Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326




Jezierski - Markowe Okna, Salon Firmowy Kraków
ID linku 2105
Tytuł Jezierski - Markowe Okna, Salon Firmowy Kraków
Url http://www.okna-krakow.eu
Opis Salon Firmowy przy ul. Klimeckiego jest pierwszym w Krakowie ekskluzywnym punktem sprzedaży markowych okien Jezierski. Głównym powodem jego otwarcia była chęć zapewnienia Klientom z Krakowa dostępu do najlepszych produktów. Okna PCV marki Jezierski cieszą się renomą i uznaniem użytkowników.. Innowacyjność produktów łączymy z profesjonalną i miłą obsługą.

Nasze okna cieszą się ugruntowaną pozycją i tradycją wysokiej jakości. To zaawansowane technologicznie materiały, nowoczesny proces produkcyjny.

Nasza firma posiada wszystkie wymagane przepisami budowlanymi atesty i certyfikaty na produkowane wyroby. Poszanowanie środowiska naturalnego to jeden z fundamentów działania każdego nowoczesnego przedsiębiorstwa.

Współpracujemy z większością największych firm budowlanych w Polsce, od kilkunastu lat budując kompetencje w obsłudze dużych projektów.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe kraków   okna   jezierski   krakow   markowe   marka   dobre okno   jakość   serwis   gwarancja   aluminium   pcv   pvc   pcw   plastik   ogrody zimowe   suwanka   balkon   szyby   u 0   6   dom pasywny   uszczelka   uszczelki   złota linia   kielce   lekomin   zatrzask   taras   drzw
Data Jul 6, 2009
Imię kontaktowe Wojciech
Email wyślij email do Wojciech
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. soudal.pl
  Zdecyduj się na produkty budowlane i remontowe najlepszej marki. Za taką śmiało możemy uznać markę Soudal. To firma, która dysponuje niezwykle szerokimi propozycjami dla budowlańców, a, ale nie tylko. Firma stawia przede wszystkim na innowacyjność swoich produktów i tego właśnie nie zabraknie w szerokiej gamie produktów na www.soudal.pl. To oficjalny sklep internetowy polskiego dystrybutora, w którym zarówno zamówimy wiele produktów budowlanych i remontowych jak również dowiemy się wielu ciekawostek i przeczytamy porady remontowe.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Firma GeoJust s.c. Wrocław - kompleksowe usługi geologiczne i geotechniczne.
  Firma geologiczna GeoJust s.c. Wrocław - kompleksowe usługi geologiczne i geotechniczne. Geologia, geotechnika, geologia inżynierska. Wykonujemy wiercenia, odwierty i badania geologiczne gruntu na potrzeby budownictwa. Opracowujemy dokumentacje geotechniczne, geologiczno-inżynierskie i hydrogeologiczne. W firmie pracują geolodzy z dużym doświadczeniem i odpowiednimi uprawnieniami. Prowadzimy działalność na terenie całego kraju, głównie w województwach: dolnośląskim, opolskim, wielkopolskim i lubuskim. Biura firmy znajdują się we Wrocławiu i w Jeleniej Górze.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Odbiory mieszkań Warszawa - certyfikaty energetyczne
  Działamy na terenie woj. mazowieckiego i podlaskiego. Ofertę kierujemy do osób, które po zakupieniu mieszkania zbliżają się do terminu podpisania protokołu odbioru i chciałyby powierzyć to fachowcowi. Pomagam w odbiorze mieszkań, domów i lokali usługowych. Zajmujemy się również sporządzaniem Świadectw Energetycznych Budynków, dla budownictwa mieszkaniowego jak i przemysłowego.

Oferujemy:

- Przeprowadzenie fachowego odbioru mieszkania lub domu w oparciu o Polskie Normy. Odbiory mieszkań Warszawa i okolice.
- Sporządzenie Świadectwa Energetycznego dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, mieszkań i innych.
- Nadzory budowlane i kierowanie budową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. usługi budowlane Lublin - budownictwodomagala.pl
  Budownictwo Domagała to znana i ceniona firma z wieloletnim doświadczeniem na lokalnym rynku oraz wysokimi kwalifikacjami w zakresie różnego typu usług budowlanych. Firma ta oferuje swym klientom fachowe usługi remontowo-budowlane, budowę domów jednorodzinnych, tworzenie budynków użyteczności publicznej. Gwarantuje ze swej strony wysoką jakość, dobre ceny oraz terminowość swych usług. Więcej na jej stronie www.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. RAW-TAL Bramy roletowe warszawa
  RAW-TAL gwarantuje odbiorcom z sektora przemysłowego, a także prywatnego wysokiej klasy artykuły takie jak bramy garażowe oraz bramy przemysłowe. Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży bram składanych oraz rolowanych przekłada się na wysoką jakość oferowanych przez nas towarów. Jesteśmy pewni wysokiej klasy naszej marki, dzięki czemu oferujemy wysokiej jakości produkty za rozsądną cenę. Proponujemy współczesne bramy garażowe oraz przemysłowe firmy Wiśniowski, napędy do bram garażowych, przemysłowych, przesuwnych i skrzydłowych marki FAAC, szlabany automatyczne FAAC oraz wysokiej klasy akcesoria do bram. Więcej na stronie WWW.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo





Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0