Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Windykacja i faktoring
ID linku 2167
Tytuł Windykacja i faktoring
Url http://www.jatex.com.pl
Opis Zachowanie płynności finansowej to kluczowy element rozwoju każdej firmy. W dobie kryzysu niepewność i nieufność kontrahentów mogą paraliżować przeprowadzanie transakcji. Ten problem można rozwiązać poprzez zamówienie usługi faktoringu, którą mamy przyjemność zaoferować. Wieloletnie doświadczenie w branży windykacji należności to nasz główny atut. Zaufało nam już wiele firm, tak w zakresie windykacji jak i współuczestnictwa w transakcjach.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe windykacja   faktoring   monitoring należności
Data Jul 8, 2009
Imię kontaktowe Marek
Email wyślij email do Marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. PALKO-PLAST torby z sitodrukiem Warszawa
  Mieszcząca się w Warszawie firma Palko-Plast jest producentem wysokiej klasy foliowych toreb reklamowych. Mogą tu Państwo zamówić modele typu market (z wyciętym uchem) lub koszulka (z wycięciem szelkowym). Producent proponuje szeroką gamę kolorystyczną toreb. Oferuje oprócz tego możliwość wyboru ich grubości czy wielkości. Za dodatkową opłatą, na torbie może zostać umieszczony nadruk albo logo Klienta. Wyroby producenta wykonane są z wysokiej klasy folii LDPE, dzięki czemu są wytrzymałe oraz estetyczne. Na stronie internetowej zamieszczone są szczegóły oferty producenta, jak również cennik usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Wiesław Radomski wykonanie pasów zieleni
  Zakład Usług Leśnych - Wiesław Radomski działa na rynku już od 1996 roku, nieustannie się rozwijając oraz optymalizując swoją ofertę, tak, aby była ona w pełni dostosowana do bieżących potrzeb rynkowych. Podstawą jej działalności jest świadczenie wysokiej jakości usług w obszarze gospodarski leśnej. Wyjątkowo zróżnicowana oferta obejmuje między innymi ścinkę i zrywkę drzewa w lasach, urządzanie oraz grodzenie upraw, jak również zadrzewianie obszarów zielonych i przygotowywanie pasów zieleni. Nową ofertą jest sprzątanie zapuszczonych obszarów, ugorów, miejsc zarośniętych. Zakład Usług Leśnych - Wiesław Radomski kierowany jest przez doświadczonych profesjonalistów, których rozległa wiedza oraz elastyczność pozwala na przystosowywanie się do poszczególnych potrzeb Klienta. Do dyspozycji pracowników zostaje nowoczesny sprzęt, jakiego zasób jest systematycznie uzupełniany. Szczegóły na www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Pszczela apteka - krolewskie-miody.pl
  Specjalizujemy się w produkcji jakościowego, bardzo smacznego miodu. Dysponujemy samodzielnym sklepem internetowym z miodami, a także dodatkowymi akcesoriami, np. łyżkami ułatwiającymi mieszanie. Promujemy tradycyjne miody spadziowe, rzepakowe, lipowe, wielokwiatowe. Stałych klientów wynagradzamy rabatami wynoszącymi do 10%. Miód hurt kupicie Państwo w dużych ilościach.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami
  Utylizacja sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Bezpłatny odbiór sprzętu RTV i AGD. Zbiórki zużytego sprzętu. Recycling komputerów, monitorów. Ochrona danych niejawnych.
* MB Recycling stosuje najlepsze dostępne techniki stosowane w przetwarzaniu odpadów, gwarantujące osiąganie wysokich poziomów odzysku zużytego sprzętu

* MB Recycling zapewnia swoim Klientom skuteczne rozwiązania pozwalające prowadzić prawidłową politykę ochrony środowiska, m.in. dostarcza specjalistyczne pojemniki do segregacji odpadów, świadczy doradztwo w zakresie zagospodarowania odpadów

* MB Recycling to organizacja, której podstawowym kapitałem są kompetentni, zmotywowani i efektywni pracownicy, świadomi tego, że ich praca w znaczący sposób przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Zarządzanie nieruchomościami Łódź
  Tajemną metodą, która pozwala na jeżdżenie Lexusem, wycieczkę na egzotyczne miejsca i spożywanie najdroższych win świata jest nabywanie i odsprzedawanie nieruchomości. Jednak dla ludzi nie będących w posiadaniu tajników wiedzy, niemających również w branży rekinów finansowych jako przyjaciół pozostają usługi osób, świadczących zarządzanie nieruchomościami.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0