już od ponad dziesięciu lat. Klientom firma ta oferuje różnego rodzaju usługi związane z pracami budowlanymi. W jej ofercie można znaleźć między innymi tynki tradycyjne, maszynowe i przemysłowe, elewacje budynków, posadzki, wylewki, usługi transportowe i z wykorzystaniem koparki. Zobacz więcej na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. MP Projekt Pracownia Archeologii
  Specjalizujemy się w przedsięwzięciach związanych z:

- Przygotowaniem dokumentów wymaganych przez Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków, w celu uzyskania niezbędnych pozwoleń na prowadzenie prac ziemnych, oraz uzgodnień konserwatorskich.
- Konsultacjami w zakresie prac budowlanych prowadzonych na obszarach objętych ochroną konserwatorską.
- Pracami badawczymi, wyprzedzającymi rozpoczęcie inwestycji takimi jak: badania powierzchniowe i sondażowe.
- Badaniami archeologicznymi.
- Nadzorami archeologicznymi.
- Obserwacją archeologiczną.
- Opracowaniami naukowymi.
- Innymi działaniami związanymi z ochroną Dziedzictwa Kultury Europejskiej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Blachy trapezowa, blachodachówki i akcesoria do dachów.
  Firma blachotrapez działa na polskim rynku od lat 70tych. Wiele lat doświadczenia zaowocowało produktami najlepszej jakości. Oferta zawiera wszystkie elementy składowe dachu. Okucia okien dachowych i kominów oraz wszystkie inne typy obróbek blacharskich. Dostępne są także pokrycia dachowe z dachówki ceramicznej. Dachówki kształtowe pozwalają na estetyczne obróbki. Pod pokryciem dachowym stosowana jest membrana dachowa, która zabezpiecza warstwę termoizolacyjną przed zawilgoceniem. Najwyższej jakości folia o zwiększonej wytrzymałości dostępna jest za pośrednictwem firmy blachotrapez. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która zawiera wszystkie elementy potrzebne do budowy dachu takie jak: blacha, wkręty, rynny, haki, obróbki blacharskie, gąsiory i folie dachowe.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0