Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Pomocne wiadomości o astmie
ID linku 21032
Tytuł Pomocne wiadomości o astmie
Url http://astmatyk.edu.pl
Opis Astma (dychawica) to poważna, zapalna choroba dotykająca płuc. Zacieśnia ona drogi oddechowe chorego i powoduje powracające ataki suchego kaszlu, ucisku w klatce piersiowej, duszności oraz sapania.

Astma oskrzelowa rozpoczyna się najczęściej w dzieciństwie, ale ogólnie dotyka ludzi w każdym wieku. W Polsce astmą oskrzelową dotkniętych jest ponad 8% ludzi.

Chociaż aktualnie choroby tej nie da się wyleczyć, to możliwe jest skuteczne zarządzenie i kontrola choroby przez leki i unikanie czynników mogących wywołać atak u chorych.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe astma   choroby   schorzenia   medycyna   zdrowie   leczenie   pomoc   alergia
Data Dec 17, 2013
Imię kontaktowe Dominika
Email wyślij email do Dominika
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.67 (z 5)
Ilość ocen: 6 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. PCHP - DIAGNOSTYKA ULTRASONOGRAFICZNA
  W nowoczesnym kompleksie mieszkalno-usługowym znajduje się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, którym jest Poradnia Chorób Piersi. Dogodna lokalizacja w centrum Mikołowa pozwala na prędkie dotarcie do placówki. Zaopatrzona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i wykwalifikowaną kadrę lekarzy specjalistów sporządziła dla swych pacjentów możliwość skorzystania z szerokiego wachlarza badań. Poradnia, której specjalizacją jest diagnostyka chorób piersi oferuje: ultrasonografię, mammografię, biopsję cienkoigłową z kontrolą USG i diagnostykę ultrasonograficzną. Do tego pracujący w poradni lekarze podejmują się także leczenia chorób tarczycy. Dzięki współpracy z renomowanymi laboratoriami mogą Państwo skorzystać z możliwości zrealizowania badań genetycznych metodą PCR: diagnostyki chorób nowotworowych, niepłodności męskiej oraz ustalenie pokrewieństwa i ojcostwa. Więcej danych znajdziecie Państwo na www.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. Witamina C
  Portal internetowy o charakterze poradnika informacyjnego. Znajdują się tam informacje na temat witamin, minerałów, ziół, substancji odżywczych. Dowiesz się jakie są ich źródła, objawy niedoboru, objawy przedawkowania. Znajdziesz wszelkie potrzebne informacje odnośnie przeciwwskazań, odpowiednich zestawów w zależności od etapu życia, płci i stylu życia. Zobacz jakie witaminy, minerały potrzebujesz w okresie przeziębień, ciąży, karmienia piersią, menopauzie, prostacie a jakich należałoby unikać. Sprawdź czy wszystkie składniki są wskazane dla dzieci i czy nie powinieneś skontaktować się z lekarzem przed ich podaniem.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Katalog Firm i Usług Medycznych
  Szukasz apteki, lekarza lub przychodni?

Zapraszamy do skorzystania z Katalogu Firm i Usług Medycznych, który ma służyć użytkownikom jako miejsce, gdzie w szybki i łatwy sposób mogą znaleźć interesujące go usługi medyczne świadczone w regionie wielkopolskim.

Dodaj swoją usługę

Jeżeli świadczysz usługi medyczne lub jesteś właścicielem firmy medycznej to daj się znaleźć!
Dodaj swoją usługę do Katalogu Firm i Usług Medycznych.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. Leczenie przerostu prostaty
  Szpital Łukasza to znana i ceniona placówka medyczna w naszym kraju. Popularność zyskała dzięki niesamowitym sukcesom odnoszonym w medycynie, w dziedzinach takich jak: urologia, neurochirurgia czy sama chirurgia plastyczna. Do tego szpitala zjeżdżają osoby z całego kraju bo wiedzą, że zostaną otoczone profesjonalną opieką.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Zdrowie Na Co dzień
  Zapraszamy na serwis www.ZdrowieNaCodzien.pl. Jest to portal o zdrowiu, urodzie i właściwym odżywianiu, w którym znajdziesz wiele przydatnych porad oraz ciekawostek do zastosowania w codziennym życiu. Serwis zawiera ponadto opisy i unikatowe właściwości składników potraw kulinarnych, opisy chorób i dolegliwości oraz wiele innych przydatnych informacji.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0