Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Skład Drzewny Tadeusz Lisiak
ID linku 21212
Tytuł Skład Drzewny Tadeusz Lisiak
Url http://www.skladlisiak.pl/
Opis Firma od 1923r prowadzi działalność w zakresie handlu materiałami dla szeroko pojętej branży drzewnej oraz budowlanej. W naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju tarcice jak i płyty mdf czy wiórowe. Firma przez lata współpracy z kontrahentami wypracowała sobie rozpoznawalną markę i uznanie w oczach klientów. Oferujemy szybką oraz konkurencyjną cenowo realizację zamówień. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów korzystających z naszych produktów.
Kategoria Firmy wg branży > Inne
Słowa kluczowe Skład drzewny   kościan   promienista   tadeusz lisiak   drzewo   drewno   tarcica   iglasta   liściasta   łaty
Data Jan 13, 2014
Imię kontaktowe Maciej
Email wyślij email do Maciej
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Inne
1. Porady prawne
  Strona internetowa firmy proponująca doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego, prawa przewozowego oraz obsługi prawnej obcokrajowców. To dodatkowo wsparcie przy formułowaniu pism pozasądowych i rozwodowych. Aktywność koncentruje się na świadczeniu porad w postaci osobistego kontaktu z petentem w naszym budynku, także osobiście w mieszkaniu klienta lub za pośrednictwem internetu. Porady prawne online to komfortowa, bardzo szybka i skuteczna pomoc prawna również dobra cena. Wykształcony zespół prawników, potwierdzony świadectwami znanych uczelni prawniczych dodatkowo szybkość i fachowość świadczonych porad to gwarancja usług na jak najwyższym poziomie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


2. Piekarnia Anka - Bogoniowice, Tarnów, Ciężkowice, Gromnik
  Wypieki, chleb, bułki, Cukiernia-ciasta, ciasteczka, pączki, torty
Tarnów, Tuchów Bogoniowice Ciężkowice Gromnik

Jest to firma rodzinna. Z upływem czasu do spółki dołączyła córka Anna Znamirowska. Jesteśmy producentem pieczywa ciężkiego, cukierniczego i ciastkarskiego. Pieczywo nasze jest produkowane metodami tradycyjnymi, co nie znaczy, że stronimy od nowości technologicznych. Produkujemy również makarony o niepowtarzalnym smaku i jakości.
Zaletą naszej firmy jest solidne wywiązywanie się z powierzonych zadań.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


3. Projekt studni Korzystanie ze środowiska - Serwis Środowiska
  Serwis Środowiska - firma zajmująca się tworzeniem i realizacją wniosków oraz projektów odnowy środowiska. Bogate doświadczenie w działaniu poparte jest szerokimi referencjami. Jeżeli chcesz wykorzystać środowiskowe fundusze unijne skontaktuj się z firmą Serwis Środowiska. Specjaliści w dziedzinie odnowy i korzystania ze środowiska czekają na Twój kontakt.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


4. http://tooalety.pl/
  Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych modnymi, eleganckimi i nowoczesnymi urządzeniami higienicznymi do łazienek w budynkach użyteczności publicznej takich jak galerie handlowe, stacje benzynowe, restauracje czy pensjonaty. Hurtownia internetowa tooalety.pl to jedyne takie miejsce, w którym znajdziesz bogaty wachlarz akcesoriów takich jak suszarki do rąk, dozowniki mydła, pojemniki na papier toaletowy czy automatyczne podajniki papierowych ręczników. Więcej szczegółów na naszej stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


5. Węgiel ekogroszek, miał węglowy - hurt i detal RESOVER
  RESOVER Sp. z o.o. z siedzibą w Płazie posiada w ofercie handlowej kruszywa wapienne pochodzące z kamieniołomu w Płazie znajdujących zastosowanie do podbudów stabilizowanych mechanicznie, podbudów pomocniczych, dla dolnych i górnych warstw nasypowych oraz warstw mrozoodpornych. Nadto w budownictwie drogowym do budowy i utrzymania warstwowych konstrukcji jezdni, dróg, ulic i innych ciągów komunikacyjnych. Kamień wapienny - kruszywa budowlane i drogowe w postaci mieszanki 0-31 mm; 0-63 mm oraz tłucznia 31-63 mm. Najniższe ceny w regionie, sprawnie działający system dostaw samochodowych, gwarancja jakości i powtarzalności dostaw to nasze główne atuty. Nadto Spółka posiada w ofercie szeroki wybór miałów węglowych, ekogroszków oraz węgla pochodzącego z kopalń Kompanii Węglowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0