Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
instalacje odgromowe
ID linku 21661
Tytuł instalacje odgromowe
Url http://www.akma-sp.pl
Opis Nowoczesna instalacja odgromowa i piorunochrony - AKMA - instalacja odgromowa. Firm oferuje w dobrej cenie zabezpieczenia obiektów od piorunów - odgromy, instalacje odgromowe (piorunochron aktywny) z bardzo wczesną emisją lidera (głowica aktywna). Firma posiada liczne certyfikaty i dopuszczenia. Kliknij w link i sprawdź - zapraszamy po piorunochrony, gromostar, głowica aktywna, instalacje odgromowe i systemy odgromowe.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe instalacja odgromowa   instalacje odgromowe   piorunochron   piorunochrony   instalacji odgromowej   odgromy   odgromnik   gromostar   instalacja odgromowa łódź   piorunochron łódź   piorunochron aktywny
Data Mar 4, 2014
Imię kontaktowe Wojciech Grzybowski
Email wyślij email do Wojciech Grzybowski
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. DQM - budowa domów mazowieckie, łódzkie
  Kompleksowa realizacja domów jednorodzinnych według indywidualnych projektów. Projektowanie i budowanie domów jednorodzinnych najwyższej jakości z wykorzystaniem najnowszych technologii i indywidualnych preferencji inwestora. Województwa, w których prowadzimy budowę domów to między innymi mazowieckie i łódzkie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. NOWAK Roboty ziemne
  Poszukujesz profesjonalnej ekipy budowlanej? Pragniesz, aby przyszłość Twojej inwestycji była w dobrych rękach? Skorzystaj z pociągającej propozycji przygotowanej przez firmę Nowak prowadzącą swoją działalność w branży budowlanej od 2006 roku. Jej siedziba znajduje się na terenie Pierwoszewa w województwie wielkopolskim, a usługi świadczy także na terenie Wronek, Szamotuł, oraz w okolicy. Zasadniczą jej działalnością jest realizowanie robót ziemnych, prac z wykorzystaniem sprzętu budowlanego, a dodatkowo transport ciężarowy. Dzięki współpracy jedynie z doświadczonymi ekspertami oraz wykorzystaniu nowoczesnych, w pełni funkcjonalnych urządzeń mogą mieć Państwo pewność najwyższej jakości prac, które dodatkowo dostępne są w ciekawej cenie. Szczegółowe informacje na temat oferty oraz firmy znajdziesz na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. SPLOT świadczenie robót budowlanych
  Zarządca Nieruchomości Splot Danuta Kasprzak świadczy usługi zarządzania nieruchomościami w Gorzowie Wielkopolskim i całym województwie lubuskim. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku od wielu lat i zdobyła tym samym ogromne doświadczenie w branży administrowania budynkami. Oferuje wszechstronne usługi zarządzania nieruchomością zarówno w budynkach użyteczności publicznej, jak i budynkach prywatnych, wspólnot mieszkaniowych oraz w budynkach spółdzielczych. Wśród licznych usług, jakie znajdują się w ofercie firmy, należałoby wymienić świadczenie usług rachunkowych, księgowych oraz windykacyjnych dla zarządzanej nieruchomości, utrzymywanie w niej czystości, troszczenie się o teren wokół budynku, planowanie zagospodarowania przestrzennego, ogólne roboty budowlane. Przedsiębiorstwo zachęca do podjęcia współpracy wszystkich z całego województwa lubuskiego. Więcej informacji na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Walentyński - diamentowe cięcie i wiercenie betonu żelbetu
  WALENTYŃSKI tel500213249 - cięcie i wiercenie w betonie zbrojonym i żelbetonie. Tniemy ściany, stropy, posadzki, fundamenty, belki, nadproża, słupy, konstrukcje diamentowe oraz bezpyłowe cięcie ścian. Techniki diamentowe: cięcie i wiercenie otworów wiertłami koronowymi. Tniemy otwory pod okna drzwi i wszelkie instalacje wentylacje klimatyzacje.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Halbiniak.pl
  Firma brukarska Han-Bud Halbiniak działająca na obszarze miast Częstochowa, Radomsko i Kłomnice świadczy usługi brukarskie, usługi budowlane, roboty ziemne,rozbiórki i wyburzenia budynków oraz zakładanie ogrodów.
Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu budowlanego i świadczymy usługi koparką i minikoparką na terenie Częstochowy, Radomska, Kłomnic i okolicznych miejscowości.
Układanie kostki brukowej zajmujemy sie od 30 lat, posiedliśmy w tej dziedzinie ogromne doświadczenie i realizujemy najbardziej skomplikowane projekty.
W ramach wsparcia dla usług budowlanych prowadzimy wypożyczalnię sprzętu budowlanego Han-Bud Halbiniak.
Szczegóły naszej oferty znajdziecie na halbiniak.pl
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0