Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Kasetony reklamowe
ID linku 2161
Tytuł Kasetony reklamowe
Url http://www.sim-reklama.pl
Opis Firma reklamowa SIM proponuje wiele form reklamy dla sklepów, biur i innych punktów usługowych współpracujących z nami. W formie szyldu zewnętrznego reklamujemy Państwu kasetony reklamowe, tworzone za pomocą trzech odmiennych technik, w zależności od wymagań. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z usług Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe kasetony reklamowe
Data Jul 8, 2009
Imię kontaktowe ewelina
Email wyślij email do ewelina
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. ECO-SERVICE gospodarka odpadami
  Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo ECO - SERVICE z siedzibą w Warszawie. Jesteśmy zakładem utylizacji odpadów, jaki na rynku funkcjonuje od 1999 roku. Zajmujmy się odbiorem odpadów z zakładów przemysłowych, jakie w bezpieczny i legalny sposób usuwamy. Posiadamy następujący transport: cysterny samozasysające, cysternę ADR do chemikaliów, wywrotki, hakowce na kontenery, plandeki, bramowce na kontenery, ładowarkę teleskopową i koparkę. Zajmujemy się także biologicznym oczyszczaniem ziemi z substancji ropopochodnych. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której opublikowaliśmy pełną ofertę i więcej informacji o firmie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Czyszczenie wykładzin gdańsk
  Firma MJ Serwis oferuje pranie dywanów zarówno metodą ekstrakcyjną, jak i z wykorzystaniem techniki czyszczenia parowego. Nasze początki w tej branży sięgają 2000 roku. Dysponujemy zaawansowanym sprzętem, wykorzystujemy atestowane, sprawdzone detergenty. Dbamy o dobór środków czyszczących pod kątem konkretnych włókien, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i skutecznie usunąć nawet głębokie zabrudzenia, a jednocześnie nie zniszczyć tkaniny. Oferujemy pranie dywanów różnego typu, wykładzin, mebli tapicerowanych oraz tapicerki w samochodach na terenie Trójmiasta i okolic.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. ADF LIDMAR kadry i płace legionowo
  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą, którą przygotowała dla Państwa firma ADF Lidmar. Istniejemy na rynku od ponad 20 lat i mieścimy się w Legionowie. Jesteśmy doświadczonym biurem rachunkowym specjalizującym się w księgowości, doradztwie podatkowym, a także obsłudze kadrowo-płacowej. Poza tym oferujemy także audyt, jaki ma za zadanie sprawdzenie zgodności podejmowanych działań z określonymi normami i przepisami. Do współpracy zachęcamy małe oraz średnie firmy. Więcej szczegółowych informacji na temat naszej działalności znajdą Państwo na witrynie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Obsługa eventów
  Funkcjonujemy w branży technicznej obsługi imprez. Wynajmujemy ekrany diodowe, laptopy, podesty sceniczne i szereg elementów multimedialnych. Zarządzamy kwestiami nagłośnienia i dekoracyjnego oświetlenia. Możecie Państwo za naszym pośrednictwem zamówić internetowe transmisje wydarzeń, w tym streaming w wielu językach. Przyjmujemy zgłoszenia od klientów w kraju i w przestrzeni międzynarodowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. APTEKI PODLASE apteka internetowa
  HalinaWiluk Apteka Prywatna VITA zajmuje się sprzedażą produktów leczniczych dostępnych bez recepty lekarskiej, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego i suplementów diety. Nasz asortyment obejmuje także wyroby kosmetyczne, środki higieny i przedmioty do pielęgnacji niemowląt oraz ludzi chorych. Zakupów można dokonywać bezpośrednio na naszej stronie internetowej, albo osobiście w Hajnówce, Białymstoku bądź Czeremsze. W przypadku pytań i wątpliwości jesteśmy dostępni telefonicznie, mailowo oraz za pośrednictwem formularza kontaktowego. Wszystkie produkty oraz regulamin sprzedaży są dostępne na stronie internetowej naszej apteki.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0