Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6253
Dom 3383
Firmy wg branży 8463
Internet 4225
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 796
Rozrywka 860
Społeczenstwo 493
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3068
Zwierzęta i rośliny 321
Windykacja i faktoring
ID linku 2167
Tytuł Windykacja i faktoring
Url http://www.jatex.com.pl
Opis Zachowanie płynności finansowej to kluczowy element rozwoju każdej firmy. W dobie kryzysu niepewność i nieufność kontrahentów mogą paraliżować przeprowadzanie transakcji. Ten problem można rozwiązać poprzez zamówienie usługi faktoringu, którą mamy przyjemność zaoferować. Wieloletnie doświadczenie w branży windykacji należności to nasz główny atut. Zaufało nam już wiele firm, tak w zakresie windykacji jak i współuczestnictwa w transakcjach.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe windykacja   faktoring   monitoring należności
Data Jul 8, 2009
Imię kontaktowe Marek
Email wyślij email do Marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. TROBER importer zapalniczek
  Firma Heinz Tröber GmbH & Co. KG. posiadająca swoją siedzibę w Hamburgu funkcjonuje na rynku już od przeszło 60 lat. Biuro w Polsce znajduje się w województwie pomorskim. Nasza propozycja obejmuje sprzedaż zapalniczek, akcesoriów oraz wyrobów promocyjnych takich jak piersiówki, breloki, latarki itp. Zapewniamy błyskawiczną wysyłkę, profesjonalne podejście do każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Dane teleadresowe oraz pełna oferta znajdują się na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. POLOPTYK Dobór okularów Opole
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Poloptyk, jaka oferuje swoje usługi od 1990 roku. Obsługujemy osoby dorosłe i dzieci. Proponujemy okulary: korekcyjne dla dzieci, progresywne, do komputera, dla kierowców i dla sportowców. Mamy w sprzedaży również okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe i lupy. Od początku istnienia najważniejsze jest dla nas zadowolenie i satysfakcja każdego klienta nawiązującego z nami współpracę, dlatego bezustannie poszerzamy nasz asortyment oraz gwarantujemy szybką realizację każdego zlecenia. Na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy pełna propozycję i więcej wiadomości o naszej firmie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. http://Zom-Lodz.pl
  Jesteśmy Zakładem Oczyszczania Miasta Łódź Marek Ornoch. Działamy już w branży od 1986 roku i przez ten czas zdobyliśmy wielu stałych klientów. Stale dążymy do unowocześniania naszej firmy, jesteśmy najnowocześniejszą firmą zajmująca się wywozem odpadów komunalnych. Odbieramy także odpady wtórne takie jak: szkło, złom, tworzywa sztuczne, folię, karton czy gazety.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Instalacje - usługi elektrycznie i alarmy Kielce
  Głównym przedmiotem naszej działalności są instalacje i usługi elektryczne. Zajmujemy się ich kompleksowym wykonywaniem, jak również modernizacją i naprawami na terenie Kielc i okolic.

Wszystkie nasze zlecenia wykonujemy profesjonalnie dokładając najwyższej staranności, aby w pełni spełnić oczekiwania naszych klientów.

Potrzeby każdego klienta analizujemy indywidualnie i służymy fachową radą przy wyborze najlepszych rozwiązań.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. KANCELARIA NOTARIALNA Akt notarialny toruń
  Przygotowanie różnych aktów notarialnych, w tym także aktów poświadczenia dziedziczenia, tworzenie poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, a także projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów ? proponuje swoim klientom Kancelaria Notarialna notariusz Łukasz Chwiałkowski. A ponadto doręcza oświadczenia i odbiera na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe. Wykonując czynności notarialne zwraca wyjątkową uwagę, by były one zgodne z polskim prawem, a ponadto by chroniły prawa i słuszne interesy stron oraz innych osób, dla których czynność może powodować skutki prawne. Do tego jeszcze stara się, by były przekonujące i zrozumiałe dla klientów. Szczegółowe informacje o kancelarii na stronie:
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0