Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Zwrot podatku VAT z zagranicy, opłaty drogowe
ID linku 21335
Tytuł Zwrot podatku VAT z zagranicy, opłaty drogowe
Url http://www.uta.pl
Opis Union Tank: bezgotówkowe rozliczanie zakupów robionych przez firmy zajmujące się przewozem towarów i osób. System kart serwisowych UTA - karty paliwowe, karty serwisowe, karty flotowe. Kartami rozlicz: myto, viatoll (Viabox), Opłaty autostradowe, opłaty za paliwo i drogowe. Też inne ciekawe informacje w serwisie - zwrot podatku VAT z zagranicy, fakturowanie netto, zwrot akcyzy. Ecotaxe - opłaty drogowe, Premid - Opłaty w Czechach, ViaCard i Telepass we włoszech, Toll Collect w austrii.
Kategoria Firmy wg branży > Inne
Słowa kluczowe karty paliwowe   karty serwisowe   karty flotowe   opłaty za paliwo   opłaty drogowe   opłaty autostradowe   zwrot podatku VAT z zagranicy   fakturowanie
Data Jan 27, 2014
Imię kontaktowe przemek
Email wyślij email do przemek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Inne
1. Firmowe imprezy integracyjne, wieczory tematyczne
  Zajmujemy się organizowaniem wyjazdów integracyjnych, wieczorów tematycznych oraz imprez dla firm, urzędów i korporacji w całej Polsce. Projektujemy także pikniki firmowe oraz organizujemy konferencje, nie ma dla nas zadań zbyt trudnych do wykonania. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu gwarantujemy zadowolenie i satysfakcję w 100%!
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


2. raport oddziaływania na środowisko
  Ekoaudyty.pl to zespół ludzi, których motywem działania jest szeroko pojęta ochrona środowiska naturalnego. W naszym przypadku pojęcie "Ochrona Środowiska" nabiera innego wymiaru. To nie pusty slogan lecz pasja życia. Pasja połączona ze świadczeniem kompleksowych usług doradczych. Z naszej pomocy skorzystało już wiele firm prywatnych i urzędów państwowych. Indywidualne podejście do wybranych aspektów oraz głęboka wiedza merytoryczna czyni z nas idealnego partnera w gąszczu polskich przepisów dotyczących szeroko pojętej ekologii. Nasz Zespół posiada wieloletnią praktykę na wybranych stanowiskach w urzędach i samorządach terytorialnych, dlatego możemy zaproponować naszym drogim klientom krótkie terminy i rewelacyjnie niskie ceny.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


3. detektyw Jastrzębie zdrój
  Jeżeli planujesz zatrudnić prywatnego detektywa, zapoznaj się z usługami naszej agencji detektywistycznej. Jesteśmy skuteczni, dyskretni i sumienni. W naszej ofercie znajdziesz usługi zarówno dla osób fizycznych jak i dla firm. Prowadzimy sprawy drobne jak i bardzo skomplikowane. Działamy już od wielu lat dlatego mamy duże doświadczenie w wielu różnych sprawach. Właścicielem naszej agencji jest emerytowany policjant z wydziału kryminalnego, co jest naszym dodatkowym atutem. Zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


4. Rusztowania aluminiowe śląsk
  Jeseśmy firmą zajmująca sprzedażą elementów aluminiowych.W naszej ofercie możecie Państwo odnaleźć między innymi drabiny, rusztowania alumionowe a także skrzynie alumioniowe. Nasze produkty są w ykonane z wysokiej jakości aluminium, , toteż będą służyć Państwu poprzez długie lata. Zapraszamy do zapoznania się ofertą, która znajduje się na naszej stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


5. PSS 'SPOŁEM' Turek
  W regionie jesteśmy firma handlową o największej sieci sklepów. Placówki nasze znajdują się na terenie 5 powiatów: Łęczyckiego, Kolskiego, Poddębickiego, Konińskiego i Tureckiego.
Jesteśmy firmą nowoczesną, placówki wyposażone są w nowoczesny sprzęt gwarantujący handel na wysokim poziomie. Dzięki miłemu i fachowemu personelowi i bogatej ofercie asortymentowej możemy spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Tradycyjne receptury, naturalne składniki w połączeniu z nowoczesną technologią powodują, że nasze produkty wyróżniają się jakością i smakiem.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0