Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Kursy florystyczne Akademia Florystyki
ID linku 21229
Tytuł Kursy florystyczne Akademia Florystyki
Url http://www.akademiaflorystyki.pl
Opis AkademiaFlorystyki stworzona została przez Fundację Rozwoju Kapitału Ludzkiego, by ułatwić zadanie osobom rozpoczynającym nową karierę zawodową a także tym, chcącym obrać inną ścieżkę kariery. Szkolenia florystyczne przez nią organizowane umożliwiają im przyszykowanie do nieznanego dotąd zawodu jak również poszerzenie swoich kwalifikacji i predyspozycji. Wysoki poziom szkoleń gwarantuje naukę, dzięki której zdobędą wszelką niezbędną wiedzę oraz nauczą się użytecznych zdolności związanych z aranżacją roślin.


AkademiaFlorystyki.pl zapewnia swym podopiecznym kursy florystyki o przeróżnym stopniu zaawansowania. Studenci, którzy chcą dopiero zacząć swą karierę w zawodzie takim jak florysta, mają możliwość, aby skorzystać z kursu dla początkujących, który wtajemniczy ich w sekrety zawodu florysty i zapewni zdobycie wiadomości z zakresu tego, jak rozpocząć swą ścieżkę kariery. Taki kurs to 10 godzin zajęć z zakresu teorii oraz 50 godzin zajęć praktycznych, w czasie których dowiemy się o zasadach aranżacji roślin, koncentrujących się na różnych dziedzinach zawodu florysty. Nieobca będzie nam florystka ślubna, żałobna, tworzenie dekoracji stołów, dowiemy się także, w jaki sposób dobrać poprawny rodzaj kwiatów.


Adres, na jaki kierować można zapytania to: 90-252 Łódź, ul. Jaracza 36B/3. Ludzie zainteresowani wzięciem udziału w kursach przyszykowanych przez szkołę mają możliwość się z nią kontaktować także telefonicznie lub mailowo. Numery telefonów do każdej z placówek odnajdziemy na witrynie internetowej akademii: http://www.akademiaflorystyki.pl, adres e-mail to natomiast: kursy@akademiaflorystyki.pl.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe kursy florystyczne. kurs florystyki   florystyka   florysta
Data Jan 13, 2014
Imię kontaktowe Urszula
Email wyślij email do Urszula
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Szkolenia unijne Kraków
  Europoint- Firma szkoleniowa z Krakowa. Zajmujemy się realizacją specjalistycznych szkoleń oraz doradztwa w zakresie tematyki Unii Europejskiej. Podstawowym szkoleniem firmy Europoint jest "Specjalista ds. pozyskiwania dotacji z Unii Europejskiej". Nasza działalność dotyczy także wspierania projektów dotowanych w zakresie merytorycznym jak i finansowym. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w organizacji szkoleń z pozyskiwania funduszy unijnych i doradztwa. Realizujemy szkolenia z tematyki realizacji projektów zgodnie z wytycznymi Realizujemy dodatkowo szkolenia z tematyki komercjalizacji, innowacji i zarządzania własnością intelektualną. Szkolenia kierowane są do osób prywatnych, pracowników naukowych, urzędników państwowych,organizacji pozarządowych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Szkolenia bhp - Liwax Warszawa
  Szkolenia bhp - Liwax Warszawa - posiadamy Status Ośrodka Szkoleniowego i Kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne. Pomożemy, doradzimy, opracujemy niezbędną dokumentację. Okresowe szkolenia bhp, ocena ryzyka zawodowego, sporządzenie dokumentacji powypadkowej, outsourcing bhp. Rzetelnie sporządzona dokumentacja, odpowiednie środki profilaktyczne, wypadki. Proponujemy atrakcyjne ceny - kompleksowa i profesjonalna pomoc w przeprowadzeniu dochodzenia powypadkowego.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Trener Motywacyjny - jakubbbaczek.pl
  Jako trener motywacyjny i mentalny staram się pracować już od wielu lat i mam przygotowana ofertę dla wymagających klientów. Staram się odpowiadać na oczekiwania każdej osoby, która z moich propozycji będzie chciała skorzystać przygotowując takie szkolenia, które będą dopasowane do waszych osobistych potrzeb. Organizuje także specjalne wyjazdy motywacyjne, dla większych grup, które chcą zmienić swoje życie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Bezpłatne szkolenia otwarte dla każdego
  W naszej fundacji chcemy dbać o możliwy rozwój osobisty dla różnych osób, dlatego organizujemy bezpłatne kursy biznesowe prowadzone przez doświadczonych trenerów. Specjaliści z branży biznesu i administracji publicznej organizują dla nas bezpłatne szkolenia otwarte, dzięki którym będziecie budować swoje umiejętności i rozwój osobisty rzeczywiście stanie się Waszym udziałem. Z nami będziecie mogli zmienić swoje życie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Prywatny stylista
  Wybierasz się na bal w stylu barokowym?A może na imprezę do znajomych stylizowaną na lata 60,70........
Chcesz wyglądać wyjątkowo.?
Zapytaj stylisty.
Od 2005 r.osobisty stylista, personal shopper,doradzam klientom dobrać kolory do Typu urody, fryzurę do kształtu twarzy, fasony ubrań do sylwetki tworząc harmonijny wizerunek.
Dbam, aby sylwetka wyglądała proporcjonalnie, zakrywając mankamenty figury.
Pomagam stworzyć idealną szafę gotowych zestawów.
Asystuje podczas zakupów gwarantując pełna satysfakcję.
Moim priorytetem jest, aby wydobyć piękno z każdej kobiety wyglądały pięknie i wyjatkowo.
Gwarantuje oryginalność ! Prowadzimy warsztaty szkoleniowe Dress for Succses już od 2004 roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0