Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Ctpsyche-medical.pl – dobra psychoterapia Warszawa
ID linku 21573
Tytuł Ctpsyche-medical.pl – dobra psychoterapia Warszawa
Url http://www.ctpsyche-medical.pl
Opis Profesjonalna psychoterapia Warszawa – Ctpsyche-Medical.pl to otwarta na pacjentów i ich potrzeby placówka medyczna dla wszystkich osób, które szukają fachowej porady. Kadra poradni to wyspecjalizowany zespół specjalistów psychologów i psychiatrów, dla których najważniejszym zadaniem jest pomoc pacjentom w każdym wieku i w każdej dolegliwości. Zapewniamy indywidualne konsultacje psychologiczna lub psychiatryczne oraz zajęcia w grupie (terapia DDA Warszawa, terapia małżeńska Warszawa, leczenie depresji Warszawa, leczenie nerwicy Warszawa, leczenie zaburzeń osobowości Warszawa). To, z czym można spotkać się w Ctpsyche-Medical to najwyższy poziom pomocy i opieki. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.ctpsyche-medical.pl. Dobry psycholog Warszawa zaprasza już teraz.
Kategoria Zdrowie i uroda > Psychologia
Słowa kluczowe terapia DDA Warszawa   psychoterapia Warszawa   dobry psycholog Warszawa   leczenie depresji Warszawa   leczenie nerwicy Warszawa   leczenie zaburzeń osobowości Warszawa   terapia małżeńska Warszawa
Data Feb 20, 2014
Imię kontaktowe Hubert
Email wyślij email do Hubert
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Psychologia
1. Psychoterapia poznawczo behawioralna
  Psychoterapia poznawczo behawioralna, psychoterapia grupowa, terapia depresji czy lęków - to zadania dla psychologów. Niestety część z nich po studiach nie czuje się przygotowana do pełnienia swojego zawodu, zawodu psychologa. Psychoterapia poznawczo behawioralna z pewnością będzie skuteczna po zastosowaniu odpowiednich metod terapii - będą psychologiem poznasz je uczęszczając do Centrum Poznawczo-Behawioralnego w mieście Zielona Góra, woj. lubuskie -na szkolenia dla psychologów i szkolenia z zakresu psychoterapii CBT.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


2. Psychoterapia przez skype - bezproblemowo.com
  Zajmujemy się w ramach naszego serwisu internetowego bezproblemowo.com możliwość wygodnego korzystania z psychoterapii. Terapie realizowane są w sposób efektywny a także w sposób znacznie bardziej wygodny w stosunku do korzystania z dojazdów do gabinetów stacjonarnych. Jednocześnie psycholog za pośrednictwem Internetu jest w stanie ułatwić korzystanie z terapii dla osób starszych czy dla osób niepełnosprawnych.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


3. Wspomaganie rozwoju dziecka Londyn - poradnia3terapie.pl
  Poradnia 3 Terapie to prywatna placówka, zajmująca się wspomaganiem rozwoju dziecka poprzez: logopedię, psychologię dziecięcą oraz wczesną interwencję. Poradnia została założona przez Agnieszkę Balicką pedagoga, psychologa i logopedę o wieloletnim doświadczeniu w zawodzie. W efekcie rodzice i opiekunowie wybierający Poradnię 3 Terapie, mają pewność, że ich dziecko otrzyma skuteczną pomoc.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


4. Psycholog Warszawa
  Nasza poradnia terapeutyczna to miejsce, gdzie Ty i Twoje dziecko otrzymacie czasem niezbędną pomoc psychologiczną czy konsultacje psychologiczno-pedagogiczne. Poradnia to miejsce gdzie będziecie rozwijać swoje pasje, zainteresowania i talenty. Dzięki nam życie nowej, lepszej jakości, a relacje z dziećmi i innymi ludźmi staną się głębsze i bardziej satysfakcjonujące. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo kompleksową i szczegółową ofertę odnośniej udzielanej przez nas pomocy oraz świadczonych konsultacji ze specjalistami.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


5. Psychoterapeuta Wrocław - gabinet psychoterapeutyczny
  Małgorzata Stefanow - doświadczony psychoterapeuta, dyplomowany socjoterapeuta i pedagog - specjalista w dziedzinie problemów trudnego wieku dojrzewania.
Psychoterapia skierowana jest do osób dorosłych i młodzieży.
Na stronie można znaleźć informację na temat psychoterapii, czym jest psychoterapia psychodynamiczna, z jakimi zaburzeniami można zgłosić się do gabinetu psychoterapii.
Psychoterapia we Wrocławiu - zapraszam do gabinetu psychoterapeutycznego.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0