Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
poznajholandie.pl
ID linku 21220
Tytuł poznajholandie.pl
Url http://poznajholandie.pl
Opis Państwo tulipanów jest miejscem, które dostarcza wielu opcji osobom podróżującym i poszukującym pracy. Jeśli chcesz wyjechać do Holandii za chlebem i planujesz podjąć tam studia, dzięki naszej stronie sprawdzisz wiele przydatnych informacji dotyczących wyjazdu. Strona internetowa poznajholandie.pl powstała w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie Holandią oraz z myślą o osobach, które przebywają w tym państwie. Na naszym portalu każdy znajdzie coś interesującego.
Kategoria Biznes i ekonomia
Słowa kluczowe poznaj holandie   holandia   www.poznajholandie.pl   http://www.poznajholandie.pl   poznajholandie.pl   Niderlandy   portal holandia   nowa holandia   polska holandia   Przewozy do holandii   Praca w Holandii   praca za granicą holandia   pogoda holandia   bus holandia   busy holand
Data Jan 13, 2014
Imię kontaktowe Arvydas
Email wyślij email do Arvydas
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia
1. Ekonomikus
  Certyfikowane biuro rachunkowe Ekonomikus oferuje klientom profesjonalne usługi księgowe i rachunkowe. W ofercie dostępne są między innymi takie usługi, jak prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów (ryczałt), czy też prowadzenie pełnej księgowości, w tym również dla spółek i stowarzyszeń. Biuro rachunkowe świadczy też usługi z zakresu obsługi kadrowo-płacowej. Biuro prowadzi działalność w Sosnowcu oraz Zawierciu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


2. Audyt finansów publicznych - Professional Auditing
  Nasza firma od dłuższego czasu zajmuje się profesjonalnym audytem dla przedsiębiorstw. Wychodzimy z założenia, że każda firma może stać się liderem w swojej branży i zależy to nie tylko od nich samych, lecz również od ich partnerów biznesowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


3. Interim management
  Jesteśmy w stanie poprawić rentowność sprzedaży w wielu firmach, głównie na terenie Warszawy. Udostępniamy Państwu czasowego managera, który jest w stanie naprawić wiele wskaźników ekonomicznych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczych. Analizujemy dotychczasowe warunki prowadzenia biznesu i zapewniamy nową strategię. Specjalizujemy się w rozwoju nowych kanałów sprzedaży.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


4. Badanie sprawozdań finansowych
  Jesteśmy specjalistami doradztwa finansowo podatkowego funkcjonującymi od 1991 roku w Warszawie. Proponujemy klientom biznesowym badanie sprawozdań finansowych, przygotowanie profesjonalnych biznesplanów czy ekspertyz branżowych (różne sektory). Poprawiamy wyraźnie kondycję ekonomiczną przedsiębiorstw i optymalizujemy ich działanie długoterminowe.
Kategoria:   Biznes i ekonomia


5. PISAREK ANNA STĄPORKÓW księgowa skarżysko
  Poszukujesz fachowego i doświadczonego biura rachunkowego, które zajmie się wszechstronną obsługą Twojej firmy powiązaną z kadrami i płacami, wybierz biuro rachunkowe ze Stąporkowa. Obsługujemy przedsiębiorstwa oraz klientów prywatnych z terenu całego województwa świętokrzyskiego. Prowadzimy kompletną dokumentację zawierającą akta osobowe pracowników, sporządzanie umów, a także naliczanie wynagrodzenia zasadniczego, chorobowego oraz urlopowego. Mamy szeroką wiedzę z obszaru aktualnego prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych, co pozwala nam na świadczenie usług najwyższej jakości. Aby poznać cały zakres usług, popatrz na naszą witrynę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0