Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
portalwindykacja.pl
ID linku 2150
Tytuł portalwindykacja.pl
Url http://www.portalwindykacja.pl
Opis portal wierzyciela - tu znajdziesz narzędzia do odzyskania i zabezpieczenia swoich pieniędzy. Windykacja wierzytelności, postępowanie prawne, poszukiwanie dłużnika i jego majątku, mediacje, raporty handlowe, faktoring, forfaiting, ubezpieczenie należności
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe windykacja   wierzytelności   należności   windykacja wierzytelności   windykacja należności   odzyskiwanie wierzytelności
Data Jul 7, 2009
Imię kontaktowe Darek
Email wyślij email do Darek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 1.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Rzeczoznawca majątkowy Częstochowa - nieruchomosci-wycena.com
  Zajmujemy się prowadzeniem działalności w zakresie nieruchomości. Możemy zostać pośrednikami w zakresie obrotu nieruchomościami. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, gdzie pokazać nieruchomość i jak negocjować cenę, by nasz Klient nie stracił. Gwarantujemy również doradztwo w tej tematyce.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Przepisywanie prac
  Zajmujemy się transkrypcją nagrań dowolnego rodzaju dostarczanych nam na wielu różnorodnych nośnikach. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym transkrypcje grup zogniskowanych (FGI), wywiadów grupowych (BGI) i indywidualnych (IDI), wprowadzanie danych, przepisywanie nagrań, przepisywanie prac licencjackich i magisterskich. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy ogromne doświadczenie w przepisywaniu tekstów, transkrypcjach, a dzięki doświadczeniu naszych pracowników gwarantujemy wysoką jakość usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Biura rachunkowe w Łodzi
  Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą naszego biura rachunkowego, które na rynku istnieje od bardzo wielu lat. Wśród naszych pracowników znajdują się bardzo doświadczone osoby, które potrafią wykonać nawet bardzo trudne zlecone im zadania. Możemy zaoferować między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych, doradztwo podatkowe, wykonywanie rozliczeń względem US oraz wiele więcej. Zapraszamy serdecznie do naszej siedziby w Łodzi.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Ślub i wesele
  Pełna oferta usług na Wasz ślub i wesele. Wymarzona organizacja ślubu na najwyższym poziomie - zobacz co oferują firmy ślubne, świadczące najlepsze usługi weselne na rynku. Znajdziesz tu wszystko czym trzeba się zająć planując ślub - atrakcje weselne i porady w sam raz na piękne i tanie wesele! Serwis ślubno-weselny Weselnymarket.pl pozwala również za darmo stworzyć ślubną stronę www, znaleźć ciekawe artykuły a także skorzystać z plannera weselnego. Zachęcamy także do pobrania terminarza ślubnego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. FURYK CLINIC dentysta dla dzieci Gdańsk
  Mieszcząca się w Gdańsku Furyk Clinic zapewni Państwu kompleksową obsługę stomatologiczną. Wśród usług oferowanych przez Klinikę mieści się badanie diagnostyczne zębów, leczenie profilaktyczne i zachowawcze jak i endodoncja mikroskopowa. Mogą tu Państwo skorzystać ponadto z usług implantologicznych czy protetycznych. W gabinecie przeprowadzane są również zabiegi chirurgiczne. W trakcie leczenia stosowane są nowoczesne technologie i wysokiej klasy materiały, przez co jego efekty są trwałe i naturalne. Klinika zajmuje się leczeniem osób w każdym wieku. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem usług stomatologicznych, zamieszczonym na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0