Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Marketing sieciowy
ID linku 21467
Tytuł Marketing sieciowy
Url http://www.annaszubert.pl
Opis Strona internetowa annaszubert.pl jest doskonałym źródłem informacji o zasadach funkcjonowania MLM. Zaprezentowane zostały tam zalety firmy, z którą autorka współpracuje na zasadach marketingu wielopoziomowego, przedstawione są także cechy jakie należy posiadać lub których można się nauczyć, tak aby osiągnąć sukces w tej dziedzinie. Wiele cennych informacji z pewnością zachęci Państwa do współpracy.
Kategoria Biznes i ekonomia > Marketing
Słowa kluczowe Bsp Alive   Biznesowy System Partnerski   Marketing sieciowy   Pakiet Alive   Biznes mlm
Data Feb 13, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Marketing
1. Portal Marketplanet - przetargi, baza dostawców
  Portal Marketplanet jest rynkiem ogłoszeń biznesowych z przetargami publicznymi i niepublicznymi, aukcjami elektronicznymi, zapytaniami ofertowymi, konkursami ofert. Posiadamy ogłoszenia polskich firm i instytucji, jak również informacje o najlepszych przetargach z Unii Europejskiej. Firma Marketplanet jest dostawcą platform zakupowych dla największych firm w Polsce. Właśnie dlatego mamy dostęp do unikalnych zamówień. Nasi klienci też najchętniej do postępowań przetargowych zapraszają właśnie dostawców zarejestrowanych na Portalu Marketplanet. Same systemy zakupowe naszych klientów generują corocznie ponad 21 mld złotych zamówień i przetargów rocznie
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


2. Mix marketing
  Marketing mix to przepis na sukces w dziedzinie sprzedaży, to podstawowy sposób realizacji celów przedsiębiorstwa. Marketing internetowy polega na skutecznym wykorzystaniu zestawu instrumentów, których integracja i aktywne współdziałanie, przełożą się na wysoką sprzedaż, udziały w rynku, a nawet zwiększenie popytu w danym sektorze. Tą kombinacją narzędzi sprzedażowych jest właśnie marketing mix. Jak jest definiowany marketing internetowy i jakie przybiera formy – możesz dowiedzieć się na tym portalu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


3. Marketing sieciowy
  Strona internetowa annaszubert.pl jest doskonałym źródłem informacji o zasadach funkcjonowania MLM. Zaprezentowane zostały tam zalety firmy, z którą autorka współpracuje na zasadach marketingu wielopoziomowego, przedstawione są także cechy jakie należy posiadać lub których można się nauczyć, tak aby osiągnąć sukces w tej dziedzinie. Wiele cennych informacji z pewnością zachęci Państwa do współpracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


4. Agencja public relations Poznań
  Strona agencji reklamowej Locco Event dostarcza szczegółowej informacji o ofercie firmy w zakresie podejmowanych działań marketingowych. Agencja specjalizuje się w organizacji i przygotowywaniu imprez firmowych, integracyjnych, promocyjnych i spotkań biznesowych. Firma zapewnia pełną obsługę różnorodnych eventów, wynajmuje hostessy i zajmuje się merchandisingiem. Locco Event oferuje też wszelkie działania z zakresu public relations oraz zajmuje się outsourcingiem sił sprzedaży.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


5. Kasetony podświetlane
  Kasetony podświetlane, reklama świetlna, reklama zewnętrzna reklama zewnętrzna Łódź i inne miasta (obszar działania to cały kraj). Usługi reklamowe - frezowanie i laminowanie. Fabryka Reklamy - agencja reklamowa produkuje elementy oznakowania oraz specjalizacja to reklama zewnętrzna - reklama świetlna, kasetony winylowe, tablice wolnostojące, kasetony podświetlane. Profil napinający, kasetony podświetlane, neony, litery przestrzenne. Agencja reklamowa zaprasza - montaże reklam, materiały reklamowe, profil do napinania winylu, reklama Łódź, (Łódzkie).
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0