Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Diagnoza online
ID linku 21087
Tytuł Diagnoza online
Url http://edoktor24.pl
Opis Serwis online, jakim jest edoktor24.pl gwarantuje specjalistyczne porady lekarskie dla użytkowników. Pacjenci wybierają konkretnego lekarza specjalistę i opisują swój problem zdrowotny. W terminie nie dłuższym niż 48 godzin użytkownicy otrzymują specjalistyczną opinię. Portal współpracuje tylko i wyłącznie z najlepszymi lekarzami, którzy zdobywali swoją wiedzę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Kategoria Zdrowie i uroda
Słowa kluczowe diagnoza online   porady lekarzy przez internet   porady lekarzy   diagnoza lekarska online   porady lekarskie
Data Dec 28, 2013
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda
1. Optomeria - profesjonalnioptycy.pl
  Naszym celem jest działalność edukacyjno informacyjna na temat profilaktyki zdrowia i dobrego widzenia. Zachęcamy do wykonywania badań profilaktycznych, a także do korzystania z profesjonalnej korekcji wad wzroku. Mamy nadzieję, że publikowane przez nas materiały będą cennym źródłem wiedzy i przysłużą się do promocji zdrowia i dobrego widzenia.
Kategoria:   Zdrowie i uroda


2. Znamlek
  Jesteśmy portalem, który zajmuje się zbieraniem informacji na temat leków różnego rodzaju. Informacje zawarte u nas są umieszczane przez bezstronne osoby, które nie są związane z naszym portalem dzięki czemu gwarantujemy najwyższy poziom opinii. Omawiamy zarówno leki przeciwbólowe jak na bezsenność, dolegliwości pokarmowe i wiele innych. Jesteśmy pewni, że nasze opinie pomogą wam w wyborze odpowiednich leków.
Kategoria:   Zdrowie i uroda


3. Centrum Medyczne Dojlidy Sp. z o.o. - endokrynolog Białystok
  Misją Centrum Medycznego Dojlidy, znajdującego się w Białymstoku, jest całościowe wsparcie osób poszukujących opieki medycznej. Różnorodna propozycja zawiera zarówno konsultacje u lekarza rodzinnego i ekspertów z poszczególnych dziedzin, dostępne za darmo w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak także szeroki wybór badań diagnostycznych, lub usługi stomatologiczne. Najmłodsi zdobędą fachową pomoc w takich miejscach jak poradnia hematologiczna dla dzieci, poradnia onkologiczna dla dzieci, bądź też poradnia ginekologiczna dla dziewcząt. Dbałość o pełen komfort pacjentów spowodowała, ze uruchomiono system rejestracji telefonicznej, dzięki któremu pacjenci umawiani są na konkretną godzinę, unikając męczącego czekania na swoją wizytę. W nagłych przypadkach mogą liczyć Państwo na bezzwłoczne przyjęcie bez wcześniejszej rejestracji. Więcej na stronie
Kategoria:   Zdrowie i uroda


4. OŻAROWSKI- psycholog grudziądz
  Szukasz profesjonalnej opieki psychologicznej w Grudziądzu i okolicach? Zapraszamy do Psychologicznego Ośrodka Diagnozy, Terapii i Rozwoju Osobowości kierowanego przez dra Wojciecha Ożarowskiego. Pomagamy rozwiązać różne, w tym najtrudniejsze problemy: życiowe, wychowawcze, zawodowe. Prowadzimy działalność: diagnostyczną, terapeutyczną, szkoleniową, profilaktyczną i informacyjną. Nasza propozycja wycelowana jest w klientów indywidualnych (uczniowie, rodzice, nauczyciele, pedagodzy, psychologowie) oraz instytucji i firm. Nowością jest prowadzenie psychoterapii on-line (za pośrednictwem Skype?a). Specjaliści ośrodka cały czas podnoszą swoje umiejętności. Wysoka postać usług, bazująca na wypracowanych przez lata standardach, sprawia, że z usług naszych specjalistów korzystają klienci z całej Polski. Więcej wiadomości o propozycji znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda


5. Witamina B6 i magnez - Narum
  Wejdź na mynarum.com i zainteresuj się wyjątkową firmą, która oferuje swoim klientom najlepsze suplementy diety. Nie wahaj się i zdecyduj się już teraz zarówno na zestaw suplementów dla kobiet, zestaw suplementów diety na cholesterol jak i probiotyki. Decydując się na suplementy Narum, decydujesz się na zdrowie. Narum zaprasza do zamawianie także suplementów dla dzieci.
Kategoria:   Zdrowie i uroda

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0