Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Kominy ceramiczne
ID linku 21683
Tytuł Kominy ceramiczne
Url http://www.hoch.com.pl
Opis Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu systemów kominowych. Zapewniamy między innymi powietrzno-spalinowy system kominowy, które przeznaczony jest do odprowadzania spalin z nowoczesnych pieców z zamkniętą komorą spalania, zarówno kondensacyjnych jak i TURBO. Zapewniamy naszym klientom kompleksowe rozwiązania, które oparte są o nowoczesne, bezpieczne i ekologiczne systemy kominowe oparte na niemieckiej technice.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe kominy   komin ceramiczny   producent kominów   niemieckie kominy   kominy systemowe
Data Mar 14, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Platformy dla niepełnosprawnych - Colorex-Lift Sp z o.o.
  Colorex Lift jest to producent oraz projektant własnej marki wind i platform. W swojej ofercie posiada windy nie tylko osobowe, ale również specjalistyczne (np. do szpitali lub transportu samochodów), towarowe (m.in. małe - gastronomiczne), schody i chodniki ruchome oraz platformy dla niepełnosprawnych.

Nowoczesne rozwiązania, implikują połączenie atrakcyjnych cen, bardzo dobrej jakości tworzywa oraz oryginalnego designu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Pokrycia dachowe Wrocław, Dachówki i dachy
  Nasza hurtownia Manex poleca dachówki ceramiczne, cementowe oraz blachodachówki i karpiówki. U nas znajdziesz producentów dachówek takich jak: Euronit, Creaton, Rupp Ceramika, Braas, Roben oraz Koramic. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny na nasze pokrycia dachowe, gdyż dobrze współpracujemy z producentami. U nas zaopatrzysz się także w więźbę dachową oraz podbitkę. Nasi pracownicy wycenią Twój dach, jeżeli dostarczysz nam projekt. Zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Pneumatyka
  Podstawowymi zabrudzeniami sprężanego powietrza które jest tłoczone przez sprężarki są: mikronowe zanieczyszczenia powstałe na drodze mechanicznej (pył. rdza), woda oraz olej który pochodzi ze sprężarki. Żeby wydobyć solidne i trwające długo funkcjonowanie powietrznych mechanizmów, powinno się dobrze spreparować sprężane powietrze. Firma Air-Com Pneumatyka – Automatyka zna się na tym najlepiej. Sprzedajemy duży wybór urządzeń przygotowania sprężonego powietrza takich jak: kompresory siłowniki pneumatyczne, osuszacze, filtry sprężonego powietrza, zbiorniki ciśnieniowe oraz wiele innych elementów armatury powietrznej. Ponadto zajmujemy się serwisem sprężarek i innych urządzeń pneumatyki siłowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Wiklina Łódź
  Firma oferująca szeroki zakres usług związanych z biobudownictwem. Zajmuje się ona między innymi czynnościami związanymi z wykonawstwem, doradztwem oraz szkoleniami i warsztatami w kwestiach budownictwa zgodnego z naturą oraz z wykorzystaniem ekologicznych materiałów. Sprzedajemy niezbędne do tego materiały budowlane ? tynki gliniane oraz wapienne, farby i stiuki z gliny, maty podtynkowe, dachowe, ogrodzeniowe, ozdobne z wikliny oraz trzciny, dostarczamy też maszyny i narzędzia budowlane. Zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Minox - materiały budowlane Warszawa
  Oferta Hurtowni Minox to wysokiej klasy materiały budowlane takie jak dachówki, pokrycia dachowe, cegły. Centrum zaopatrzenia budownictwa Minox świadczy również usługi budowlane, m.in. kosztorysowanie, porady budownicze, transport towarów z jego rozładunkiem. Firma posiada specjalistyczne samochody samowyładowcze z dźwigami.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0