Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Dom energooszczędny
ID linku 2106
Tytuł Dom energooszczędny
Url http://www.paja.net.pl/
Opis Oferujemy nasze usługi budowlane od 2003 roku. Budujemy domy i inne obiekty z drewna na terenie całej europy. Wykonujemy również remonty i renowacje budynków z drewna. Doświadczenie zdobywaliśmy w Norwegii i Szwecji, w krajach, w których budowa domów drewnianych nie jest nowością. W naszej ofercie są domy letniskowe całoroczne parterowe piętrowe wielorodzinne i wielopokoleniowe. Budujemy z materiałów najwyższej jakości. Dom drewniany to dom zdrowy i ekologiczny. W czasach rosnących kosztów utrzymania domu firma nasza specjalizuje sie w budowie domów energooszczędnych. Mamy fachową, dobrze wyszkoloną kadrę. Chętnie służymy doradztwem. Jeżeli chcesz tanio szybko i solidnie wybudować dom to trafiłeś na rzetelną i uczciwą firmę. Będzie nam bardzo milo współuczestniczyć w realizacji twojego domu.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe domy z drewna   domy drewniane   domy szkieletowe   dom energooszczędny
Data Jul 6, 2009
Imię kontaktowe 1-st.pl
Email wyślij email do 1-st.pl
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Świadectwa Energetyczne
  Nasza firma specjalizuje się w wykonaniu świadectw charakterystyki energetycznej budynków i lokali miszkalnych, usługowych jak i użyteczności publicznej. Wykonujemy również usługi w zakresie doradztwa energetycznego. Swoje usługi świadczymy na terenie województwa małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Piaskowanie
  W ofercie firmy PIACH-MET znajduje się piaskowanie, zarówno powierzchni metalowych jak i betonowych, a także szereg innych prac polegających na dostosowaniu danej powierzchni do następnej pracy. Pracujemy w oparciu o najlepszy sprzęt oraz środki do pracy. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Luxinteriors
  Jeżeli oczekujesz wszechstronnego zrealizowania remontu, wówczas dotarłeś we właściwe stanowisko! Spółka LUX INTERIORS gwarantuje wykonanie adaptacji a także remonty apartamentów, nieruchomości oraz biur. Nasz zespół prowadzi dzałania z zakresu solidnego projektowania pomieszczeń i stosowania artykułów dekoracyjnych. Z przyjemnością zajmiemy się stworzeniem wobec Was wygodnej przestrzeni, która okaże się najlepiej przydawać się wobec zajęcia zarobkowego, odpoczynku, podobnie jak i błogiego mieszkania. Wystarczające będzie zapoznać się z detalami zaproponowanej przez nas oferty wprawdzająch naszą stronę przez internet.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. ECI sprzedaż piasku naturalnego małopolskie
  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez Kopalnię Piasku i Kruszywa ECI Sp. z o.o. Zakupią u nas Państwo: piasek naturalny, piasek siany, pospółkę drobną, ziemię i materiał na zasypkę. Na zlecenie Klienta realizujemy zamówienia na: tłuczeń, kliniec, kamień łamany, niesort, urobek ziemno skalny, miał czy mieszanki kruszywa łamanego. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim Klientom zadowolenia z zakupu materiałów najwyższej klasy w konkurencyjnej cenie. Świadczone przez nas usługi transportowe charakteryzują się wysoką jakością oraz dbałością o właściwe zabezpieczenie przewożonych ładunków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową propozycją na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Sibud- budowa i remonty
  Spółka Inżynieryjno Budowlana zajmuje się budownictwem od A do Z.projekty, budowa, remonty .Usługi alpinistyczne.W czasie zimy odśnieżanie dachów - akcja zima.Firma Sibud oferuje kompleksowe usługi w budownictwie od budowy nowych obiektów, modernizacji i remontów obiektów istniejących, prace alpinistyczne,projekty, analizy i wyceny, sprzedaż materiałów budowlanych.Zajmujemy sie również pośrednictwem w handlu nieruchomościami.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0