Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Czyszczenie wentylacji TOORA
ID linku 21696
Tytuł Czyszczenie wentylacji TOORA
Url http://toora.pl/
Opis TOORA CLEANING COMPANY to firma, która oferuje nowoczesne techniki czyszczenia przemysłowego. Mogą Państwo skorzystać między innymi z takich usług jak: czyszczenie techniczne, czyszczenie hydrodynamiczne, czyszczenie wentylacji, mycie elewacji, sprzątanie obiektów. Mogą Państwo skorzystać również z wypożyczalni specjalistycznych urządzeń czyszczących. Cenimy sobie fachową i rzetelną obsługę. Nasza oferta skierowana jest nie tylko dla firm i dużych przedsiębiorstw lecz także dla klientów indywidualnych.
Kategoria Firmy wg branży > Inne
Słowa kluczowe czyszczenie elewacji   czyszczenie suchym lodem   mycie elewacji   czyszczenie hydrodynamiczne
Data Mar 14, 2014
Imię kontaktowe toora
Email wyślij email do toora
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Inne
1. Tłumacz rosyjski
  Na swojej stronie internetowej przedstawiam klientom swoją ofertę w zakresie tłumaczeń głównie z języka rosyjskiego. Posiadam kierunkowe wykształcenie na filologii słowiańskiej a także dodatkowe studia podyplomowe z handlu zagranicznego. Posiadam kilkuletnie doświadczenie jako tłumacz w różnych obszarach, od negocjacji handlowych, przez tłumaczenia konferencyjne po teksty ogólne i specjalistyczne. Prezentuję otrzymane dotychczas rekomendacje, a dla zainteresowanych również szczegółowy cennik za poszczególne typy zleceń. Wykonuję przekłady nie tylko z języka rosyjskiego, ale również ukraińskiego. Jestem elastyczny przy ustalaniu cen w razie większych zamówień, na stronie znajdą Państwo różne dane kontaktowe ze mną, od telefonicznego przez maila czy Skype?a.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


2. Szamba betonowe Lublin
  W naszej firmie specjalizujemy się w realizowaniu najwyższej jakości szamb. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania pod względem technologicznym, które wykonywane są z najlepszej jakości, atestowanych materiałów, co przekłada się na doskonałe parametry techniczne zbiorników. Gwarantujemy naszym klientom wieloletnie gwarancje na nasze wyroby oraz profesjonalny montaż.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


3. Wszystko na temat luskusowych zegarków
  Wszystko o zegarkach i nie tylko. Dla miłośników zegarów i dobrego designu - najnowsze premiery zegarków, najlepsi producenci zegarków i topowe marki w jednym miejscu. Dla tych wszystkich, którzy kochają zegarki tak jak my stworzyliśmy miejsce, w którym będziemy prezentować najlepsze nowe modele i kultowe klasyczne egzemplarze. Będziemy z Wami zachwycać się kunsztem szwajcarskich mistrzów i niesamowitymi konceptami współczesnych projektantów. Będziemy informować o premierach i ciekawostkach – słowem zrobimy wszystko, żeby czas z nami upłynął przyjemnie. To wszystko w serwisie sekundaminuta.pl.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


4. GARDENLUK
  Firma GARDENLUK świadczy usługi związane z kształtowaniem krajobrazu. Zajmujemy się przede wszystkim wycinką drzew, formowaniem konarów oraz pielęgnacją zieleni, czyli np. koszeniem traw, przycinaniem żywopłotów itd. Podejmujemy także większe prace porządkowe polegające na usuwaniu skutków żywiołów, czy przygotowywaniu terenów pod inwestycje. W zimie zajmujemy się odśnieżaniem chodników, dachów etc. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem wysokiej klasy. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz zniżki dla stałych klientów. Zapraszamy do współpracy klientów z województwa podkarpackiego.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


5. J.S. Hamilton badania paliw
  Z pomocą firmy J.S. Hamilton Poland Ltd, zdołacie Państwo przeprowadzić wszelakie badania bezpieczeństwa i jakości przed dopuszczeniem Państwa produktu do obrotu oraz cykliczne badania kontrolne. Jesteśmy niezależną firmą świadczącą usługi dla branż: spożywczej, chemicznej i petrochemicznej, farmaceutycznej, kosmetycznej, opakowaniowej oraz środowiskowej. Staramy się, aby oferta świadczonych usług była w pełni przystosowana do Państwa potrzeb oraz zawierała jak najszerszy zakres wykonywanych analiz oraz usług inspekcyjnych. W związku z tym systematycznie rozszerzamy naszą ofertę kierowaną do poszczególnych branż. Oprócz tego prowadzimy usługi outsourcingowe minimalizujące koszty prowadzenia przez firmy własnych laboratoriów. Naszą siłą jest doświadczenie, wysokie kwalifikacje naszych pracowników oraz szeroki zakres usług. Więcej informacji odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0